О признании утратившими силу некоторых постановлений акимата Мангистауской области
Постановление акимата Мангистауской области от 20 октября 2023 года № 171. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 26 октября 2023 года № 4623-12
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", акимат Мангистауской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу следующие постановления акимата Мангистауской области:
1) постановление от 22 декабря 2020 года № 248 "Об утверждении регламента личного приема физических лиц и представителей юридических лиц должностными лицами аппарата акима Мангистауской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4395);
2) постановление от 16 сентября 2022 года № 171 "О внесении изменений в постановление акимата Мангистауской области от 22 декабря 2020 года № 248 "Об утверждении регламента личного приема физических лиц и представителей юридических лиц должностными лицами аппарата акима Мангистауской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 29673).
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима Мангистауской области Халмурадова А.Х.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
исполняющий обязанности акима Мангистауской области Ж. Карагаев

Маңғыстау облысының әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Маңғыстау облысы әкімдігінің 2023 жылғы 20 қазандағы № 171 қаулысы. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2023 жылғы 26 қазанда № 4623-12 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабына сәйкес, Маңғыстау облысы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Маңғыстау облысы әкімдігінің келесі қаулыларының күші жойылды деп танылсын:
1)2020 жылғы 22 желтоқсандағы № 248 "Маңғыстау облысы әкімі аппаратының лауазымды адамдарының жеке тұлғаларды және заңды тұлғалардың өкілдерін жеке қабылдауының регламентін бекіту туралы" қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 4395 болып тіркелген);
2)2022 жылғы 16 қыркүйектегі № 171 "Маңғыстау облысы әкімдігінің 2020 жылғы 22 желтоқсандағы № 248 "Маңғыстау облысы әкімі аппаратының лауазымды адамдарының жеке тұлғаларды және заңды тұлғалардың өкілдерін жеке қабылдауының регламентін бекіту туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы" қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 29673 болып тіркелген).
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Маңғыстау облысы әкімі аппаратының басшысы А.Х. Халмұрадовқа жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Маңғыстау облысы әкімінің міндетін атқарушы Ж. Карагаев