Об утверждении перечня специально отведенных мест для размещения афиш культурных, спортивных и спортивно-массовых мероприятий
Постановление акимата города Астаны от 11 августа 2023 года № 506-1613. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Астаны 15 августа 2023 года № 1349-01
В соответствии с подпунктом 1-1) пункта 1 статьи 17-2 Закона Республики Казахстан "О рекламе", акимат города Астаны ПОСТАНОВЛЯЕТ:

Мәдени, спорттық және спорттық-бұқаралық іс-шаралардың афишаларын орналастыру үшін арнайы бөлінген орындар тізбесін бекіту туралы
Астана қаласы әкімдігінің 2023 жылғы 11 тамыздағы № 506-1613 қаулысы. Астана қаласының Әділет департаментінде 2023 жылғы 15 тамызда № 1349-01 болып тіркелді
"Жарнама туралы" Қазақстан Республикасы Заңы 17-2-бабы 1-тармағының 1-1) тармақшасына сәйкес Астана қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

1. Утвердить перечень специально отведенных мест для размещения афиш культурных, спортивных и спортивно-массовых мероприятий, согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Руководителю государственного учреждения "Управление внутренней политики города Астаны" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в Департаменте юстиции города Астаны;
2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата города Астаны после его официального опубликования.

1. Мәдени, спорттық және спорттық-бұқаралық іс-шаралардың афишаларын орналастыру үшін арнайы бөлінген орындар тізбесі осы қаулыға қосымшаға сәйкес бекітілсін.
2. "Астана қаласының Ішкі саясат басқармасы" мемлекеттік мекемесінің басшысы Қазақстан Рспубликасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы қаулының Астана қаласының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы қаулы ресми жарияланғаннан кейін оның Астана қаласы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.

3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима города Астаны.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Астаны Ж. Қасымбек
Приложение
к постановлению
акимата города Астаны
от 11 августа 2023 года № 506-1613
Перечень специально отведенных мест для размещения афиш культурных, спортивных и спортивно-массовых мероприятий
№ п/п
Перечень объектов культуры, перед зданиями которых отведены места для размещения афиш
1
2
1.

3. Осы қаулының орындалуын бақылау Астана қаласы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Астана қаласының әкімі Ж. Қасымбек
Астана қаласы әкімдігінің
2023 жылғы 11 тамыздағы
№ 506-1613 қаулысына
қосымша
Мәдени, спорттық және спорттық-бұқаралық іс-шаралардың афишаларын орналастыру үшін арнайы бөлінген орындар тізбесі
Р/с №
Ғимараттарының алдында афишалар орналастыруға арналған орындары бар мәдени объектілердің тізбесі
1
2
1.

Район "Алматы", проспект Абылайхана, дом № 4/1, перед зданием Центральной городской библиотеки
2.
Район "Алматы", улица А. Петрова, дом № 14/2, перед зданием массовой библиотеки № 5
3.
Район "Алматы", поселок "Интернациональный", улица Мереке, № 1А, перед зданием массовой библиотеки № 7
4.
Район "Алматы", поселок "Мичурино", улица Көкіл, дом № 17/1, перед зданием массовой библиотеки № 10
5.
Район "Алматы", улица Шалкөде, дом № 2, перед зданием массовой библиотеки № 15
6.
Район "Алматы", улица Қ. Сәтбаева, дом № 5, перед зданием детской библиотеки № 4
7.
Район "Алматы", проспект Ш. Кұдайбердіұлы, дом № 25/3, перед зданием детской библиотеки № 5
8.
Район "Алматы", поселок "Железнодорожный", улица Ж. Жабаева, дом № 12/2, перед зданием массовой библиотеки № 4
9.
Район "Алматы", улица Қажымұқана, дом № 9, Коммунальное государственное учреждение "Специализированная детско-юношеская спортивная школа № 10 по хоккею с шайбой" акимата города Астаны, спорткомплекс "Барыс"
10.
Район "Алматы", проспект Тәуелсіздік, дом № 2, Коммунальное государственное учреждение "Специализированная детско-юношеская спортивная школа олимпийского резерва № 4" акимата города Астаны, спорткомплекс "Толкын"
11.
Район "Алматы", проспект Тәуелсіздік, № 2, Коммунальное государственное учреждение "Специализированная детско-юношеская спортивная школа олимпийского резерва № 3" акимата города Астаны, спорткомплекс "Толкын", 2 здание
1
2
12.
Район "Алматы", микроройон Юго-Восток, улица Қордай, дом № 6, Государственное коммунальное казенное предприятие "Дәулет", теннисный центр.
13.
Район "Алматы", улица Ж. Жирентаева, дом № 15Б, Коммунальное государственное учреждение "Специализированная детско-юношеская спортивная школа олимпийского резерва № 8" акимата города Астаны, футбольный купол
14.
Район "Байқоңыр", проспект Республики, дом № 34, перед зданием Дворца "Жастар"
15.
Район "Байқоңыр", улица Тайбурыл, дом № 7А, перед зданием массовой библиотеки № 9
16.
Район "Байқоңыр", улица Луи Пастера, дом № 73, перед зданием массовой библиотеки № 12
17.
Район "Байқоңыр", улица А. Кравцова, дом № 1/1, перед зданием детской библиотеки № 2
18.
Район "Байқоңыр", улица Таха Хусейна, дом № 2/1, перед зданием Специализированной библиотека для незрячих и слабовидящих граждан
19.
Район "Байқоңыр", улица Өндіріс, Коммунальное государственное учреждение "Специализированная детско-юношеская спортивная школа олимпийского резерва № 7" акимата города Астаны, ФОК (Өндіріс)
20.
Район "Есиль", проспект Мәңгілік Ел, дом № 55/2, перед зданием Государственного театра драмы и комедии имени Ә. Мәмбетова
21.

