Об утверждении норм образования и накопления коммунальных отходов по Жаксынскому району
Решение Жаксынского районного маслихата Акмолинской области от 6 апреля 2023 года № 8С-3-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 14 апреля 2023 года № 8535-03
В соответствии с подпунктом 2) пункта 3 статьи 365 Экологического кодекса Республики Казахстан, Жаксынский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить нормы образования и накопления коммунальных отходов по Жаксынскому району согласно приложению к настоящему решению.

Жақсы ауданы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормаларын бекіту туралы
Ақмола облысы Жақсы аудандық мәслихатының 2023 жылғы 6 сәуірдегі № 8С-3-2 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 14 сәуірде № 8535-03 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының Экология кодексінің 365-бабының 3-тармағының 2) тармақшасына сәйкес, Жақсы аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Жақсы ауданы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормалары осы шешімнің қосымшасына сәйкес бекітілсін.

2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель Жаксынского районного маслихата А.Бралина
Приложение к решению
Жаксынского районного
маслихата
от 6 апреля 2023 года
№ 8С-3-2
Нормы образования и накопления коммунальных отходов по Жаксынскому району
Виды объектов накопления коммунальных отходов
Расчетная единица
Годовая норма накопления коммунальных отходов, м3
1
Домовладения благоустроенные и
неблагоустроенные
1 житель

2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Жақсы аудандық мәслихатының төрағасы А.Бралина
Жақсы аудандық мәслихатының
2023 жылғы 6 сәуірдегі
№ 8С-3-2 шешіміне
қосымша
Жақсы ауданы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормалары
Коммуналдық қалдықтар жинақталатын объектілердің түрлері
Есептік бірлік
Коммуналдық қалдықтардың жинақталу жылдық нормасы, м3
1
Жайлы және жайлы емес үйлер
1 тұрғын