О внесении изменений в решение Жамбылского областного маслихата от 6 апреля 2018 года №22-5 "Об утверждении ставок платы за эмиссии в окружающую среду"
Решение Жамбылского областного маслихата от 16 января 2023 года № 24-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 25 января 2023 года № 4981
Жамбылский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жамбылского областного маслихата "Об утверждении ставок платы за эмиссии в окружающую среду" от 6 апреля 2018 года № 22-5 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3800) следующие изменения:
заголовок указанного решения изложить в новой редакции:
"О ставках платы за негативное воздействие на окружающую среду Жамбылской области"
преамбулу изложить в новой редакции:
"В соответствии с пунктом 8 статьи 576 Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый кодекс)", Жамбылский областной маслихат РЕШИЛ:";
пункт 1 изложить в новой редакции:

Жамбыл облыстық мәслихатының 2018 жылғы 6 сәуірдегі "Қоршаған ортаға эмиссиялар үшін төлемақы ставкаларын бекіту туралы" №22-5 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облыстық мәслихатының 2023 жылғы 16 қаңтардағы № 24-2 шешімі. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2023 жылғы 25 қаңтарда № 4981 болып тіркелді
Жамбыл облыстық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Жамбыл облыстық мәслихатының "Қоршаған ортаға эмиссиялар үшін төлемақы ставкаларын бекіту туралы" 2018 жылғы 6 сәуірдегі №22-5 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3800 болып тіркелген) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің тақырыбы жаңа редакцияда жазылсын:
"Жамбыл облысының қоршаған ортаға теріс әсер еткені үшін төлемақы мөлшерлемелері туралы";
кіріспе жаңа редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасының "Салық және бюджетке төленетiн басқа да мiндеттi төлемдер туралы" Кодексінің (Салық Кодексi) 576-бабының 8- тармағына сәйкес, Жамбыл облыстық мәслихаты ШЕШТІ:";
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:

"1. Утвердить ставки платы за негативное воздействие на окружающую среду по Жамбылской области согласно приложению к настоящему решению";
приложение к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель Жамбылского
областного маслихата М. Сарыбеков
Приложение
Жамбылского областного
маслихата от 16 января 2023

"1. Жамбыл облысының қоршаған ортаға теріс әсер еткені үшін төлемақы мөлшерлемелері осы шешімнің қосымшасына сәйкес бекітілсін.";
көрсетілген шешімнің қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Жамбыл облыстық
мәслихатының төрағасы М. Сарыбеков
Жамбыл облыстық
мәслихатының 2023 жылғы 16