Об установлении размера платы за пользование жилищем из государственного жилищного фонда Таскалинского района
Постановление акимата Таскалинского района Западно-Казахстанской области от 30 декабря 2022 года № 239. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 5 января 2023 года № 31582
В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 1 статьи 97 Закона Республики Казахстан "О жилищных отношениях" и приказом Председателя Агентства Республики Казахстан по делам строительства и жилищно-коммунального хозяйства от 26 августа 2011 года № 306 "Об утверждении Методики расчета размера платы за пользование жилищем из государственного жилищного фонда" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 7232), акимат Таскалинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить размер платы за пользование жилищем из государственного жилищного фонда Таскалинского района согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Аппарат акима Таскалинского района" обеспечить государственную регистрацию настоящего постановления в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Таскалинского района.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района Б. Айтмагамбетов
Приложение
к постановлению акимата
Таскалинского района
от 30 декабря 2022 года № 239
Размер платы за пользование жилищем из государственного жилищного фонда Таскалинского района
Адрес жилища из государственного жилищного фонда
Размер платы за один квадратный метр в месяц
1
село Таскала, микрорайон Саулет, дом № 5
47 (сорок семь) тенге, 1 (один) тиын
2
село Таскала, микрорайон Саулет, дом № 6
47 (сорок семь) тенге, 1 (один) тиын
3
село Таскала, микрорайон Саулет, дом № 8
47 (сорок семь) тенге, 1 (один) тиын
4
село Таскала, микрорайон Саулет, дом № 10
47 (сорок семь) тенге, 1 (один) тиын
5
село Таскала, микрорайон Саулет, дом № 11
48 (сорок восемь) тенге, 37 (тридцать семь) тиын
6
село Таскала, микрорайон Саулет, дом № 12
48 (сорок восемь) тенге, 37 (тридцать семь) тиын
7
село Таскала, микрорайон Саулет, дом № 13
48 (сорок восемь) тенге, 37 (тридцать семь) тиын
8
село Таскала, микрорайон Саулет, дом № 17
48 (сорок восемь) тенге, 37 (тридцать семь) тиын
9
село Таскала, микрорайон Саулет, дом № 18
48 (сорок восемь) тенге, 37 (тридцать семь) тиын
10
село Таскала, микрорайон Саулет, дом № 19
48 (сорок восемь) тенге, 37 (тридцать семь) тиын
11
село Таскала, микрорайон Саулет, дом № 21
48 (сорок восемь) тенге, 37 (тридцать семь) тиын
12
село Таскала, улица Абай, дом № 29

Тасқала ауданының мемлекеттiк тұрғын үй қорынан тұрғынжайды пайдаланғаны үшiн төлемақының мөлшерiн белгiлеу туралы
Батыс Қазақстан облысы Тасқала ауданы әкімдігінің 2022 жылғы 30 желтоқсандағы № 239 қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2023 жылғы 5 қаңтарда № 31582 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31-бабына, Қазақстан Республикасының "Тұрғын үй қатынастары туралы" Заңының 97-бабының 1-тармағына және Қазақстан Республикасының Құрылыс және Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық істері агенттігі төрағасының 2011 жылғы 26 тамыздағы № 306 "Мемлекеттік тұрғын үй қорындағы тұрғын үйді пайдаланғаны үшін төлемақы мөлшерін есептеу әдістемесін бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7232 болып тіркелген) бұйрығына сәйкес, Тасқала ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес Тасқала ауданының мемлекеттік тұрғын үй қорынан тұрғынжайды пайдаланғаны үшін төлемақының мөлшері белгіленсін.
2. "Тасқала ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі осы қаулының Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Тасқала ауданы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Б. Айтмагамбетов
Тасқала ауданы әкімдігінің
2022 жылғы 30 желтоқсандағы
№ 239 қаулысына қосымша
Тасқала ауданының мемлекеттік тұрғын үй қорынан тұрғынжайды пайдаланғаны үшін төлемақының мөлшері
Мемлекеттік тұрғын үй қорынан тұрғынжайдың мекенжайы
Айына бір шаршы метр үшін төлемақы мөлшері
1
Тасқала ауылы, Сәулет шағын ауданы, № 5 үй
47 (қырық жеті) теңге, 1 (бір) тиын
2
Тасқала ауылы, Сәулет шағын ауданы, № 6 үй
47 (қырық жеті) теңге, 1 (бір) тиын
3
Тасқала ауылы, Сәулет шағын ауданы, № 8 үй
47 (қырық жеті) теңге, 1 (бір) тиын
4
Тасқала ауылы, Сәулет шағын ауданы, № 10 үй
47 (қырық жеті) теңге, 1 (бір) тиын
5
Тасқала ауылы, Сәулет шағын ауданы, № 11 үй
48 (қырық сегіз) теңге, 37 (отыз жеті) тиын
6
Тасқала ауылы, Сәулет шағын ауданы, № 12 үй
48 (қырық сегіз) теңге, 37 (отыз жеті) тиын
7
Тасқала ауылы, Сәулет шағын ауданы, № 13 үй
48 (қырық сегіз) теңге, 37 (отыз жеті) тиын
8
Тасқала ауылы, Сәулет шағын ауданы, № 17 үй
48 (қырық сегіз) теңге, 37 (отыз жеті) тиын
9
Тасқала ауылы, Сәулет шағын ауданы, № 18 үй
48 (қырық сегіз) теңге, 37 (отыз жеті) тиын
10
Тасқала ауылы, Сәулет шағын ауданы, № 19 үй
48 (қырық сегіз) теңге, 37 (отыз жеті) тиын
11
Тасқала ауылы, Сәулет шағын ауданы, № 21 үй
48 (қырық сегіз) теңге, 37 (отыз жеті) тиын
12
Тасқала ауылы, Абай көшесі, № 29 үй

село Таскала, микрорайон Саулет, 12 квартал, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 6 А
112 (сто двенадцать) тенге, 39 (тридцать девять) тиын
25
село Таскала, улица Жеңіс, дом № 16, квартиры 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36
170 (сто семьдесят) тенге, 91 (девяносто один) тиын
26
село Таскала, улица Жеңіс, дом № 18, квартиры 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36
170 (сто семьдесят) тенге, 91 (девяносто один) тиын

Тасқала ауылы, Сәулет шағын ауданы, 12 орам, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 6 А үйлері
112 (жүз он екі) теңге, 39 (отыз тоғыз) тиын
25
Тасқала ауылы, Жеңіс көшесі, № 16 үй, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36 пәтерлері
170 (жүз жетпіс) теңге, 91 (тоқсан бір) тиын
26
Тасқала ауылы, Жеңіс көшесі, № 18 үй, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36 пәтерлері
170 (жүз жетпіс) теңге, 91 (тоқсан бір) тиын