О признании утратившим силу решения Шиелийского районного маслихата от 16 мая 2023 года № 3/50 "Об утверждении ставок туристского взноса для иностранцев на 2023 год по Шиелийскому району"
Решение Шиелийского районного маслихата Кызылординской области от 26 декабря 2023 года № 11/28. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 28 декабря 2023 года № 8477-11
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" Шиелийский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Шиелийского районного маслихата от 16 мая 2023 года № 3/50 "Об утверждении ставок туристского взноса для иностранцев на 2023 год по Шиелийскому району" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 8414-11).
2. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Председатель Шиелийского районного маслихата А. Жандарбеков

"Шиелі ауданы бойынша шетелдіктер үшін 2023 жылға арналған туристік жарна мөлшерлемелерін бекіту туралы" Шиелі аудандық мәслихатының 2023 жылғы 16 мамырдағы № 3/50 шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Қызылорда облысы Шиелі аудандық мәслихатының 2023 жылғы 26 желтоқсандағы № 11/28 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 28 желтоқсанда № 8477-11 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес Шиелі аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Шиелі ауданы бойынша шетелдіктер үшін 2023 жылға арналған туристік жарна мөлшерлемелерін бекіту туралы" Шиелі аудандық мәслихатының 2023 жылғы 16 мамырдағы № 3/50 шешімінің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8414-11 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Шиелі аудандық мәслихат төрағасы А. Жандарбеков