О внесении изменений и дополнений в совместные постановление Правления Национального Банка Республики Казахстан от 21 сентября 2020 года № 115 и приказ Министра внутренних дел Республики Казахстан от 7 октября 2020 года № 679 "Об утверждении Правил по обеспечению пропускного и внутриобъектового режимов в зданиях Национального Банка Республики Казахстан и его территориальных филиалах"
Совместные постановление Правления Национального Банка Республики Казахстан от 27 ноября 2023 года № 95 и приказ Министра внутренних дел Республики Казахстан от 5 декабря 2023 года № 873. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 6 декабря 2023 года № 33731
Правление Национального Банка Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ и Министр внутренних дел Республики Казахстан ПРИКАЗЫВАЕТ:
1. Внести в совместные постановление Правления Национального Банка Республики Казахстан от 21 сентября 2020 года № 115 и приказ Министра внутренних дел Республики Казахстан от 7 октября 2020 года № 679 "Об утверждении Правил по обеспечению пропускного и внутриобъектового режимов в зданиях Национального Банка Республики Казахстан и его территориальных филиалах" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан под № 21466) следующие изменения и дополнения:
в Правилах по обеспечению пропускного и внутриобъектового режимов в зданиях Национального Банка Республики Казахстан и его территориальных филиалах, утвержденных указанными совместным постановлением и приказом:
подпункт 3) пункта 2 изложить в следующей редакции:
"3) постовой полицейский – сотрудник полиции Управления специализированной службы охраны областей и городов Астана, Алматы и Шымкент Министерства внутренних дел Республики Казахстан (далее – УССО), ответственный за осуществление мер по обеспечению пропускного и внутриобъектового режимов в зданиях Национального Банка и его территориальных филиалах, Постоянного Представительства Национального Банка в городе Алматы (далее – Представительство);";
пункт 7 изложить в следующей редакции:
"7. В здания запрещается вносить предметы и (или) вещества, указанные в Перечне предметов и (или) веществ, запрещенных либо ограниченных к вносу (проносу) в здания Национального Банка, территориальных филиалов, Представительства согласно приложению 5 к Правилам (далее – Перечень предметов и (или) веществ). В целях предотвращения вноса предметов и (или) веществ, указанных в Перечне предметов и (или) веществ, постовой полицейский проводит личный досмотр входящего лица с его согласия. Личный досмотр проводится постовыми полицейскими одного пола с досматриваемым лицом в отдельном помещении и в присутствии двух понятых того же пола, без ущемления чести и достоинства досматриваемого лица.

"Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің ғимараттарында және оның аумақтық филиалдарында өткізу және объектішілік режимдерді қамтамасыз ету жөніндегі қағидаларды бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкі Басқармасының 2020 жылғы 21 қыркүйектегі № 115 бірлескен қаулысына және Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің 2020 жылғы 7 қазандағы № 679 бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкі Басқармасының 2023 жылғы 27 қарашадағы № 95 және Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің 2023 жылғы 5 желтоқсандағы № 873 бірлескен қаулысы мен бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2023 жылғы 6 желтоқсанда № 33731 болып тіркелді
Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің Басқармасы ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және Қазақстан Республикасының Ішкі істер министрі БҰЙЫРАДЫ:
1. "Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің ғимараттарында және оның аумақтық филиалдарында өткізу және объектішілік режимдерді қамтамасыз ету жөніндегі қағидаларды бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкі Басқармасының 2020 жылғы 21 қыркүйектегі № 115 бірлескен қаулысына және Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің 2020 жылғы 7 қазандағы № 679 бұйрығына (Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерін мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 21466 болып тіркелген) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген бірлескен қаулымен және бұйрықпен бекітілген Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің ғимараттарында және оның аумақтық филиалдарында өткізу және объектішілік режимдерді қамтамасыз ету жөніндегі қағидаларда:
2-тармақтың 3) тармақшасы мынадай редакцияда жазылсын:
"3) бекет полицейі – Ұлттық Банктің және оның аумақтық филиалдарының, Ұлттық Банктің Алматы қаласындағы тұрақты өкілдігінің (бұдан әрі – Өкілдік) ғимараттарында өткізу және объектішілік режимдерді қамтамасыз ету жөніндегі шараларды жүзеге асыруға жауапты Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің облыстардың және Астана, Алматы және Шымкент қалаларының мамандандырылған күзет қызметі басқармасының (бұдан әрі – МКҚБ) полиция қызметкері;";
7-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"7. Қағидаларға 5-қосымшаға сәйкес Ұлттық Банктің, аумақтық филиалдардың, Өкілдіктің ғимараттарына әкелуге (алып өтуге) тыйым салынған не шектелген заттар және (немесе) бұйымдар тізбесінде (бұдан әрі – Заттар және (немесе) бұйымдар тізбесі) көрсетілген заттарды және (немесе) бұйымдарды ғимараттарға әкелуге тыйым салынады. Заттар және (немесе) бұйымдар тізбесінде көрсетілген заттардың және (немесе) бұйымдардың әкелінуіне жол бермеу мақсатында бекет полицейі кіретін адамның келісімімен оны жеке тексеріп шығады. Жеке тексеріп шығуды тексерілетін адаммен бір жыныстағы бекет полицейлері жеке үй-жайда және тексерілетін адамның ар-намысы мен абыройына нұқсан келтірмей, сол жыныстағы екі куәгердің қатысуымен жүргізеді.

