Исатай ауданы әкімдігінің 2010 жылғы 22 ақпандағы № 28 "Ауданда қоғамдық жұмыстарға тарту түріндегі жазаға сотталғандарды қоғамдық жұмыс көзімен қамтамасыз ету туралы" және 2010 жылғы 22 ақпандағы № 27 "Ауданда халықтың нысаналы топтарына арналған әлеуметтік жұмыс орындарын ұйымдастыру және қаржыландыру туралы" қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Атырау облысы Исатай ауданы әкімдігінің 2023 жылғы 12 шілдедегі № 91 қаулысы. Атырау облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 13 шілдеде № 5066-06 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабына сәйкес Исатай ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Исатай ауданы әкімдігінің 2010 жылғы 22 ақпандағы № 28 "Ауданда қоғамдық жұмыстарға тарту түріндегі жазаға сотталғандарды қоғамдық жұмыс көзімен қамтамасыз ету туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4-4-154 болып тіркелген) және 2010 жылғы 22 ақпандағы № 27 "Ауданда халықтың нысаналы топтарына арналған әлеуметтік жұмыс орындарын ұйымдастыру және қаржыландыру туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4-4-155 болып тіркелген) қаулыларының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Исатай ауданы әкімінің орынбасары Р. Мукановқа жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Исатай ауданының әкімі П. Хасанов

О признании утратившим силу постановлении акимата Исатайского района от 22 февраля 2010 года № 28 "Об обеспечении общественными работами осужденных к общественным работам в районе" и от 22 февраля 2010 года № 27 "Об организации и финансированию социальных рабочих мест для целевых групп населения в районе"
Постановление акимата Исатайского района Атырауской области от 12 июля 2023 года № 91. Зарегистрировано в Департаменте юстиции Атырауской области 13 июля 2023 года № 5066-06
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" акимат Исатайского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановления акимата Исатайского района от 22 февраля 2010 года № 28 "Об обеспечении общественными работами осужденных к общественным работам в районе" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4-4-154) и от 22 февраля 2010 года № 27 "Об организации и финансированию социальных рабочих мест для целевых групп населения в районе" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4-4-155)
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Исатайского района Р. Муканова.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Исатайского района П. Хасанов