Об определении и утверждении мест размещения нестационарных торговых объектов в городе Семей
Постановление акимата города Семей области Абай от 10 ноября 2023 года № 914. Зарегистрировано Департаментом юстиции области Абай 30 ноября 2023 года № 168-18.
В соответствии с подпунктом 4-2) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", пунктом 50-1 Правил внутренней торговли, утвержденных приказом исполняющего обязанности Министра национальной экономики Республики Казахстан от 27 марта 2015 года № 264 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 11148), акимат города Семей ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить и утвердить места размещения нестационарных торговых объектов в городе Семей, согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Признать утратившим силу постановление акимата города Семей от 16 мая 2022 года № 793 "Об определении и утверждении мест размещения нестационарных торговых объектов в городе Семей" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 28433).
3. Государственному учреждению "Отдел предпринимательства города Семей области Абай" в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в Департаменте юстиции области Абай;
2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата города Семей после его официального опубликования.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима города Семей.
5. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
И. о. акима города Семей
Р. Досмаганбетов
Приложение к постановлению
Акимата города Семей
от 10 ноября 2023 года
№ 914
Места размещения нестационарных торговых объектов в городе Семей
№ п/п
Точное место расположение
Занимаемая площадь (квадратный метр)
Период осуществления торговой деятельности
Сфера деятельности
Близлежащая инфраструктура (торговые объекты, в которых реализуется схожий ассортимент товаров, а также объекты общественного питания)
1.
улица Юность, слева от здания № 25
10
5 лет
продовольственные товары
магазин "Наурыз"
2.
улица Красина, напротив здания № 70
10
5 лет
продовольственные товары
магазин "Мария"
3.

Семей қаласында стационарлық емес сауда объектілерін орналастыру орындарын айқындау және бекіту туралы
Абай облысы Семей қаласының әкімдігінің 2023 жылғы 10 қарашадағы № 914 қаулысы. Абай облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 30 қарашада № 168-18 болып тіркелді.
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31-бабының 1-тармағының 4-2) тармақшасына, Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабына, Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің міндетін атқарушының 2015 жылғы 27 наурыздағы № 264 бұйрығымен бекітілген Ішкі сауда қағидаларының 50-1-тармағына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 11148 болып тіркелген) сәйкес, Семей қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Семей қаласында стационарлық емес сауда объектілерін орналастыру орындары осы қаулының қосымшасына сәйкес айқындалсын және бекітілсін.
2. "Семей қаласында стационарлық емес сауда объектілерін орналастыру орындарын айқындау және бекіту туралы" Семей қаласы әкімдігінің 2022 жылғы 16 мамырдағы № 793 қаулысының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 28433 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
3. "Абай облысы Семей қаласының кәсіпкерлік бөлімі" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы қаулының Абай облысы Әділет Департаментінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы қаулының оның ресми жарияланғанынан кейін Семей қаласы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау Семей қаласы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
5. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Семей қаласы әкімінің м. а.
Р. Досмаганбетов
Семей қаласы әкімдігінің
2023 жылғы 10 қарашадағы
№ 914 қаулысына
қосымша
Семей қаласында стационарлық емес сауда объектілерін орналастыру орындары
Р/с№
Нақты орналасу орны
Алатын алаңы (шаршы метр)
Сауда қызметін жүзеге асыру кезеңі
Қызмет саласы
Жақын орналасқан инфрақұрылым (ұқсас тауарлар ассортименті сатылатын сауда объектілері, сондай-ақ қоғамдық тамақтану объектілері)
1.
Юность көшесі, № 25 ғимаратының сол жағында
10
5 жыл
азық-түлік тауарлары
"Наурыз" дүкені
2.
Красин көшесі, № 70 ғимаратына қарама – қарсы
10
5 жыл
азық-түлік тауарлары
"Мария" дүкені
3.