Об определении и утверждении мест размещения нестационарных торговых объектов на территории Урджарского района
Постановление акимата Урджарского района области Абай от 16 ноября 2023 года № 357. Зарегистрировано Департаментом юстиции области Абай 1 декабря 2023 года № 170-18
В соответствии с подпунктом 4-2) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьи 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", приказом исполняющего обязанности Министра национальной экономики Республики Казахстан от 27 марта 2015 года № 264 "Об утверждении Правил внутренней торговли" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 11148), акимат Урджарского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
Сноска. Преамбула в редакции постановления акимата Урджарского района области Абай от 27.09.2024 № 230 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
1. Определить и утвердить места размещения нестационарных торговых объектов на территории Урджарского района согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Признать утратившим силу постановление акимата Урджарского района "Об определении мест для осуществления выездной торговли по Урджарскому району" от 18 октября 2018 года № 528 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5-18-178).
3. Государственному учреждению "Отдел предпринимательства и сельского хозяйства Урджарского района области Абай" в порядке, установленном законодательством Республики Казахстан обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в Департаменте юстиции области Абай;
2) размещение настоящего постановления на интернет ресурсе акимата Урджарского района после его официального опубликования.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима района.

Үржар ауданының аумағында стационарлық емес сауда объектілерін орналастыру орындарын айқындау және бекіту туралы
Абай облысы Үржар ауданы әкімдігінің 2023 жылғы 16 қарашадағы № 357 қаулысы. Абай облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 1 желтоқсанда № 170-18 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 31 – бабының 1-тармағының 4-2) тармақшасына, "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27 бабына, "Ішкі сауда қағидаларын бекіту туралы" 2015 жылғы 27 наурыздағы № 264 Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің міндетін атқарушысының бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 11148 болып тіркелген) сәйкес, Үржар ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
Ескерту. Кіріспе жаңа редакцияда - Абай облысы Үржар ауданы әкімдігінің 27.09.2024 № 230 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес Үржар ауданының аумағында стационарлық емес сауда объектілерін орналастыру орындары айқындалсын және бекітілсін.
2. "Үржар ауданы бойынша көшпелі сауданы жүзеге асыру үшін орындарды белгілеу туралы" Үржар ауданы әкімдігінің 2018 жылғы 18 қазандағы № 528 қаулысының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5-18-178 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
3. "Абай облысы Үржар ауданының кәсіпкерлік және ауыл шаруашылығы бөлімі" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы қаулының Абай облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелуін;
2) ресми жарияланғаннан кейін осы қаулыны Үржар ауданы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.

5. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
А. Башимбаев
Приложение к постановлению
акимата Урджарского района
от 16 ноября 2023 года
№ 357
Места размещения нестационарных торговых объектов на территории Урджарского района
Сноска. Приложение в редакции постановления акимата Урджарского района области Абай от 27.09.2024 № 230 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Точное месторасположение нестационарных торговых объектов
Занимаемая площадь (квадратный метр)
Период осуществления торговой деятельности (лет)
Сфера деятельности
Близлежащая инфраструктура (торговые объекты, в которых реализуется схожий ассортимент товаров, а также объекты общественного питания)
Науалинский сельский округ
1

5. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
А. Башимбаев
Үржар ауданының әкімдігінің
2023 жылғы 16 қарашадағы
№ 357 қаулысына
қосымша
Үржар ауданының аумағында стационарлық емес сауда объектілерін орналастыру орындары
Ескерту. Қосымша жаңа редакцияда - Абай облысы Үржар ауданы әкімдігінің 27.09.2024 № 230 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Стационарлық емес сауда объектілерінің нақты орналасқан жері
Атқаратын алаңы (шаршы метр)
Сауда қызметін жүзеге асыру кезеңі (жыл)
Қызмет саласы
Жақын маңдағы инфрақұрылым (тауарлардың ұқсас ассортименті сатылатын сауда объектілері, сондай-ақ қоғамдық тамақтандыру объектілері)
Науалы ауылдық округі
1