"Алматы" ауданы, Абылайхан даңғылы, № 4/1 үй, Орталық қалалық кітапхана ғимаратының алдында
2.
"Алматы" ауданы, А. Петров көшесі, № 14/2 үй, № 5 көпшілік кітапхана ғимаратының алдында
3.
"Алматы" ауданы, "Интернациональный" кенті, Мереке көшесі, 1А, № 7 жалпы кітапхана ғимаратының алдында
4.
"Алматы" ауданы, "Мичурино" кенті, Көкіл көшесі № 17/1, № 10 көпшілік кітапхана ғимаратының алдында
5.
"Алматы" ауданы, Шалкөде көшесі, № 2 үй, № 15 жалпы кітапхана ғимаратының алдында
6.
"Алматы" ауданы, Қ. Сәтбаев көшесі, № 5 үй, № 4 балалар кітапханасы ғимаратының алдында
7.
"Алматы" ауданы, Ш. Құдайбердіұлы даңғылы, № 25/3 үй, № 5 балалар кітапханасы ғимаратының алдында
8.
"Алматы" ауданы, "Железнодорожный" ауылы, Ж. Жабаев көшесі, № 12/2 үй, № 4 жалпы кітапхана ғимаратының алдында
9.
"Алматы" ауданы, Қажымұқан көшесі, № 9 үй, Астана қаласы әкімдігінің "№ 10 балалар мен жасөспірімдердің шайбалы хоккейден мамандандырылған спорт мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, "Барыс" спорт кешені
10.
"Алматы" ауданы, Тәуелсіздік даңғылы, № 2 үй, Астана қаласы әкімдігінің "№ 4 балалар мен жасөспірімдердің мамандандырылған олимпиадалық резерв спорт мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, "Толқын" спорт кешені
11.
"Алматы" ауданы, Тәуелсіздік даңғылы, 2 үй, Астана қаласы әкімдігінің "№ 3 балалар мен жасөспірімдердің мамандандырылған олимпиадалық резерв спорт мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, "Толқын" спорт кешені, 2 ғимарат
12.
"Алматы" ауданы, Оңтүстік-Шығыс шағын ауданы, Қордай көшесі, № 6 үй, "Дәулет" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны, Теннис орталығы
1
2
13.
"Алматы" ауданы, Ж. Жирентаев көшесі, 15Б үй, Астана қаласы әкімдігінің "№ 8 балалар мен жасөспірімдердің мамандандырылған олимпиадалық резерв спорт мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, футбол күмбезі
14.
"Байқоңыр" ауданы, Республика даңғылы, № 34 үй, "Жастар" сарайы ғимаратының алдында
15.
"Байқоңыр" ауданы, Тайбурыл көшесі, № 7А үй, № 9 жалпы кітапхана ғимаратының алдында
16.
"Байқоңыр" ауданы, Луи Пастер көшесі, 73 үй, № 12 жалпы кітапхана ғимаратының алдында
17.
"Байқоңыр" ауданы, А. Кравцов көшесі, № 1/1 үй, № 2 балалар кітапханасы ғимаратының алдында
18.
"Байқоңыр" ауданы, Таха Хусейн көшесі, № 2/1 үй, Көзі көрмейтін және нашар көретін азаматтарға арналған арнайы кітапхана ғимаратының алдында
19.
"Байқоңыр" ауданы, Өндіріс көшесі, Астана қаласы әкімдігінің "№ 7 балалар мен жасөспірімдердің мамандандырылған олимпиадалық резерв спорт мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Дене шынықтыру-сауықтыру кешені (Өндіріс)
20.
"Есіл" ауданы, Мәңгілік ел даңғылы, № 55/2 үй, Ә. Мәмбетов атындағы мемлекеттік драма және комедия театры ғимартының алдында
21.