Разрешены к вносу (проносу) в здания предметов, указанных в подпунктах 8), 9), 10), 11), 12), 13) Перечня предметов и (или) веществ, работникам Национального Банка, территориальных филиалов, Представительства и организаций в порядке, установленном пунктом 10 Правил.
Внос (вынос), ввоз (вывоз) ноутбуков, планшетов, принадлежащих работникам Национального Банка, территориальных филиалов, Представительства и организаций постовой полицейский регистрирует в журнале движения электронной техники по форме согласно приложению 11 к Правилам.";
пункт 14 изложить в следующей редакции:
"14. Помещения территориальных филиалов и их территория по доступности разделяются на три зоны доступа:
1) первая зона доступа – здания, территории, помещения, доступ в которые не ограничен и регулируется Правилами;
2) вторая зона доступа – помещения кассового узла, за исключением кладовой (хранилища), служебные помещения, доступ в которые разрешен определенному кругу лиц для исполнения возложенных обязанностей, а также посетителям по разовым пропускам или в сопровождении работников;
3) третья зона доступа – помещения кладовой (хранилища), помещения с секретными документами, оружием, иные служебные помещения, доступ в которые разрешен строго ограниченному кругу лиц для исполнения возложенных обязанностей либо по разовым пропускам с разрешения руководителя территориального филиала, либо лица, исполняющего его обязанности, и в сопровождении специально выделенного работника.";
подпункт 5) пункта 17 изложить в следующей редакции:
"5) документу, удостоверяющему личность либо цифровому документу в электронном формате посетителя, направляющегося в кассу территориального филиала для кассового обслуживания, с регистрацией постовым полицейским в журнале учета посетителей по форме согласно приложению 6 к Правилам.
Доступ в здания осуществляется с использованием электронных пропусков в системе контроля управления доступом (далее – СКУД), за исключением предоставления доступа на основании разового пропуска на бумажном носителе.
Разовый пропуск на бумажном носителе используется в случаях отсутствия СКУД, выхода его из строя, отсутствия электронных карт, используемых при выдаче электронного временного (разового) пропуска.";
дополнить пунктом 17-1 следующего содержания:
"17-1. Работникам подразделения внутреннего аудита центрального аппарата Национального Банка при проведении аудиторской проверки филиала Национального Банка, а также работникам подразделения наличного денежного обращения центрального аппарата Национального Банка при проведении проверки и оказания практической помощи филиалу Национального Банка, разрешается беспрепятственный доступ в кассовый узел филиала Национального Банка, за исключением кладовой (хранилища) филиала Национального Банка, доступ в которую осуществляется в сопровождении работника филиала Национального Банка, на которого возлагается материальная ответственность за сохранность ценностей филиала Национального Банка, на основании следующих документов:

Заттар және (немесе) бұйымдар тізбесінің 8), 9), 10), 11), 12), 13) тармақшаларында көрсетілген заттар Ұлттық Банк, аумақтық филиалдар, Өкілдік және ұйымдар қызметкерлерінің Қағидалардың 10-тармағында белгіленген тәртіппен ғимараттарға әкелуіне (алып өтуіне) рұқсат етіледі.
