Об утверждении объемов бюджетных средств на субсидирование развития семеноводства по Акмолинской области на 2023 год
Постановление акимата Акмолинской области от 10 марта 2023 года № А-3/82. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 13 марта 2023 года № 8520-03.
В соответствии с приказом Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 30 марта 2020 года № 107 "Об утверждении Правил субсидирования повышения урожайности и качества продукции растениеводства" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 20209), акимат Акмолинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:

2023 жылға арналған Ақмола облысы бойынша тұқым шаруашылығын дамытуды субсидиялауға бюджет қаражатының көлемдерін бекіту туралы
Ақмола облысы әкімдігінің 2023 жылғы 10 наурыздағы № А-3/82 қаулысы. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 13 наурызда № 8520-03 болып тіркелді.
"Өсімдік шаруашылығы өнімінің шығымдылығы мен сапасын арттыруды субсидиялау қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2020 жылғы 30 наурыздағы № 107 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 20209 болып тіркелген) сәйкес, Ақмола облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

1. Утвердить объемы бюджетных средств на субсидирование развития семеноводства по Акмолинской области на 2023 год согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Управление сельского хозяйства и земельных отношений Акмолинской области" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Акмолинской области.

1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес 2023 жылға арналған Ақмола облысы бойынша тұқым шаруашылығын дамытуды субсидиялауға бюджет қаражатының көлемдері бекітілсін.
2. "Ақмола облысының ауыл шаруашылығы және жер қатынастары басқармасы" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен осы қаулының Ақмола облысы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.

3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Акмолинской области.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Акмолинской области Е.Маржикпаев
Приложение
к постановлению акимата
Акмолинской области
от 10 марта 2023 года
№ А-3/82
ОбъҰмы бюджетных средств на субсидирование развития семеноводства по Акмолинской области на 2023 год

3. Осы қаулының орындалуын бақылау жетекшілік ететін Ақмола облысы әкімінің орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейiн күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi.
Ақмола облысының әкімі Е.Маржикпаев
Ақмола облысы әкімдігінің
2023 жылғы 10 наурыздағы
№ А-3/82 қаулысына
қосымша
2023 жылға арналған Ақмола облысы бойынша тұқым шаруашылығын дамытуды субсидиялауға бюджет қаражатының көлемдері