Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера родительской платы на 2023 год в Северо-Казахстанской области
Постановление акимата Северо-Казахстанской области от 3 февраля 2023 года № 11. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 8 февраля 2023 года № 7444-15.
В соответствии с пунктом 2 статьи 27 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 7-3) пункта 2 статьи 6 Закона Республики Казахстан "Об образовании" акимат Северо-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение на 2023 год в Северо-Казахстанской области согласно приложению 1 к настоящему постановлению.
2. Утвердить размер родительской платы на 2023 год в Северо-Казахстанской области согласно приложению 2 к настоящему постановлению.
3. Коммунальному государственному учреждению "Управление образования акимата Северо-Казахстанской области" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в Республиканском государственном учреждении "Департамент юстиции Северо-Казахстанской области Министерства юстиции Республики Казахстан";
2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Северо-Казахстанской области после его официального опубликования.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Северо-Казахстанской области по курируемым вопросам.
5. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Северо-Казахстанской области А. Сапаров
Приложение 1
к постановлению Акимата
Северо-Казахстанской области
от 3 февраля 2023 года № 11
Государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение на 2023 год в Северо-Казахстанской области

Солтүстік Қазақстан облысында 2023 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, ата-ана төлемақысының мөлшерін бекіту туралы
Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2023 жылғы 3 ақпандағы № 11 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 8 ақпанда № 7444-15 болып тіркелді.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабы 2-тармағына, "Бiлiм туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 2-тармағының 7-3) тармақшасына сәйкес Солтүстік Қазақстан облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Солтүстік Қазақстан облысында 2023 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысы осы қаулының 1-қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. Солтүстік Қазақстан облысында 2023 жылға арналған ата-ана төлемақысының мөлшері осы қаулының 2-қосымшасына сәйкес бекітілсін.
3. "Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің білім басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте қамтамасыз етсін:
1) осы қаулыны "Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаменті" республикалық мемлекеттік мекемесінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы қаулыны оны ресми жариялағаннан кейін Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастыруды.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау Солтүстік Қазақстан облысы әкімінің жетекшілік ететін мәселелер жөніндегі орынбасарына жүктелсін.
5. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан облысының әкімі А. Сапаров
Солтүстік Қазақстан облысы
әкімдігінің 2023 жылғы
3 ақпандағы № 11 қаулысына
1-қосымша
Солтүстік Қазақстан облысында 2023 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысы

Сноска. Приложения 1 в редакции постановления акимата Северо-Казахстанской области от 14.12.2023 № 251 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
Административно-территориальное расположение организаций дошкольного воспитания и обучения
Наименование группы
Населенный пункт
Государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение
Количество воспитанников организаций дошкольного воспитания и обучения
Средняя стоимость расходов на одного воспитанника в организациях дошкольного воспитания и обучения в месяц (тенге)
1
город Петропавловск
Группа с неполным днем пребывания
город
25

Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда - Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 14.12.2023 № 251 (алғашқы ресми жариялаған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының әкімшілік-аумақтық орналасуы
Топтың атауы
Елді мекен
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысы
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының тәрбиеленушілер саны
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарында бір тәрбиеленушіге жұмсалатын шығыстардың бір айдағы орташа құны (теңге)
1
Петропавл қаласы
Толық емес күн болатын топ
қала
25