На расстоянии 15 (пятнадцати) метров напротив продуктового магазина "Жандос", расположенного в селе Науалы по адресу улица О. Рахметова № 7 "А"
30
5
продовольственные и непродовольственные товары
продуктовый магазин "Жандос"
2
На расстоянии 15 (пятнадцати) метров напротив продуктового магазина "Нұрбол", расположенного в селе Науалы по адресу улица О. Рахметова № 45
30
5
продовольственные и непродовольственные товары
продуктовый магазин "Нұрбол"
3
На расстоянии 10 (десяти) метров справа от дома, расположенного в селе Науалы по адресу улица Богенбая № 1
30
5
продовольственные и непродовольственные товары
продуктовый магазин "Нұрбол" на расстоянии 11 (одиннадцати) метров
4
На расстоянии 6 (шести) метров слева от дома, расположенного в селе Науалы по адресу улица Байкенже № 2
30
5
продовольственные и непродовольственные товары
продуктовый магазин "Еркебұлан" на расстоянии 10 (десяти) метров
5
На расстоянии 6 (шести) метров справа от дома, расположенного в селе Науалы по адресу улица Байкенже № 1
30
5
продовольственные и непродовольственные товары
продуктовый магазин "Еркебұлан" на расстоянии 7 (семи) метров
6
На расстоянии 4 (четырех) метров справа от дома, расположенного в селе Науалы по адресу улица Шакарима № 1
30
5
продовольственные и непродовольственные товары
продуктовый магазин "Еркебұлан" на расстоянии 10 (десяти) метров
7
На расстоянии 3 (трех) метров справа от продуктового магазина "Еркебұлан", расположенного в селе Науалы по адресу улица Шакарима № 1 "А"
30
5
продовольственные и непродовольственные товары
продуктовый магазин "Еркебұлан"
Урджарский сельский округ
8
На расстоянии 7 (семи) метров слева от минимаркета "Қазына", расположенного в селе Урджар по адресу проспект Абылай хана № 76 "А"
27
5
продовольственные и непродовольственные товары
минимаркет "Қазына", на расстоянии 18 (восемнадцати) метров продуктовый магазин "Керемет"
9
На расстоянии 15 (пятнадцати) метров напротив дома, расположенного в селе Урджар по адресу проспект Абылай хана № 251
27
5
продовольственные и непродовольственные товары
минимаркект "Сұңқар" на расстоянии 35 (тридцати пяти) метров
10
На расстоянии 12 (двенадцати) метров справа от продуктового магазина "Айжан", расположенного в селе Урджар по адресу улица Сейфуллина № 4
27
5
продовольственные и непродовольственные товары
продуктовый магазин "Айжан"
11
На расстоянии 11 (одиннадцати) метров справа от дома, расположенного в селе Урджар по адресу улица Кабанбая № 161
27
5
продовольственные и непродовольственные товары
продуктовый магазин "Дианұр" на расстоянии 15 (пятнадцати) метров

Науалы ауылында О. Рахметов көшесі № 7 "А" мекенжайы бойынша орналасқан "Жандос" азық-түлік дүкеніне қарама-қарсы 15 (он бес) метр қашықтықта
30
5
азық-түлік және азық-түлік емес тауарлар
"Жандос" азық-түлік дүкені
2
Науалы ауылында О. Рахметов көшесі № 45 мекенжайы бойынша орналасқан "Нұрбол" азық-түлік дүкеніне қарама-қарсы 15 (он бес) метр қашықтықта
30
5
азық-түлік және азық-түлік емес тауарлар
"Нұрбол" азық-түлік дүкені
3
Науалы ауылында Бөгенбай көшесі № 1 мекенжайы бойынша орналасқан үйдің оң жағында 10 (он) метр қашықтықта
30
5
азық-түлік және азық-түлік емес тауарлар
11 (он бір) метр қашықтықта "Нұрбол" азық-түлік дүкені
4
Науалы ауылында Байкенже көшесі № 2 мекенжайы бойынша орналасқан үйдің сол жағында 6 (алты) метр қашықтықта
30
5
азық-түлік және азық-түлік емес тауарлар
10 (он) метр қашықтықта "Еркебұлан" азық-түлік дүкені
5
Науалы ауылында Байкенже көшесі № 1 мекенжайы бойынша орналасқан үйдің оң жағында 6 (алты) метр қашықтықта
30
5
азық-түлік және азық-түлік емес тауарлар
7 (жеті) метр қашықтықта "Еркебұлан" азық-түлік дүкені
6
Науалы ауылында Шәкәрім көшесі № 1 мекенжайы бойынша орналасқан үйдің оң жағында 4 (төрт) метр қашықтықта
30
5
азық-түлік және азық-түлік емес тауарлар
10 (он) метр қашықтықта "Еркебұлан" азық-түлік дүкені
7
Науалы ауылында Шәкәрім көшесі № 1 "А" мекенжайы бойынша орналасқан "Еркебұлан" азық-түлік дүкенінің оң жағында 3 (үш) метр қашықтықта
30
5
азық-түлік және азық-түлік емес тауарлар
"Еркебұлан" азық-түлік дүкені
Үржар ауылдық округі
8
Үржар ауылында Абылай хан даңғылы № 76 "А" мекенжайы бойынша орналасқан "Казына" шағын маркетінің сол жағында 7 (жеті) метр қашықтықта
27
5
азық-түлік және азық-түлік емес тауарлар
"Қазына" шағын маркеті, 18 (он сегіз) метр қашықтықта "Керемет" азық-түлік дүкені
9
Үржар ауылында Абылай хан даңғылы № 251 мекенжайы бойынша орналасқан үйге қарама-қарсы 15 (он бес) метр қашықтықта
27
5
азық-түлік және азық-түлік емес тауарлар
35 (отыз бес) метр қашықтықта "Сұңқар" шағын маркеті
10
Үржар ауылында Сейфуллин көшесі № 4 мекенжайы бойынша орналасқан "Айжан" азық-түлік дүкенінің оң жағында 12 (он екі) метр қашықтықта
27
5
азық-түлік және азық-түлік емес тауарлар
"Айжан" азық-түлік дүкені
11
Үржар ауылында Қабанбай көшесі № 161 мекенжайы бойынша орналасқан үйдің оң жағында 11 (он бір) метр қашықтықта
27
5
азық-түлік және азық-түлік емес тауарлар
15 (он бес) метр қашықтықта "Дианұр" азық-түлік дүкені