Ұлттық Банк, аумақтық филиалдар, Өкілдік және ұйымдар қызметкерлеріне тиесілі ноутбуктерді, планшеттерді әкелуді (әкетуді), көлікпен әкелуді (көлікпен әкетуді) бекет полицейі Қағидаларға 11-қосымшаға сәйкес нысан бойынша электрондық техниканың қозғалысы журналында тіркейді.";
14-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"14. Аумақтық филиалдардың үй-жайлары мен олардың аумағы қолжетімділік бойынша үш кіру аймағына бөлінеді:
1) бірінші кіру аймағы – кіру шектелмеген және Қағидалармен реттелетін ғимараттар, аумақтар, үй-жайлар;
2) екінші кіру аймағы – қойманы (сақтау орнын) қоспағанда, касса торабының үй-жайлары, жүктелген міндеттерді орындау үшін адамдардың белгілі бір тобына, сондай-ақ бір жолғы рұқсатнама бойынша немесе қызметкерлердің еріп жүруімен келушілерге кіруге рұқсат етілген қызметтік үй-жайлар;
3) үшінші кіру аймағы – қойманың (сақтау орнының) үй-жайлары, құпия құжаттары, қару-жарағы бар үй-жайлар, жүктелген міндеттерді орындау үшін не аумақтық филиал басшысының не оның міндетін атқарушы адамның рұқсатымен және арнайы бөлінген қызметкердің еріп жүруімен біржолғы рұқсатнамалар бойынша адамдардың қатаң шектелген тобына кіруге рұқсат етілген өзге де қызметтік үй-жайлар.";
17-тармақтың 5) тармақшасы мынадай редакцияда жазылсын:
"5) Қағидаларға 6-қосымшаға сәйкес нысан бойынша бекет полицейі келушілерді есепке алу журналында тіркей отырып, аумақтық филиалдың кассасына кассалық қызмет көрсету үшін жіберілетін келушінің жеке басын куәландыратын құжат не электрондық форматтағы цифрлық құжат бойынша жүзеге асырылады.
Қағаз тасымалдағыштағы біржолғы рұқсатнама негізінде рұқсат беруді қоспағанда, ғимараттарға кіру рұқсатын басқаруды бақылау жүйесіндегі (бұдан әрі – РББЖ) электрондық рұқсатнамаларды пайдалана отырып жүзеге асырылады.
Қағаз тасымалдағыштағы біржолғы рұқсатнама РББЖ болмаған, ол істен шыққан, электрондық уақытша (біржолғы) рұқсатнаманы беру кезінде пайдаланылатын электрондық карталар болмаған жағдайларда пайдаланылады.";
мынадай мазмұндағы 17-1 тармақпен толықтырылсын:
"17-1. Ұлттық Банк орталық аппаратының ішкі аудит бөлімшесінің қызметкерлеріне Ұлттық Банк филиалына аудиторлық тексеру жүргізу кезінде, сондай-ақ Ұлттық Банк орталық аппаратының қолма-қол ақша айналысы бөлімшесінің қызметкерлеріне Ұлттық Банк филиалына тексеру жүргізу және практикалық көмек көрсету кезінде Ұлттық Банк филиалының қоймасын (сақтау орнын) қоспағанда, Ұлттық Банк филиалының касса торабына кедергісіз кіруге рұқсат етіледі, Ұлттық Банк филиалының қоймасына (сақтау орнына) кіру рұқсаты Ұлттық Банк филиалының құндылықтарының сақталуына материалдық жауапкершілік жүктелетін Ұлттық Банк филиалы қызметкерінің ілесіп жүруімен мынадай құжаттар негізінде қол жеткізу жүзеге асырылады:

1) задания на проведение аудиторской проверки – работникам подразделения внутреннего аудита центрального аппарата Национального Банка;
2) задания на проведение проверки и/или оказание практической помощи территориальному филиалу Национального Банка доступа – работникам подразделения наличного денежного обращения центрального аппарата Национального Банка.";
пункт 18 изложить в следующей редакции:
"18. Допуск в здания посетителей по электронным временным (разовым) пропускам, разовым пропускам на бумажном носителе и спискам посетителей осуществляется в рабочие дни с 9:00 часов до 18:30 часов, перерыв с 13:00 часов до 14:30 часов времени города Астаны, за исключением кассового обслуживания посетителей.