Группа с пребыванием детей в течение 10,5 часов
село
275
66 927
13
Тимирязевский район
Группа с пребыванием детей в течение 9 часов
село
115
89 605
Приложение 2
к постановлению Акимата
Северо-Казахстанской области
от 3 февраля 2023 года № 11
Размер родительской платы на 2023 год в Северо-Казахстанской области
Административно-территориальное расположение организаций дошкольного воспитания и обучения
Наименование группы
Населенный пункт
Размер родительской платы в организациях дошкольного воспитания и обучения в месяц (тенге)
1
город Петропавловск
Группа с пребыванием детей в течение 10,5 часов
город
до трех лет – 16278
с трех до шести (семи) лет – 19900
2
Кызылжарский район
Группа с неполным днем пребывания
село
до трех лет – 8450
с трех до шести (семи) лет - 9500
Группа с пребыванием детей в течение 10,5 часов
село
до трех лет – 14400
с трех до шести (семи) лет - 18300
3
Мамлютский район
Группа с пребыванием детей в течение 10,5 часов
город
до трех лет –13700
с трех до шести (семи) лет - 16780
село
до трех лет –13700
с трех до шести (семи) лет - 16780
4
район имени Габита Мусрепова
Группа с пребыванием детей в течение 9 часов
село
до трех лет – 13340
с трех до шести (семи) лет - 16820
Группа с пребыванием детей в течение 10,5 часов
село
до трех лет – 13340
с трех до шести (семи) лет - 16820
5
Уалихановский район
Группа с пребыванием детей в течение 10,5 часов
село
до трех лет – 13000
с трех до шести (семи) лет – 15000
6
район Магжана Жумабаева
Группа с неполным днем пребывания
село
до трех лет – 4000
с трех до шести (семи) лет – 5675
Группа с пребыванием детей в течение 9 часов
город
до трех лет – 12645
с трех до шести (семи) лет – 16350
село
до трех лет – 12645
с трех до шести (семи) лет – 16350
Группа с пребыванием детей в течение 10,5 часов
город
до трех лет – 12645
с трех до шести (семи) лет – 16350
село
до трех лет – 12645
с трех до шести (семи) лет – 16350
7
Айыртауский район
Группа с пребыванием детей в течение 9 часов
село
до трех лет – 13000
с трех до шести (семи) лет – 13800
8
Тайыншинский район
Группа с пребыванием детей в течение 10,5 часов
город
до трех лет – 12200
с трех до шести (семи) лет – 14850
село
до трех лет – 12200
с трех до шести (семи) лет – 14850
9
Аккайынский район
Группа с пребыванием детей в течение 9 часов
село
до трех лет – 14260
с трех до шести (семи) лет – 17950
Группа с пребыванием детей в течение 10,5 часов
село
до трех лет – 14260
с трех до шести (семи) лет – 17950
10
Акжарский район
Группа с пребыванием детей в течение 9 часов
село
до трех лет – 11880
с трех до шести (семи) лет – 14500
Группа с пребыванием детей в течение 10,5 часов
село
до трех лет – 11880
с трех до шести (семи) лет – 14500
11.
район Шал акына
Группа с неполным днем пребывания
село
до трех лет – 3100
с трех до шести (семи) лет – 3210
Группа с пребыванием детей в течение 9 часов
село
до трех лет – 10615
с трех до шести (семи) лет – 13499
Группа с пребыванием детей в течение 10,5 часов
город
до трех лет – 10615
с трех до шести (семи) лет – 13499
село
до трех лет – 10615
с трех до шести (семи) лет – 13499
12
Жамбылский район
Группа с неполным днем пребывания
село
до трех лет – 4030
с трех до шести (семи) лет – 4550
Группа с пребыванием детей в течение 9 часов
село
до трех лет – 9200
с трех до шести (семи) лет – 11000
Группа с пребыванием детей в течение 10,5 часов
село
до трех лет – 11200
с трех до шести (семи) лет – 12830
13
Есильский район
Группа с пребыванием детей в течение 9 часов
село
до трех лет – 14400
с трех до шести (семи) лет – 17820
Группа с пребыванием детей в течение 10,5 часов
село
до трех лет – 14400
с трех до шести (семи) лет – 17820
14
Тимирязевский район
Группа с пребыванием детей в течение 9 часов
село
до трех лет – 14633
с трех до шести (семи) лет – 17525

