О признании утратившими силу некоторых решений Исатайского районного маслихата
Решение Исатайского районного маслихата Атырауской области от 14 декабря 2023 года № 52-VIII. Зарегистрировано в Департаменте юстиции Атырауской области 20 декабря 2023 года № 5112-06
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", Исатайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу некоторые решения Исатайского районного маслихата согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель маслихата А. Рахметов
приложение к решению
Исатайского районного
маслихата от 14 декабря
2023 года № 52-VIII
Перечень утративших силу некоторых решений Исатайского районного маслихата
1. Решение Исатайского районного маслихата от 5 мая 2015 года № 256-V "Об утверждении правил проведения раздельных сходов местного сообщества и определения количества представителей жителей села, улицы, многоквартирного жилого дома для участия в сходе местного сообщества на территории сельских округов Исатайского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3218);
2. Решение Исатайского районного маслихата от 17 августа 2016 года № 46-VI "О внесении изменении в решение районного маслихата от 5 мая 2015 года № 256-V "Об утверждении правил проведения раздельных сходов местного сообщества и определения количества представителей жителей села, улицы, многоквартирного жилого дома для участия в сходе местного сообщества на территории сельских округов Исатайского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3603);
3. Решение Исатайского районного маслихата от 14 марта 2022 года № 121-VII "О внесении изменений в решение районного маслихата от 5 мая 2015 года № 256-V "Об утверждении правил проведения раздельных сходов местного сообщества и определения количества представителей жителей села, улицы, многоквартирного жилого дома для участия в сходе местного сообщества на территории сельских округов Исатайского района".

Исатай аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Атырау облысы Исатай аудандық мәслихатының 2023 жылғы 14 желтоқсандағы № 52-VIII шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 20 желтоқсанда № 5112-06 болып тіркелді
Қазақстан Республикасы "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабына сәйкес Исатай аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес Исатай аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Мәслихат төрағасы А. Рахметов
Исатай аудандық
мәслихатының 2023 жылғы
14 желтоқсандағы № 52-VIII
шешіміне қосымша
Исатай аудандық мәслихатының күші жойылған кейбір шешімдерінің тізбесі
1. "Исатай ауданының ауылдық округтерінің аумағында жергілікті қоғамдастықтың бөлек жиындарын өткізудің және жергілікті қоғамдастықтың жиынына қатысу үшін ауыл, көше, көппәтерлі тұрғын үй тұрғындары өкілдерінің санын айқындаудың қағидасын бекіту туралы" Исатай аудандық мәслихатының 2015 жылғы 05 мамырдағы № 256-V (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3218 болып тіркелген) шешімі;
2. "Аудандық мәслихаттың 2015 жылғы 5 мамырдағы № 256-V "Исатай ауданының ауылдық округтерінің аумағында бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізу және жергілікті қоғамдастық жиынына қатысу үшін ауыл, көше, көппәтерлі тұрғын үй тұрғындары өкілдерінің санын айқындау қағидасын бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Исатай ауданы мәслихатының 2016 жылғы 17 тамыздағы № 46-VI (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3603 болып тіркелген) шешімі;
3. "Аудандық мәслихаттың 2015 жылғы 05 мамырдағы № 256-V "Исатай ауданының ауылдық округтерінің аумағында бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізу және жергілікті қоғамдастық жиынына қатысу үшін ауыл, көше, көппәтерлі тұрғын үй тұрғындары өкілдерінің санын айқындау қағидасын бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Исатай аудандық мәслихатының 2022 жылғы 14 наурыздағы № 121-VII шешімі.