При служебной необходимости предоставления посетителям допуска в здания во внерабочее время, выходные или праздничные дни подразделение, ответственное за организацию мероприятия (встречи), направляет в подразделение безопасности или руководителю территориального филиала либо лицу, исполняющему его обязанности, ходатайство с указанием фамилий, имен, отчеств (при их наличии), номеров и дат выдачи документов, удостоверяющих личность посетителей и времени прибытия и убытия.";
подпункт 4) пункта 48 изложить в следующей редакции:
"4) передают в бюро пропусков либо уполномоченному работнику территориального филиала материальные и разовые пропуска в конце рабочего дня до 18.30 часов по времени города Астаны;";
приложение 4 изложить в редакции согласно приложению 1 к настоящим совместным постановлению и приказу;
приложение 7 изложить в редакции согласно приложению 2 к настоящим совместным постановлению и приказу;
дополнить приложением 11 согласно приложению 3 к настоящим совместным постановлению и приказу.
2. Департаменту безопасности Национального Банка Республики Казахстан (Мурзалин Е.Ж.) в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) совместно с Юридическим департаментом Национального Банка Республики Казахстан (Косбаев Н.К.) государственную регистрацию настоящих совместных постановления и приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящих совместных постановления и приказа на официальном интернет-ресурсе Национального Банка Республики Казахстан после их официального опубликования;
3) в течение десяти рабочих дней после государственной регистрации настоящих совместных постановления и приказа представление в Юридический департамент Национального Банка Республики Казахстан сведений об исполнении мероприятий, предусмотренных подпунктом 2) настоящего пункта.

1) Ұлттық Банк орталық аппаратының ішкі аудит бөлімшесінің қызметкерлеріне – аудиторлық тексеру жүргізуге тапсырмалар;
2) Ұлттық Банк орталық аппаратының қолма-қол ақша айналысы бөлімшесінің қызметкерлеріне – Ұлттық Банктің аумақтық филиалына тексеру жүргізуге және/немесе практикалық көмек көрсетуге тапсырмалар".;
18-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"18. Келушілерді электрондық уақытша (біржолғы) рұқсатнамалар, қағаз тасымалдағыштағы біржолғы рұқсатнамалар және келушілердің тізімдері бойынша келушілерге кассалық қызмет көрсетуді қоспағанда, ғимараттарға кіргізу жұмыс күндері Астана қаласының уақыты бойынша сағат 9:00-ден 18:30-ға дейін жүзеге асырылады, сағат 13:00-ден 14:30-ға дейін үзіліс.
Жұмыс уақытынан тыс кезде, демалыс немесе мереке күндері келушілерге ғимаратқа кіру рұқсатын берудің қызметтік қажеттілігі туындаған жағдайда, іс-шараны (кездесуді) ұйымдастыруға жауапты бөлімше қауіпсіздік бөлімшесіне немесе аумақтық филиалдың басшысына не оның міндетін атқаратын адамға келушілердің тегін, атын, әкесінің атын (ол бар болса), жеке басын куәландыратын құжаттардың нөмірлері мен берілген күнін және келу мен кету уақытын көрсете отырып өтінішхат жібереді.";
48-тармақтың 4) тармақшасы мынадай редакцияда жазылсын:
"4) материалдық және біржолғы рұқсатнамаларды жұмыс күнінің соңында Астана қаласының уақыты бойынша сағат 18.30-ға дейін рұқсатнамалар бюросына не аумақтық филиалдың уәкілетті қызметкеріне береді;";
4-қосымша осы бірлескен қаулыға және бұйрыққа 1-қосымшаға сәйкес редакцияда жазылсын;
7-қосымша осы бірлескен қаулыға және бұйрыққа 2-қосымшаға сәйкес редакцияда жазылсын;
осы бірлескен қаулыға және бұйрыққа 3-қосымшаға сәйкес 11-қосымшамен толықтырылсын.
2. Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің Қауіпсіздік департаменті (Е.Ж. Мырзалин) Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің Заң департаментімен (Н.Қ. Қосбаев) бірлесіп осы бірлескен қаулыны және бұйрықты Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы бірлескен қаулыны және бұйрықты ресми жарияланғаннан кейін Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің ресми интернет-ресурсына орналастыруды;
3) осы бірлескен қаулы және бұйрық мемлекеттік тіркелгеннен кейін он жұмыс күні ішінде Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің Заң департаментіне осы тармақтың 2) тармақшасында көзделген іс-шаралардың орындалуы туралы мәліметтерді ұсынуды қамтамасыз етсін.