Балалар 10,5 сағат бойы болатын топ
ауыл
275
66 927
13
Тимирязев ауданы
Балалар 9 сағат бойы болатын топ
ауыл
115
89 605
Солтүстік Қазақстан облысы
әкімдігінің 2023 жылғы
3 ақпандағы № 11 қаулысына
2-қосымша
Солтүстік Қазақстан облысында 2023 жылға арналған ата-ана төлемақысының мөлшері
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының әкімшілік-аумақтық орналасуы
Топтың атауы
Елді мекен
Мектепке дейінгі тәрбие және оқыту ұйымдарында ата-ананың бір айдағы төлем ақы мөлшері (теңге)
1
Петропавл қаласы
Балалар 10,5 сағат бойы болатын топ
қала
үш жасқа дейін – 16278
үш жастан алты (жеті) жасқа дейін – 19900
2
Қызылжар ауданы
Толық емес күн болатын топ
ауыл
үш жасқа дейін – 8450
үш жастан алты (жеті) жасқа дейін – 9500
Балалар 10,5 сағат бойы болатын топ
ауыл
үш жасқа дейін – 14400
үш жастан алты (жеті) жасқа дейін – 18300
3
Мамлют ауданы
Балалар 10,5 сағат бойы болатын топ
қала
үш жасқа дейін – 13700
үш жастан алты (жеті) жасқа
дейін – 16780
ауыл
үш жасқа дейін – 13700
үш жастан алты (жеті) жасқа
дейін – 16780
4
Ғабит Мүсірепов атындағы аудан
Балалар 9 сағат бойы болатын топ
ауыл
үш жасқа дейін – 13340
үш жастан алты (жеті) жасқа
дейін – 16820
Балалар 10,5 сағат бойы болатын топ
ауыл
үш жасқа дейін – 13340
үш жастан алты (жеті) жасқа
дейін – 16820
5
Уәлиханов ауданы
Балалар 10,5 сағат бойы болатын топ
ауыл
үш жасқа дейін – 13000
үш жастан алты (жеті) жасқа дейін – 15000
6
Мағжан Жұмабаев ауданы
Толық емес күн болатын топ
ауыл
үш жасқа дейін – 4000
үш жастан алты (жеті) жасқа дейін – 5675
Балалар 9 сағат бойы болатын топ
қала
үш жасқа дейін – 12645
үш жастан алты (жеті) жасқа дейін – 16350
ауыл
үш жасқа дейін – 12645
үш жастан алты (жеті) жасқа дейін – 16350
Балалар 10,5 сағат бойы болатын топ
қала
үш жасқа дейін – 12645
үш жастан алты (жеті) жасқа дейін – 16350
ауыл
үш жасқа дейін – 12645
үш жастан алты (жеті) жасқа дейін – 16350
7
Айыртау ауданы
Балалар 9 сағат бойы болатын топ
ауыл
үш жасқа дейін – 13000
үш жастан алты (жеті) жасқа дейін – 13800
8
Тайынша ауданы
Балалар 10,5 сағат бойы болатын топ
қала
үш жасқа дейін – 12200
үш жастан алты (жеті) жасқа дейін – 14850
ауыл
үш жасқа дейін – 12200
үш жастан алты (жеті) жасқа дейін – 14850
9
Аққайың ауданы
Балалар 9 сағат бойы болатын топ
ауыл
үш жасқа дейін – 14260
үш жастан алты (жеті) жасқа дейін – 17950
Балалар 10,5 сағат бойы болатын топ
ауыл
үш жасқа дейін – 14260
үш жастан алты (жеті) жасқа дейін – 17950
10
Ақжар ауданы
Балалар 9 сағат бойы болатын топ
ауыл
үш жасқа дейін – 11880
үш жастан алты (жеті) жасқа дейін – 14500
Балалар 10,5 сағат бойы болатын топ
ауыл
үш жасқа дейін – 11880
үш жастан алты (жеті) жасқа дейін – 14500
11.
Шал ақын ауданы
Толық емес күн болатын топ
ауыл
үш жасқа дейін – 3100
үш жастан алты (жеті) жасқа дейін – 3210
Балалар 9 сағат бойы болатын топ
ауыл
үш жасқа дейін – 10615
үш жастан алты (жеті) жасқа дейін – 13499
Балалар 10,5 сағат бойы болатын топ
қала
үш жасқа дейін – 10615
үш жастан алты (жеті) жасқа дейін – 13499
ауыл
үш жасқа дейін – 10615
үш жастан алты (жеті) жасқа дейін – 13499
12
Жамбыл ауданы
Толық емес күн болатын топ
ауыл
үш жасқа дейін – 4030
үш жастан алты (жеті) жасқа дейін – 4550
Балалар 9 сағат бойы болатын топ
ауыл
үш жасқа дейін – 9200
үш жастан алты (жеті) жасқа дейін – 11000
Балалар 10,5 сағат бойы болатын топ
ауыл
үш жасқа дейін – 11200
үш жастан алты (жеті) жасқа дейін – 12830
13
Есіл ауданы
Балалар 9 сағат бойы болатын топ
ауыл
үш жасқа дейін – 14400
үш жастан алты (жеті) жасқа дейін – 17820
Балалар 10,5 сағат бойы болатын топ
ауыл
үш жасқа дейін – 14400
үш жастан алты (жеті) жасқа дейін – 17820
14
Тимирязев ауданы
Балалар 9 сағат бойы болатын топ
ауыл
үш жасқа дейін – 14633
үш жастан алты (жеті) жасқа дейін– 17525