Об определении и утверждении мест и маршрутов размещения нестационарных торговых объектов на территории города Экибастуза
Постановление акимата города Экибастуза Павлодарской области от 30 ноября 2023 года № 1010/11 Зарегистрировано в Департаменте юстиции Павлодарской области 1 декабря 2023 года № 7431-14.
В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 12 Закона Республики Казахстан "О регулировании торговой деятельности", Правилами внутренней торговли, утвержденными приказом исполняющего обязанности Министра национальной экономики Республики Казахстан от 27 марта 2015 года № 264 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 11148), акимат города Экибастуза ПОСТАНОВЛЯЕТ:
Сноска. Преамбула в редакции постановления акимата города Экибастуза Павлодарской области от 27.03.2025 № 292/3 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
1. Определить и утвердить места размещения нестационарных торговых объектов на территории города Экибастуза согласно приложению 1 к настоящему постановлению.
2. Определить и утвердить маршруты размещения нестационарных торговых объектов на территории города Экибастуза согласно приложению 2 к настоящему постановлению.
3. Признать утратившими силу некоторые постановления акимата города Экибастуза согласно приложению 3 к настоящему постановлению.
4. Государственному учреждению "Отдел предпринимательства акимата города Экибастуза" в установленном законодательством порядке обеспечить государственную регистрацию настоящего постановления в территориальном органе юстиции.
5. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима города.
6. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель Павлодарского городского маслихата К. Кожин
Приложение 1
к постановлению акимата
города Экибастуза
от 30 ноября 2023 года
№ 1010/11
Места размещения нестационарных торговых
объектов на территории города Экибастуза
Сноска. Приложение 1 в редакции постановления акимата города Экибастуза Павлодарской области от 27.03.2025 № 292/3 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Месторасположение
Занимаемая площадь (квадратный метр)
Ближайшая инфраструктура (аналогичные объекты, торговые объекты, где реализуется схожий ассортимент товаров, а также объекты общественного питания)
Сфера
деятельности
Период осуществления торговой деятельности
(лет)
1
Улица Кеншілер

Екібастұз қаласының аумағында стационарлық емес сауда объектілерін орналастыру орындары мен маршруттарын айқындау және бекіту туралы
Павлодар облысы Екібастұз қаласы әкімдігінің 2023 жылғы 30 қарашадағы № 1010/11 қаулысы Павлодар облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 1 желтоқсанда № 7431-14 болып тіркелді.
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31-бабына, Қазақстан Республикасының "Сауда қызметін реттеу туралы" Заңының 12-бабына, Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің міндетін атқарушының 2015 жылғы 27 наурыздағы № 264 бұйрығымен бекітілген Ішкі сауда қағидаларына сәйкес, Екібастұз қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
Ескерту. Кіріспе жаңа редакцияда - Павлодар облысы Екібастұз қаласы әкімдігінің 27.03.2025 № 292/3 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
1. Осы қаулының 1-қосымшасына сәйкес Екібастұз қаласының аумағында стационарлық емес сауда объектілерін орналастыру орындары айқындалсын және бекітілсін.
2. Осы қаулының 2-қосымшасына сәйкес Екібастұз қаласының аумағында стационарлық емес сауда объектілерін орналастыру маршруттары айқындалсын және бекітілсін.
3. Осы қаулының 3-қосымшасына сәйкес Екібастұз қаласы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп танылсын.
4. "Екібастұз қаласы әкімдігінің кәсіпкерлік бөлімі" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен осы қаулының аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуін қамтамасыз етсін.
5. Осы қаулының орындалуын бақылау қала әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
6. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Екібастұз қаласының әкімі А. Бейсекин
Екібастұз қаласы
әкімдігінің 2023 жылғы
30 қарашадағы № 1010/11
Қаулыға 1-қосымша
Екібастұз қаласының аумағында стационарлық
емес сауда объектілерін орналастыру орындары
Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда - Павлодар облысы Екібастұз қаласы әкімдігінің 27.03.2025 № 292/3 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Орналасқан жері
Алып жатқан ауданы (шаршы метр)
Жақын маңдағы инфрақұрылым (ұқсас нысандар тауарлар ассортименті сатылатын сауда объектілері, сондай-ақ қоғамдық тамақтану нысандары)
Қызмет саласы
Сауда қызметін жүзеге асыру кезеңі (жылдар)
1
Кеншілер көшесі
(Кеншілер көшесіндегі

