О внесении изменения в приказ и.о. председателя Комитета санитарно – эпидемиологического контроля Министерства здравоохранения Республики Казахстан от 31 марта 2022 года № ҚР ДСМ-32 "Об утверждении Порядка создания мониторинговых групп и проведения мониторинга"
Приказ Председателя Комитета санитарно-эпидемиологического контроля Министерства здравоохранения Республики Казахстан от 20 апреля 2023 года № 76. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 21 апреля 2023 года № 32345
ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ и.о. председателя Комитета санитарно-эпидемиологического контроля Министерства здравоохранения Республики Казахстан от 31 марта 2022 года № ҚР ДСМ-32 "Об утверждении Порядка создания мониторинговых групп и проведения мониторинга" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 27594) следующее изменение:
подпункт 3) пункта 2 Порядка создания мониторинговых групп и проведения мониторинга утвержденного указанным приказом изложить в следующей редакции:
"3) электронные информационные ресурсы (далее - информационный ресурс) – данные в электронно-цифровой форме, содержащиеся на электронном носителе и в объектах информатизации.".
2. Комитету санитарно-эпидемиологического контроля Министерства здравоохранения Республики Казахстан в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Комитета санитарно-эпидемиологического контроля Министерства здравоохранения Республики Казахстан после его официального опубликования;
3) в течение десяти рабочих дней после государственной регистрации настоящего приказа представление в Управление правового обеспечения Комитета санитарно-эпидемиологического контроля Министерства здравоохранения Республики Казахстан сведений об исполнении мероприятий, предусмотренных подпунктами 1) и 2) настоящего пункта.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на курирующего заместителя председателя Комитета санитарно-эпидемиологического контроля Министерства здравоохранения Республики Казахстан
4. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель Комитета
санитарно-эпидемиологического контроля
Министерства здравоохранения
Республики Казахстан
Н. Садвакасов

"Мониторингтік топтарды құру және мониторинг жүргізу тәртібін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Санитариялық-эпидемиологиялық бақылау комитеті төрағасының міндетуші атқарушының 2022 жылғы 31 наурыздағы № ҚР ДСМ-32 бұйрығына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Санитариялық-эпидемиологиялық бақылау комитеті Төрағасының 2023 жылғы 20 сәуірдегі № 76 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2023 жылғы 21 сәуірде № 32345 болып тіркелді
БҰЙЫРАМЫН:
1. "Мониторингтік топтарды құру және мониторинг жүргізу тәртібін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Санитариялық-эпидемиологиялық бақылау комитеті төрағасының м.а. 2022 жылғы 31 наурыздағы № ҚР ДСМ -32 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 27594 болып тіркелген) мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген бұйрықпен бекітілген мониторингтік топтар құру және мониторинг жүргізу тәртібінің 2-тармағының 3) тармақшасы мынадай редакцияда жазылсын:
"3) электрондық ақпараттық ресурстар (бұдан әрі - ақпараттық ресурс) – электрондық жеткізгіште және ақпараттандыру объектілерінде қамтылатын электрондық-цифрлық нысандағы деректер.".
2. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігінің Санитариялық-эпидемиологиялық бақылау комитеті Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы бұйрық ресми жарияланғаннан кейін оны Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Санитариялық-эпидемиологиялық бақылау комитетінің интернет-ресурсында орналастыруды;
3) осы бұйрық мемлекеттік тіркелгеннен кейін он жұмыс күні ішінде Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Санитариялық-эпидемиологиялық бақылау комитетінің құқықтық қамтамасыз ету басқармасына осы тармақтың 1) және 2) тармақшаларында көзделген іс-шаралардың орындалуы туралы мәліметтерді ұсынуды қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігінің Санитариялық-эпидемиологиялық бақылау комитеті төрағасының жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы бұйрық алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау министрлігі
Санитариялық - эпидемиологиялық
бақылау комитетінің төрағасы
Н. Садвакасов