О внесении изменений и дополнения в решение маслихата области Абай от 18 ноября 2022 года № 10/58-VII "Об утверждении Правил присвоения звания "Почетный гражданин области Абай (города, района)"
Решение маслихата области Абай от 15 ноября 2023 года № 9/62-VIIІ. Зарегистрировано Департаментом юстиции области Абай 20 ноября 2023 года № 152-18
Маслихат области Абай РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата области Абай "Об утверждении Правил присвоения звания "Почетный гражданин области Абай (города, района)" от 18 ноября 2022 года № 10/58-VII (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 30658) следующие изменения:
пункт 21 Правил присвоения звания "Почетный гражданин области Абай (города, района)" изложить в новой редакции:
"21. Лицу, удостоенному звания, торжественно вручается удостоверение, нагрудный знак "Почетный гражданин области Абай (города, района)" и его имя вносится в хронологическом порядке в Книгу почетных граждан области Абай (города, района), которая хранится в аппарате соответствующего акимата";
пункт 22 Правил присвоения звания "Почетный гражданин области Абай (города, района)" изложить в новой редакции:
"22. Удостоверение подписывают аким области (города, района) и председатель соответствующего маслихата";
правила присвоения звания "Почетный гражданин области Абай (города, района)" дополнить приложением, согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель маслихата области Абай
К. Сулейменов
Приложение
к решению маслихата области
Абай
от 15 ноября 2023 года
№ 9/62-VIII
Приложение
к Правилам присвоения звания
"Почетный гражданин области
Абай
(города, района)"
____________________
(область/город/район)
НАГРАДНОЙ ЛИСТ
1. Фамилия, имя, отчество (при наличии)___________________________
2. Индивидуальный идентификационный номер (ИИН) _________________________________________
3. Должность, место работы, службы (указать точное наименование подразделения предприятия, учреждения, организации) __________________________________________________________________
4. Пол ____________ 5. Год и место рождения ______________________
6. Национальность _____________________________________________
7. Образование _______________________________________________
8. Ученая степень, ученое звание _________________________________
9. Какими государственными наградами Республики Казахстан награжден(а) и дата награждения: ___________________________________

Абай облысы мәслихатының 2022 жылғы 18 қарашадағы № 10/58-VII "Абай облысының (қаласының, ауданының) Құрметті азаматы" атағын беру қағидаларын бекіту туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Абай облысы мәслихатының 2023 жылғы 15 қарашадағы № 9/62-VIIІ шешімі. Абай облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 20 қарашада № 152-18 болып тіркелді
Абай облысы мәслихаты ШЕШТІ:
1. Абай облысы мәслихатының "Абай облысының (қаласының, ауданының) Құрметті азаматы" атағын беру қағидаларын бекіту туралы" 2022 жылғы 18 қарашадағы № 10/58-VII шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 30658 болып тіркелген) келесі өзгерістер енгізілсін:
"Абай облысының (қаласының, ауданының) Құрметті азаматы" атағын беру қағидаларының 21-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"21. Атақ берілген адамға "Абай облысының (қаланың, ауданның) құрметті азаматы" төс белгісі, куәлігі салтанатты түрде беріледі және оның есімі тиісті әкімдіктің аппаратында сақталатын Абай облысының (қаланың, ауданның) құрметті азаматтарының кітабына хронологиялық тәртіппен енгізіледі";
"Абай облысының (қаласының, ауданының) Құрметті азаматы" атағын беру қағидаларының 22-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"22. Куәлікке облыс (қала, аудан) әкімі және тиісті мәслихат төрағасы қол қояды";
"Абай облысының (қаласының, ауданының) Құрметті азаматы" атағын беру қағидалары осы шешімнің қосымшасына сәйкес қосымшамен толықтырылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Абай облысы мәслихатының төрағасы
К. Сулейменов
Абай облысы мәслихатының
2023 жылғы 15 қарашадағы
№ 9/62-VIII шешіміне
қосымша
"Абай облысының (қаласының,
ауданының) Құрметті азаматы"
атағын беру қағидаларының
қосымшасы
____________________
(облысы/қала/аудан)
НАГРАДА ҚАҒАЗЫ
1. Тегі, аты, әкесінің аты ______________________________________
2. Жеке сәйкестендіру нөмірі (ЖСН) _______________________
3. Лауазымы, жұмыс, қызмет орны (кәсіпорын, мекеме, ұйым бөлімшесінің атауы дәл көрсетілуі керек) ________________________________________________________________________________________
4. Жынысы _________________________________
5. Туған жылы мен туған жері _________________________________
6.Ұлты_______________________________________________________
7. Білімі __________________________________________________
8. Ғылыми дәрежесі, ғылыми атағы __________________________
9. Қазақстан Республикасының қандай мемлекеттік наградаларымен наградталған және наградталған уақыты:___________________

10. Домашний адрес: _________________________________________
11. Общий стаж работы ______ Стаж работы в отрасли ______________
12. Стаж работы в данном трудовом коллективе ____________________
13. Характеристика с указанием конкретных заслуг награждаемого: ________________________________________________________________
Кандидатура обсуждена и рекомендована _________________________________________________________________
(наименование предприятия, учреждения, организации или ФИО инициативной группы, дата обсуждения, № протокола)
Представляется_______________________________________________
(вид награды)
__________________________________________________________________
(Ф.И.О.) (Ф.И.О.)
__________________________________________________________________
(подпись) (подпись)
М.П. МП.
"__" ________ ____ год
(дата заполнения)
Примечание: фамилия, имя, отчество награждаемого заполняются по удостоверению личности и обязательно указывается транскрипция на казахском и русском языках.

10. Үйінің мекенжайы:__________________________
11. Жалпы жұмыс өтілі___________Саладағы жұмыс өтілі____________
12. Осы еңбек ұжымындағы жұмыс өтілі _________________
13. Наградталушының нақты айрықша еңбегін сипаттайтын мінездеме: _____________________________________________________________________________________
Кандидатура _____________________________________________________________________________________
(кәсіпорынның, мекеменің, ұйымның атауы немесе бастамашыл топтың аты-жөні, талқылау күні, хаттаманың №)
________________ талқыланып, ұсынылған.
Мына наградаға ұсынылады _______________________________________________________
(награданың түрі)
___________________ _____________________________________________________________
(ТАӘ) (ТАӘ)
___________________ _____________________________________________________________
(қолы) (қолы)
М.О. М.О.
________ жылғы "______" ___________
(толтырылған күні)
Ескертпе: наградталушының тегі, аты және әкесінің аты жеке басының куәлігі бойынша толтырылып, қазақ және орыс тілдеріндегі транскрипциясы міндетті түрде көрсетіледі.