О внесении изменений в постановление акимата района Аққулы от 29 сентября 2020 года № 1-03/198 "Об утверждении мест размещения нестационарных торговых объектов на территории района Аққулы"
Постановление акимата района Аққулы Павлодарской области от 5 января 2023 года № 1-03/1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 20 января 2023 года № 7302. Утратило силу постановлением акимата района Аққулы Павлодарской области от 13 ноября 2024 года № 1-03-241
Сноска. Утратило силу постановлением акимата района Аққулы Павлодарской области от 13.11.2024 № 1-03-241 (вводится в действие после дня его первого официального опубликования).
Акимат района Аққулы ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата района Аққулы от 29 сентября 2020 года № 1-03/198 "Об утверждении мест размещения нестационарных торговых объектов на территории района Аққулы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 6972) следующие изменения:
заголовок указанного постановления изложить в следующей редакции:
"Об определении и утверждении мест размещения нестационарных торговых объектов на территории района Аққулы";
пункт 1 указанного постановления изложить в следующей редакции:
"1. Определить и утвердить места размещения нестационарных торговых объектов на территории района Аққулы согласно приложению к настоящему постановлению.";
приложение к указанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению.

Аққулы ауданы әкімдігінің 2020 жылғы 29 қыркүйектегі "Аққулы ауданының аумағында стационарлық емес сауда объектілерін орналастыру орындарын бекіту туралы" № 1-03/198 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Аққулы ауданы әкімдігінің 2023 жылғы 5 қаңтардағы № 1-03/1 қаулысы. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 20 қаңтарда № 7302 болып тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облысы Шарбақты ауданы әкімдігінің 2024 жылғы 13 қарашадағы № 1-03-241 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Аққулы ауданы әкімдігінің 13.11.2024 № 1-03-241 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Аққулы ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Аққулы ауданы әкімдігінің 2020 жылғы 29 қыркүйектегі "Аққулы ауданының аумағында стационарлық емес сауда объектілерін орналастыру орындарын бекіту туралы" № 1-03/198 қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6972 болып тіркелген) келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулының тақырыбы келесі редакцияда жазылсын:
"Аққулы ауданының аумағында стационарлық емес сауда объектілерін орналастыру орындарын айқындау және бекіту туралы";
көрсетілген қаулының 1-тармағы келесі редакцияда жазылсын:
"1. Аққулы ауданының аумағында стационарлық емес сауда объектілерін орналастыру орындары осы қаулының қосымшасына сәйкес айқындалсын және бекітілсін.";
көрсетілген қаулының қосымшасы осы қаулының қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.