Об утверждении ставок туристского взноса для иностранцев по Федоровскому району
Решение маслихата Федоровского района Костанайской области от 19 октября 2023 года № 72. Зарегистрировано в Департаменте юстиции Костанайской области 23 октября 2023 года № 10071. Утратило силу решением маслихата Федоровского района Костанайской области от 7 августа 2024 года № 133
Сноска. Утратило силу решением маслихата Федоровского района Костанайской области от 07.08.2024 № 133 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 2-10 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", приказом Министра культуры и спорта Республики Казахстан от 14 июля 2023 года № 181 "Об утверждении Правил уплаты туристского взноса для иностранцев" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 33110) Федоровский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить ставки туристского взноса для иностранцев в местах размещения туристов в размере 0,5 (ноль целых пять десятых) месячного расчетного показателя.
2. Признать утратившим силу решение Федоровского районного маслихата "Об утверждении ставок туристского взноса для иностранцев на 2023 год по Федоровскому району" от 16 января 2023 года № 185 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 9922).
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Временно исполняющий полномочия председателя Федоровского районного маслихата А. Резник

Федоров ауданы бойынша шетелдіктер үшін туристік жарна мөлшерлемелерін бекіту туралы
Қостанай облысы Федоров ауданы мәслихатының 2023 жылғы 19 қазандағы № 72 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 23 қазанда № 10071 болып тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Федоров ауданы мәслихатының 2024 жылғы 7 тамыздағы № 133 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Федоров ауданы мәслихатының 07.08.2024 № 133 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 2-10-тармағына, "Шетелдіктер үшін туристік жарнаны төлеу қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрінің 2023 жылғы 14 шілдедегі № 181 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 33110 болып тіркелген) бұйрығына сәйкес Федоров аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Туристерді орналастыру орындарындағы шетелдіктер үшін туристік жарнаның мөлшерлемелері айлық есептік көрсеткіштің 0,5 (нөл бүтін оннан бес) мөлшерінде бекітілсін.
2. Федоров аудандық мәслихатының "Федоров ауданы бойынша шетелдіктер үшін 2023 жылға арналған туристік жарна мөлшерлемелерін бекіту туралы" 2023 жылғы 16 қаңтардағы № 185 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9922 болып тіркелген) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Федоров аудандық мәслихаты төрағасының өкілеттігін уақытша атқарушы А. Резник