3. Контроль за исполнением настоящих совместных постановления и приказа возложить на заместителя Председателя Национального Банка Республики Казахстан Вагапова Д.В. и Департамент по контролю за охранной деятельностью Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
4. Настоящие совместные постановление и приказ вводятся в действие по истечении десяти календарных дней после дня его официального опубликования.
Министр внутренних дел
Республики Казахстан
__________ Е. Саденов
Председатель
Национального Банка
Республики Казахстан
__________ Т. Сулейменов
Приложение 1
к совместным постановлению
Правления Национального Банка
Республики Казахстан
от ___________2023 года № ___
и приказу
Министра внутренних дел
Республики Казахстан
от ___________2023 года № ___
Приложение 4 к Правилам
по обеспечению пропускного
и внутриобъектового режимов в зданиях
Национального Банка
Республики Казахстан
и его территориальных филиалах
Перечень лиц, в отношении которых технический контроль не осуществляется
1) экс-Президент Республики Казахстан;
2) Руководитель и заместители Руководителя Администрации Президента Республики Казахстан;
3) депутаты Парламента Республики Казахстан;
4) руководители центральных государственных органов, их заместители;
5) государственные служащие, служебные удостоверения которых подписаны Президентом и Премьер-Министром Республики Казахстан.
Приложение 2
к совместным постановлению
Правления Национального Банка
Республики Казахстан
от ___________2023 года № ___
и приказу
Министра внутренних дел
Республики Казахстан
от ___________2023 года № ___
Приложение 7 к Правилам
по обеспечению пропускного
и внутриобъектового режимов в зданиях
Национального Банка
Республики Казахстан
и его территориальных филиалах
Форма
ОБРАЗЕЦ БЛАНКА МАТЕРИАЛЬНОГО ПРОПУСКА
_______________________________________________________________________
_______________________________________________________________________
(фамилия, имя, отчество (при наличии), должность работника Национального Банка,
территориального филиала, Представительства, организации, осуществляющего вынос)
№ п/п
Наименование
Инвентарный/серийный номер
Единица измерения
Количество
Дата выноса: "___" ________ 20__ года
___________________________________ ___________ __________________
(наименование должности руководителя, (подпись) фамилия, имя, отчество
(при наличии) подразделения Национального Банка, территориального филиала,
Представительства, организации)
Место печати
"Согласовано" ____________________________ ___________ _____________
(наименование должности работника (подпись) фамилия, имя, отчество (при наличии)
подразделения безопасности/ уполномоченного работника территориального
филиала) __________________ фамилия, имя, отчество (при наличии) постового
полицейского (подпись)
"___" ________ 20__ года
Приложение 3
к совместным постановлению
Правления Национального Банка
Республики Казахстан
от ___________2023 года № ___
и приказу
Министра внутренних дел
Республики Казахстан
от ___________2023 года № ___
Приложение 11 к Правилам
по обеспечению пропускного
и внутриобъектового режимов
в зданиях Национального Банка
Республики Казахстан
и его территориальных филиалах
Форма
ЖУРНАЛ
движения электронной техники
Дата и время вноса
Фамилия, имя, отчество (при его наличии) владельца
Наименование электронной техники, серийный номер
Роспись владельца
Фамилия, имя, отчество
(при его наличии)
постового полицейского,
разрешившего внос
1
2
3
4
5
6
Дата и время выноса
Фамилия, имя, отчество
(при его наличии) владельца
Роспись владельца
Фамилия, имя, отчество (при его наличии) постового полицейского, разрешившего вынос
7
8
9
10
Примечание: Журнал движения электронной техники пронумеровывается, прошнуровывается, заверяется подписью руководителя подразделения безопасности/территориального филиала и скрепляется печатью подразделения безопасности/территориального филиала.

3. Осы бірлескен қаулының және бұйрықтың орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкі Төрағасының орынбасары Д.В. Вагаповқа және Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің Күзет қызметін бақылау департаментіне жүктелсін.