(между домом № 112 по улице Беркимбаева и домом № 37/1 по улице Сатпаева)
10
Магазин "Лана Маркет"
розничная торговля (реализация продовольственных/ непродовольственных/ сельскохозяйственных товаров)
5
Приложение 2
к постановлению акимата
города Экибастуза
от 30 ноября 2023 года
№ 1010/11
Схема маршрутов размещения нестационарных торговых объектов города Экибастуза
Сноска. Приложение 2 в редакции постановления акимата города Экибастуза Павлодарской области от 27.03.2025 № 292/3 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Условные обозначения:
Условные обозначения:
Условные обозначения:
Условные обозначения:
Условные обозначения:
Условные обозначения:
Условные обозначения:
Условные обозначения:
Приложение 3
к постановлению акимата
города Экибастуза
от 30 ноября 2023 года
№ 1010/11
Перечень утративших силу постановлений акимата города Экибастуза
1. Постановление акимата города Экибастуза Павлодарской области от 17 марта 2016 года № 291/3 "Об утверждении мест размещения нестационарных торговых объектов на территории города Экибастуза" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5085).
2. Постановление акимата города Экибастуза Павлодарской области от 26 сентября 2019 года № 955/10 "О внесении изменения в постановление акимата города Экибастуза от 17 марта 2016 года № 291/3 "Об утверждении мест размещения нестационарных торговых объектов на территории города Экибастуза"" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6559).
3. Постановление акимата города Экибастуза Павлодарской области от 1 февраля 2021 года № 47/2 "О внесении изменения в постановление акимата города Экибастуза от 17 марта 2016 года № 291/3 "Об утверждении мест размещения нестационарных торговых объектов на территории города Экибастуза"" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 7200).

(Беркімбаев көшесіндегі № 112 үй мен Сәтбаев көшесіндегі № 37/1 үйдің арасында)
10
"Лана Маркет" дүкені
бөлшек сауда
(азық-түлік/
азық-түлік емес/
ауыл шаруашылығы тауарларын сату)
5
Екібастұз қаласы
әкімдігінің 2023 жылғы
30 қарашадағы № 1010/11
Қаулыға 2-қосымша
Екібастұз қаласының стационарлық емес сауда объектілерін
орналастыру маршруттарының схемасы
Ескерту. 2-қосымша жаңа редакцияда - Павлодар облысы Екібастұз қаласы әкімдігінің 27.03.2025 № 292/3 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Шартты белгілер:
Шартты белгілер:
Шартты белгілер:
Шартты белгілер:
Шартты белгілер:
Шартты белгілер:
Шартты белгілер:
Шартты белгілер:
Қаулыға 3-қосымша
Екібастұз қаласы әкімдігінің
2023 жылғы 30 қарашадағы
№ 1010/11
Екібастұз қаласы әкімдігінің күші жойылған қаулыларының тізбесі
1. Павлодар облысы Екібастұз қаласы әкімдігінің 2016 жылғы 17 наурыздағы "Екібастұз қаласының аумағында стационарлық емес сауда объектілерін орналастыру орындарын бекіту туралы" № 291/3 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5085 болып тіркелген).
2. Павлодар облысы Екібастұз қаласы әкімдігінің 2019 жылғы 26 қыркүйектегі "Екібастұз қаласы әкімдігінің 2016 жылғы 17 наурыздағы "Екібастұз қаласының аумағында стационарлық емес сауда объектілерін орналастыру орындарын бекіту туралы № 291/3 қаулысына өзгеріс енгізу туралы"" № 955/10 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6559 болып тіркелген).
3. Павлодар облысы Екібастұз қаласы әкімдігінің 2021 жылғы 1 ақпандағы "Екібастұз қаласы әкімдігінің 2016 жылғы 17 наурыздағы "Екібастұз қаласының аумағында стационарлық емес сауда объектілерін орналастыру орындарын бекіту туралы"" № 291/3 қаулысына өзгеріс енгізу туралы" № 47/2 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7200 болып тіркелген).