О внесении изменения в приказ Министра здравоохранения и социального развития Республики Казахстан от 19 января 2016 года № 28 "Об утверждении формы, предназначенной для сбора административных данных "Отчет о назначении и выплате возмещений затрат на обучение на дому детей с инвалидностью"
Приказ Министра труда и социальной защиты населения Республики Казахстан от 29 декабря 2023 года № 537. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 29 декабря 2023 года № 33868
ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ Министра здравоохранения и социального развития Республики Казахстан от 19 января 2016 года № 28 "Об утверждении формы, предназначенной для сбора административных данных "Отчет о назначении и выплате возмещений затрат на обучение на дому детей с инвалидностью" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 13109) следующее изменение:
приложение к указанному приказу изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему приказу.
2. Департаменту социальной помощи Министерства труда и социальной защиты населения Республики Казахстан в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства труда и социальной защиты населения Республики Казахстан после его официального опубликования;
3) в течение десяти рабочих дней после государственной регистрации настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан представление в Департамент юридической службы Министерства труда и социальной защиты населения Республики Казахстан сведений об исполнении мероприятий, предусмотренных подпунктами 1) и 2) настоящего пункта.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на курирующего вице-министра труда и социальной защиты населения Республики Казахстан.
4. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Министр труда
и социальной защиты населения
Республики Казахстан
С. Жакупова
"СОГЛАСОВАН"
Бюро национальной статистики
Агентства по стратегическому
планированию и реформам
Республики Казахстан
Приложение к приказу
Министра труда
и социальной защиты населения
Республики Казахстан
от 29 декабря 2023 года № 537
Приложение к приказу
Министра здравоохранения
и социального развития
Республики Казахстан
от 19 января 2016 года № 28
Форма,
предназначенная для сбора
административных данных
Отчет о назначении и выплате возмещений затрат на обучение на дому детей с инвалидностью
Форма административных данных размещена на интернет-ресурсе:
https://www.gov.kz/memleket/entities/enbek/documents/details/212699?lang=ru
Отчетный период __ квартал 20__года
Индекс: 2-возмещение затрат
Периодичность: ежеквартальная
Круг лиц, представляющих: областные, городов Астана, Алматы и Шымкент
управления координации занятости и социальных программ, акционерное общество
"Центр развития трудовых ресурсов"
Куда представляется: акционерное общество "Центр развития трудовых ресурсов",
Министерство труда и социальной защиты Республики Казахстан
Срок представления: областными, городов Астана, Алматы и Шымкент управлениями
координации занятости и социальных программ – до 15-го числа месяца,
следующего после отчетного периода.
Акционерным обществом "Центр развития трудовых ресурсов" –
в течение 15 календарных дней после отчетного периода.
Код строки
Территория
Код Классификатора административно-территориальных объектов
Дети с инвалидностью, обучающиеся на дому, человек
Невыплаченная сумма на начало отчетного периода, тысяч тенге
за отчетный квартал
назначено
выплачено
всего
в том числе
получатели, человек
сумма, тысяч тенге
среднемесячный размер, тенге
получатели, человек
сумма, тысяч тенге
среднемесячный размер, тенге
мальчики
девочки
А
Б
В
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
1
Всего по сельской местности
2
Всего по городской местности
3
Всего по области
Продолжение таблицы
за период с начала года
назначено
выплачено
получатели, человек
сумма, тысяч тенге
среднемесячный размер, тенге
получатели, человек
сумма, тысяч тенге
среднемесячный размер, тенге
11
12
13
14
15
16
*Примечание: форма заполняется согласно пояснению приведенному в приложении к настоящей форме
Наименование __________________________
_______________________________________
Адрес___________________________
_________________________________
Телефон _____________________________________________________________
Адрес электронной почты ______________________________________________
Исполнитель _____________________________________________ ____________
(фамилия, имя и отчество (при его наличии) подпись, телефон
Руководитель или лицо, исполняющее его обязанности
_______________________________________________________ ______________
(фамилия, имя и отчество (при его наличии) подпись
Место для печати
(за исключением лиц, являющихся субъектами частного предпринимательства)
_______________________

"Мүгедектігі бар балаларды үйде оқытуға жұмсалған шығындарды өтеуді тағайындау және төлеу туралы есеп" әкімшілік деректерін жинауға арналған нысанды бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрінің 2016 жылғы 19 қаңтардағы № 28 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрінің 2023 жылғы 29 желтоқсандағы № 537 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2023 жылғы 29 желтоқсанда № 33868 болып тіркелді
БҰЙЫРАМЫН:
1. "Мүгедектігі бар балаларды үйде оқытуға жұмсалған шығындарды өтеуді тағайындау және төлеу туралы есеп" әкімшілік деректерін жинауға арналған нысанды бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрінің 2016 жылғы 19 қаңтардағы № 28 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 13109 болып тіркелген) мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген бұйрыққа қосымша осы бұйрыққа қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрлігінің Әлеуметтік көмек департаменті заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықты Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы бұйрық ресми жарияланғаннан кейін оны Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрлігінің интернет-ресурсында орналастыруды;
3) осы бұйрық Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелгеннен кейін он жұмыс күні ішінде осы тармақтың 1) және 2) тармақшаларында көзделген іс-шаралардың орындалуы туралы мәліметтерді Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрлігінің Заң қызметі департаментіне ұсынуды қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау жетекшілік ететін Қазақстан Республикасының Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау вице–министріне жүктелсін.
4. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасы
Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрі
С. Жакупова
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасы
Стратегиялық жоспарлау
және реформалар агенттігінің
Ұлттық статистика бюросы
Қазақстан Республикасы
Еңбек және халықты
әлеуметтік қорғау министрінің
2023 жылғы 29 желтоқсандағы
№ 537 бұйрығына
Қосымша
Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау және
әлеуметтік даму министрінің
2016 жылғы 19 қаңтардағы
№ 28 бұйрығына қосымша
әкімшілік деректерді
жинауға арналған
нысан
Мүгедектігі бар балаларды үйде оқытуға жұмсалған шығындарды өтеуді тағайындау және төлеу туралы есеп
Әкімшілік деректердің нысаны интернет - ресурста орналастырылған:
https://www.gov.kz/memleket/entities/enbek/documents/details/212699?lang=kk
Есепті кезең: 20__ жылғы____ тоқсан
Индексі: 2-шығындарды өтеу
Кезеңділігі: тоқсан сайын
Ұсынатын адамдар тобы: облыстық, Астана, Алматы және Шымкент қалаларының жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармалары, "Еңбек ресурстарын дамыту орталығы" акционерлік қоғамы
Қайда ұсынылады: "Еңбек ресурстарын дамыту орталығы" акционерлік қоғамы, Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрлігі
Ұсыну мерзімі: облыстық, Астана, Алматы және Шымкент қалаларының жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармалары – есепті кезеңнен кейінгі айдың 15-іне дейін.
"Еңбек ресурстарын дамыту орталығы" акционерлік қоғамы – есепті кезеңнен кейінгі 15 күнтізбелік күн ішінде.
Жол коды
Аумақ
Әкімшілік-аумақтық объектілер жіктеуіші коды
Үйде оқитын мүгедектігі бар балалар, адам
Есепті кезеңнің басына төленбеген сома, мың теңге
есепті тоқсан ішінде
тағайындалды
төленді
барлығы
оның ішінде
алушылар, адам
сомасы, мың теңге
орташа айлық мөлшері, теңге
алушылар, адам
сомасы, мың теңге
орташа айлық мөлшері, теңге
ұлдар
қыздар
А
Б
С
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
1
Ауылдық жерлер бойынша барлығы
2
Қалалық жерлер бойынша барлығы
3
Облыс бойынша барлығы
Кестенің жалғасы
жыл басынан бергі кезең ішінде
тағайындалды
төленді
алушылар, адам
сомасы, мың теңге
орташа айлық мөлшері, теңге
алушылар, адам
сомасы, мың теңге
орташа айлық мөлшері, теңге
11
12
13
14
15
16
* Ескертпе: нысан осы нысанға қосымшада келтірілген түсініктемеге сәйкес толтырылады
Атауы________________________________
_____________________________________
Мекенжайы___________________________
______________________________________
Телефоны _____________________________________________________________
Электрондық почта мекенжайa ___________________________________________
Орындаушы ___________________________________________________________
(тегі, аты және әкесінің аты (бар болған жағдайда) қолы, телефон
Басшы немесе оның міндетін атқарушы адам
____________________________________________________ ______________
(тегі, аты және әкесінің аты (бар болған жағдайда) қолы
Мөрдің орны (жеке кәсіпкерлер болып табылатын тұлғалардан қоспағанда)
_______________________