Об утверждении перечня специально отведенных мест для размещения афиш культурных, спортивных и спортивно-массовых мероприятий
Постановление акимата города Талдыкорган области Жетісу от 28 июля 2023 года № 566. Зарегистрировано Департаментом юстиции области Жетісу 31 июля 2023 года № 50-19
В соответствии с подпунктом 1-1) пункта 1 статьи 17-2 Закона Республики Казахстан "О рекламе", статьей 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат города Талдыкоргана ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемый Перечень специально отведенных мест для размещения афиш культурных, спортивных и спортивно-массовых мероприятий.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима города Талдыкорган.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Талдыкорган Е. Бәзіл

Мәдени, спорттық және спорттық-бұқаралық іс-шаралар афишаларын орналастыру үшін арнайы бөлінген орындардың тізбесін бекіту туралы
Жетісу облысы Талдықорған қаласы әкімдігінің 2023 жылғы 28 шілдедегі № 566 қаулысы. Жетісу облысы Әділет департаментінде 2023 жылы 31 шілдеде № 50-19 болып тіркелді
"Жарнама туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 17-2-бабы 1-тармағының 1-1) тармақшасына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 31-бабына сәйкес, Талдықорған қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған мәдени, спорттық және спорттық-бұқаралық іс-шаралар афишаларын орналастыру үшін арнайы бөлінген орындардың тізбесі бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Талдықорған қаласы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Талдықорған қаласының әкімі Е. Бәзіл

Приложение к постановлению от 28 июля 2023 года № 566
Перечень специально отведенных мест для размещения афиш культурных, спортивных и спортивно-массовых мероприятий
Места
Адрес
По городу Талдыкорган
1.
Стенд на территории остановки общественного транспорта "медицинский колледж"
Микрорайон "Жетысу"
2.
Стенд на территории остановки общественного транспорта улица Шевченко
По проспекту Нурсултана Назарбаева
3.
Стенд на территории остановки общественного транспорта "Самал"
Микрорайон "Самал"
4.
Стенд на территории остановки общественного транспорта средняя школа№ 9
Микрорайон"Каратал"
5.
Стенд на территории остановки общественного транспорта средняя школа № 8
Улица Тыныбаева
6.
Стенд на территории остановки общественного транспорта магазина "Фиалка"
Улица Кабанбай батыра
7.
Стенд на территории остановки общественного транспорта "Госпиталь"
Микрорайон "Восток"
8.
Стенд на территории остановки общественного транспорта коммунальный рынок "Жеруйык"
Микрорайон "Гарышкер"
9.
Стенд на территории остановки общественного транспорта торговый дом "Даулет"
Микрорайон "Жастар"
10.
Стенд на территории остановки общественного транспорта Областная больница
Улица Ескелді би
11.
Стенд на территории остановки общественного транспорта военный городок № 9
Военный городок № 9
12.
Стенд на территории конечной остановки общественного транспорта потребительского кооператива "Красный Камень"

2023 жылғы 28 шілдедегі № 566 қаулысына қосымша
Мәдени, спорттық және спорттық-бұқаралық іс-шаралар афишаларын орналастыру үшін арнайы бөлінген орындардың тізбесі
Орындар
Мекен-жайы
Талдықорған қаласы бойынша
1.
"Медицина колледжі" қоғамдық көлік аялдамасының аумағындағы стенд
"Жетісу" шағын ауданы
2.
"Шевченко көшесі" қоғамдық көлік аялдамасының аумағындағы стенд
НұрсұлтанНазарбаев даңғылы бойында
3.
"Самал" қоғамдық көлік аялдамасының аумағындағы стенд
"Самал" шағын ауданы
4.
"№ 9 орта мектеп" қоғамдық көлік аялдамасының аумағындағы стенд
"Қаратал" шағын ауданы
5.
"№ 8 орта мектеп" қоғамдық көлік аялдамасының аумағындағы стенд
Тыныбаев көшесі
6.
"Фиалка" дүкені қоғамдық көлік аялдамасының аумағындағы стенд
Қабанбай батыр көшесі
7.
"Госпиталь" қоғамдық көлік аялдамасының аумағындағы стенд
"Шығыс" шағын ауданы
8.
"Жерұйық" коммуналдық базары" қоғамдық көлік аялдамасының аумағындағы стенд
"Ғарышкер" шағын ауданы
9.
"Дәулет" сауда үйі" қоғамдық көлік аялдамасының аумағындағы стенд
"Жастар" шағын ауданы
10.
"Облыстық аурухана" қоғамдық көлік аялдамасының аумағындағы стенд
Ескелді би көшесі
11.
"№ 9 әскери қалашық" қоғамдық көлік аялдамасының аумағындағы стенд
№9 әскери қалашық
12.
"Қызыл тас" тұтынушылар кооперативі қоғамдық көлік соңғы аялдамасының аумағындағы стенд

Потребительский кооператив "Красный Камень", конечная остановка автобусных маршрутов № 1, № 3
13.
Стенд на территории конечной остановки общественного транспорта потребительского кооператива "Уйтас"
Потребительский кооператив "Уйтас", конечная остановка автобусного маршрута № 16
14.
Стенд на территории остановки общественного транспорта средняя школа № 27
Улица Алимжанова
15.
Стенд на территории остановки общественного транспорта микрорайона "Болашак"
По проспекту Астана
16.
Стенд на территории остановки общественного транспорта микрорайона "Болашак"
По улице Байкена Ашимова
17.
Стенд на территории остановки общественного транспорта" жилой массив "Береке"
Жилой массив "Береке" по улице № 5
По Еркинскому сельскому округу
18.
Стенд на территории остановки общественного транспорта магазин
село Еркин, улица Сулеева
По Отенайскому сельскому округу
19.
Стенд на территории аульно-врачебной амбулатории
село Отенай, улица Тунгатова

"Қызыл тас" тұтынушылар кооперативі, № 1, № 3 автобус бағыттарының соңғы аялдамасы
13.
"Үйтас" тұтынушылар кооперативі қоғамдық көлік соңғы аялдамасының аумағындағы стенд
"Үйтас" тұтынушылар кооперативі, № 16 автобус бағытының соңғы аялдамасы
14.
"№ 27 орта мектеп" қоғамдық көлік аялдамасының аумағындағы стенд
Әнуар Әлімжанов көшесі,"Талдықорған қаласының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "№ 27 орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі жанында
15.
"Болашақ" шағын ауданы қоғамдық көлік аялдамасының аумағындағы стенд
Астана даңғылы бойында
16.
"Болашақ" шағын ауданы қоғамдық көлік аялдамасының аумағындағы стенд
Бәйкен Әшімов көшесі бойында
17.
"Береке" тұрғын массиві" қоғамдық көлік аялдамасының аумағындағы стенд
"Береке" тұрғын массиві № 5 көшесі бойында
Еркін селолық округі бойынша
18.
"Дүкен" қоғамдық көлік аялдамасы аумағындағы стенд
Еркін ауылы, Сүлеев көшесі
Өтенай селолық округі бойынша
19.
Ауылдық-дәрігерлік амбулаторияның аумағындағы стенд
Өтенай ауылы, Тұңғатов көшесі