4. Осы бірлескен қаулы және бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасы
ішкі істер министрі
__________ Е. Саденов
Қазақстан Республикасының
Ұлттық Банкінің Төрағасы
__________ Т. Сулейменов
Қазақстан Республикасы
Ұлттық Банкі Басқармасының
2023 жылғы ___________ № ___
бірлескен қаулысына және
Қазақстан Республикасы
Ішкі істер министрінің
2023 жылғы ___________ № ___
бұйрығына 1-қосымша
Қазақстан Республикасы
Ұлттық Банкінің
ғимараттарында
және оның аумақтық
филиалдарында
өткізу және объектішілік
режимдерді қамтамасыз ету
жөніндегі қағидаларына
4-қосымша
Техникалық бақылау жүзеге асырылмайтын тұлғалардың тізбесі
1) Қазақстан Республикасының экс-Президенті;
2) Қазақстан Республикасы Президенті Әкімшілігінің Басшысы және Басшысының орынбасарлары;
3) Қазақстан Республикасы Парламентінің депутаттары;
4) орталық мемлекеттік органдардың басшылары, олардың орынбасарлары;
5) қызметтік куәліктеріне Қазақстан Республикасының Президенті және Премьер-Министрі қол қойған мемлекеттік қызметшілер.
Қазақстан Республикасы
Ұлттық Банкі Басқармасының
2023 жылғы ___________ № ___
бірлескен қаулысына және
Қазақстан Республикасы
Ішкі істер министрінің
2023 жылғы ___________ № ___
бұйрығына 2-қосымша
Қазақстан Республикасы
Ұлттық Банкінің
ғимараттарында
және оның аумақтық
филиалдарында
өткізу және объектішілік
режимдерді қамтамасыз ету
жөніндегі қағидаларына
7-қосымша
Нысан
МАТЕРИАЛДЫҚ РҰҚСАТНАМА БЛАНКІСІНІҢ ҮЛГІСІ
________________________________________________________________________________
________________________________________________________________________________
(Ұлттық Банк, аумақтық филиал, Өкілдік, шығаруды жүзеге асыратын ұйым қызметкерінің тегі, аты, әкесінің аты (бар болса), лауазымы)
Р/с №
Атауы
Түгендеу / сериялық нөмірі
Өлшем бірлігі
Саны
Шығару күні: 20__ жылғы "___" ________
___________________________________ ___________ ___________________________
(Ұлттық Банк бөлімшесі, аумақтық филиал, (қолы)      тегі, аты, әкесінің аты (бар болса)
Өкілдік, ұйым басшысы лауазымының атауы)
Мөр орны
"Келісілді"
___________________________________ ___________ ___________________________
(қауіпсіздік бөлімшесі қызметкері/ (қолы) тегі, аты, әкесінің аты (бар болса)
аумақтық филиалдың уәкілетті қызметкері
лауазымының атауы)
__________________ бекеттік полицейінің тегі, аты, әкесінің аты (бар болса)
(қолы) 20__ жылғы "___" ________
Қазақстан Республикасы
Ұлттық Банкі Басқармасының
2023 жылғы ___________ № ___
бірлескен қаулысына және
Қазақстан Республикасы
Ішкі істер министрінің
2023 жылғы ________ № ___
бұйрығына 3-қосымша
Қазақстан Республикасы
Ұлттық Банкінің ғимараттарында
және оның аумақтық филиалдарында
өткізу және объектішілік
режимдерді қамтамасыз ету
жөніндегі қағидаларына
11-қосымша
Нысан
Электрондық техника қозғалысының
ЖУРНАЛЫ
Кіргізу күні
және уақыты
Иесінің тегі, аты, әкесінің аты (бар болса)
Электрондық техниканың атауы, сериялық нөмірі
Иесінің қолтаңбасы
Кіргізуге рұқсат берген бекет полицейінің тегі, аты, әкесінің аты (бар болса)
1
2
3
4
5
6
Шығару күні
және уақыты
Иесінің тегі, аты, әкесінің аты (бар болса)
Иесінің қолтаңбасы
Шығаруға рұқсат берген бекет полицейінің тегі, аты, әкесінің аты (бар болса)
7
8
9
10
Ескертпе: Электрондық техника қозғалысының журналы нөмірленеді, тігіледі, қауіпсіздік бөлімшесі/аумақтық филиал басшысының қолымен куәландырылады және қауіпсіздік бөлімшесі/аумақтық филиал мөрімен бекітіледі.