О признании утратившими силу некоторых решений Махамбетского районного маслихата
Решение Махамбетского районного маслихата Атырауской области от 13 декабря 2023 года № 78. Зарегистрировано в Департаменте юстиции Атырауской области 20 декабря 2023 года № 5110-06
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" Махамбетский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения Махамбетского районного маслихата согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель маслихата К. Мажиев
Приложение к решению
Перечень утративших силу некоторых решений Махамбетского районного маслихата
1. Решение Махамбетского районного маслихата от 26 февраля 2015 года № 263 "Об утверждении правил проведения раздельных сходов местного сообщества и определения количества представителей жителей села, микрорайона, улицы, многоквартирного жилого дома для участия в сходе местного сообщества на территории сельских округов Махамбетского района" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3142);
2. Решение Махамбетского районного маслихата 21 сентября 2016 года № 64 "О внесении изменении в решение Махамбетского районного маслихата от 26 февраля 2015 года № 263 "Об утверждении правил проведения раздельных сходов местного сообщества и определения количества представителей жителей села, улицы, многоквартирного жилого дома для участия в сходе местного сообщества на территории сельских округов Махамбетского района" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3634);
3. Решение Махамбетского районного маслихата от 6 апреля 2022 года № 126 "О внесении изменений в решение районного маслихата от 26 февраля 2015 года № 263 "Об утверждении правил проведения раздельных сходов местного сообщества и определения количества представителей жителей села, улицы, многоквартирного жилого дома для участия в сходе местного сообщества на территории сельских округов Махамбетского района";
4. Решение Махамбетского районного маслихата от 7 апреля 2023 года № 19 "Об утверждении тарифов для населения на сбор, транспортировку, сортировку и захоронение твердых бытовых отходов по Махамбетскому району" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4998-06).

Махамбет аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Атырау облысы Махамбет аудандық мәслихатының 2023 жылғы 13 желтоқсандағы № 78 шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 20 желтоқсанда № 5110-06 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27 бабына сәйкес Махамбет аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес Махамбет аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Мәслихат төрағасы К. Мажиев
шешіміне қосымша
Махамбет аудандық мәслихатының кейбір күші жойылған шешімдерінің тізбесі
1. Махамбет аудандық мәслихатының 2015 жылғы 26 ақпандағы № 263 "Махамбет ауданының ауылдық округтерінің аумағында жергілікті қоғамдастықтың бөлек жиындарын өткізу және жергілікті қоғамдастық жиынына қатысу үшін ауыл, шағын аудан, көше, көппәтерлі тұрғын үй тұрғындары өкілдерінің санын айқындаудың қағидасын бекіту туралы" шешімі (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3142 болып тіркелген);
2. Махамбет аудандық мәслихатының 2016 жылғы 21 қыркүйектегі № 64 "Махамбет аудандық мәслихатының 2015 жылғы 26 ақпандағы № 263 "Махамбет ауданының ауылдық округтерінің аумағында бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізу және жергілікті қоғамдастық жиынына қатысу үшін ауыл, көше, көппәтерлі тұрғын үй тұрғындары өкілдерінің санын айқындау қағидасын бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімі (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3634 болып тіркелген);
3. Махамбет аудандық мәслихатының 2022 жылғы 6 сәуірдегі № 126 "Аудандық мәслихаттың 2015 жылғы 26 ақпандағы № 263 "Махамбет ауданының ауылдық округтерінің аумағында бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізу және жергілікті қоғамдастық жиынына қатысу үшін ауыл, көше, көппәтерлі тұрғын үй тұрғындары өкілдерінің санын айқындау қағидасын бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімі;
4. Махамбет аудандық мәслихатының 2023 жылғы 7 сәуірдегі № 19 "Махамбет ауданы бойынша халық үшін тұрмыстық қатты қалдықтарды жинауға, тасымалдауға, сұрыптауға және көмуге арналған тарифтерді бекіту туралы" шешімі (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4998-06 болып тіркелген).