Район "Есиль", улица Ә. Нұршайықова, дом № 10, перед зданием массовой библиотеки № 2
22.
Район "Есиль", улица Е697, дом № 5, Коммунальное государственное учреждение "Детско-юношеская спортивная школа № 7" акимата города Астаны, спортивный центр "Aspan"
23.
Район "Нұра", проспект Қабанбай батыра, дом № 5, перед зданием Столичного цирка
24.
Район "Нұра", Коргалжынское шоссе № 2/1, перед входом в Этно-мемориальный комплекс "Карта Казахстана "Атамекен"
25.
Район "Сарыарка", улица Кенесары, дом № 32, перед зданием Государственной академической филармонии имени Е. Рахмадиева
26.
Район "Сарыарка", улица Желтоқсан, дом № 11, перед зданием Государственного академического русского театра драмы имени М. Горького
27.
Район "Сарыарка", микрорайон Коктал, улица Алмалық, дом № 1, перед зданием Государственного театра танца "Наз"
28.
Район "Сарыарка", проспект Республики, дом № 3, перед зданием "Театра кукол"
29.
Район "Сарыарка", улица І. Есенберлина, дом № 10, перед зданием "Жастар театры"
1
2
30.
Район "Сарыарка", улица І. Омарова, дом № 47Б, перед зданием Музыкального театра юного зрителя
31.
Район "Сарыарка", улица М. Әузова, дом № 20, перед зданием музея имени С. Сейфуллина
32.
Район "Сарыарка", проспект Женіс, дом № 61, перед зданием детской библиотеки № 3
33.
Район "Сарыарка", улица Конституции, дом № 2/2, перед зданием детской библиотеки № 8
34.
Район "Сарыарка", проспект Бөгенбай батыра, дом № 50, перед зданием массовой библиотеки № 1
35.
Район "Сарыарка", улица Ә. Жангелдина, дом № 9А, Коммунальное государственное учреждение "Специализированного детско-юношеская спортивного школа олимпийского резерва № 1" акимата города Астаны
36.
Район "Сарыарка", проспект Бөгенбай батыра, дом 57А, Коммунальное государственное учреждение "Детско-юношеская спортивная школа № 9" акимата города Астаны
37.

"Есіл" ауданы, Ә. Нұршайықов көшесі, № 10 үй, № 2 жалпы кітапхана ғимаратының алдында
22.
"Есіл" ауданы, Е697 көшесі, № 5 үй, Астана қаласы әкімдігінің "№ 7 балалар мен жасөспірімдердің спорт мектебі", "Aspan" спорт кешені
23.
"Нұра" ауданы, Қабанбай батыр даңғылы, № 5 үй, Астаналық цирк ғимаратының алдында
24.
"Нұра" ауданы, Қорғалжын тас жолы, № 2/1 үй, "Атамекен" Қазақстан картасы" этно-мемориалдық кешенінің кіреберісі алдында
25.
"Сарыарқа" ауданы, Кенесары көшесі, № 32 үй, Е. Рахмадиев атындағы мемлекеттік академиялық филармония
26.
"Сарыарқа" ауданы, Желтоқсан көшесі, № 11 үй, М. Горький атындағы мемлекеттік орыс драма театры академиясы
27.
"Сарыарқа" ауданы, Көктал шағын ауданы, Алмалық көшесі, № 1 үй, "Наз" мемлекеттік би театр ғимаратының алдында
28.
"Сарыарқа" ауданы, Республика даңғылы, № 3 үй, "Қуыршақ театры" ғимаратының алдында
29.
"Сарыарқа" ауданы, І. Есенберлин көшесі, № 10 үй, "Жастар театры" ғимаратының алдында
30.
"Сарыарқа" ауданы, І. Омаров көшесі, № 47Б үй, Жас көрермендердің музыкалық театры ғимаратының алдында
1
2
31.
"Сарыарқа" ауданы, М. Әуезов көшесі, № 20 үй, С. Сейфуллин мұражайы ғимаратының алдында
32.
"Сарыарқа" ауданы, Жеңіс даңғылы, № 61 үй, № 3 балалар кітапханасы ғимаратының алдында
33.
"Сарыарқа" ауданы, Конституция көшесі, № 2/2 үй, № 8 балалар кітапханасы ғимаратының алдында
34.
"Сарыарқа" ауданы, Бөгенбай батыр даңғылы, № 50 үй, № 1 жалпы кітапхана ғимаратының алдында
35.
"Сарыарқа" ауданы, Ә. Жангелдин көшесі, № 9А үй, Астана қаласы әкімдігінің "№ 1 балалар мен жасөспірімдердің мамандандырылған олимпиадалық резерв спорт мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
36.
"Сарыарқа" ауданы, Бөгенбай батыр даңғылы, 57А үй, Астана қаласы әкімдігінің "№ 9 балалар мен жасөспірімдердің спорт мектебі"
37.

Район "Сарыарка", жилой массив "Көктал-2", улица Баршын, № 30/2, Коммунальное государственное учреждение "Специализированная детско-юношеская спортивная школа олимпийского резерва № 5" акимата города Астаны, ФОК (Көктал-2)

"Сарыарқа" ауданы, "Көктал-2" тұрғын үй, Баршын көшесі, № 30/2 үй, Астана қаласы әкімдігінің "№ 5 балалар мен жасөспірімдердің мамандандырылған олимпиадалық резерв спорт мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Дене шынықтыру-сауықтыру кешені (Көктал-2)