Об утверждении перечня специально отведенных мест для размещения афиш культурных, спортивных и спортивно-массовых мероприятий
Постановление акимата города Талдыкорган области Жетісу от 28 июля 2023 года № 566. Зарегистрировано Департаментом юстиции области Жетісу 31 июля 2023 года № 50-19.
В соответствии с подпунктом 1-1) пункта 1 статьи 17-2 Закона Республики Казахстан "О рекламе", статьей 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат города Талдыкоргана ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемый Перечень специально отведенных мест для размещения афиш культурных, спортивных и спортивно-массовых мероприятий.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима города Талдыкорган.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Талдыкорган Е. Бәзіл
Приложение к постановлению от 28 июля 2023 года № 566
Сноска. Приложение 1 в редакции постановления акимата города Талдыкорган области Жетісу от 05.02.2025 № 74 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Перечень специально отведенных мест для размещения афиш культурных, спортивных и спортивно-массовых мероприятий
Конструкции, используемые для размещения афиш культурных, спортивных и спортивно-массовых мероприятий на территории культурных, спортивных зданий и сооружений.

Мәдени, спорттық және спорттық-бұқаралық іс-шаралар афишаларын орналастыру үшін арнайы бөлінген орындардың тізбесін бекіту туралы
Жетісу облысы Талдықорған қаласы әкімдігінің 2023 жылғы 28 шілдедегі № 566 қаулысы. Жетісу облысы Әділет департаментінде 2023 жылы 31 шілдеде № 50-19 болып тіркелді.
"Жарнама туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 17-2-бабы 1-тармағының 1-1) тармақшасына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 31-бабына сәйкес, Талдықорған қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған мәдени, спорттық және спорттық-бұқаралық іс-шаралар афишаларын орналастыру үшін арнайы бөлінген орындардың тізбесі бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Талдықорған қаласы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Талдықорған қаласының әкімі Е. Бәзіл
2023 жылғы 28 шілдедегі № 566 қаулысына қосымша
Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда – Жетісу облысы Талдықорған қаласы әкімдігінің 05.02.2025 № 74 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Мәдени, спорттық және спорттық – бұқаралық іс-шаралардың афишаларын орналастыру үшін арнайы бөлінген орындар тізбесі
Мәдени, спорттық ғимараттар мен құрылыстар аумағында мәдени, спорттық және спорттық-бұқаралық іс-шаралардың афишаларын орналастыру үшін пайдаланылатын конструкциялар.