Об определении и утверждении мест размещения нестационарных торговых объектов на территории Курмангазинского района
Постановление акимата Курмангазинского района Атырауской области от 20 июля 2023 года № 190. Зарегистрировано в Департаменте юстиции Атырауской области 27 июля 2023 года № 5067-06
В соответствии с подпунктом 4-2) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", пунктом 73 Правил внутренней торговли, утвержденных приказом исполняющего обязанности Министра национальной экономики Республики Казахстан от 27 марта 2015 года № 264 "Об утверждении Правил внутренней торговли" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 11148) акимат Курмангазинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
Сноска. Преамбула с изменением, внесенным постановлением акимата Курмангазинского района Атырауской области от 11.10.2024 № 210 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
1. Определить и утвердить места размещения нестационарных торговых объектов на территории Курмангазинского района согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Признать утратившим силу постановление акимата Курмангазинского района от 9 декабря 2020 года № 354 "Об определении специально отведенных мест для осуществления выездной торговли с автолавок и (или) палаток (павильонов) субъектам внутренней торговли на территории Курмангазинского района" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4815).

Құрманғазы ауданының аумағында стационарлық емес сауда объектілерін орналастыру орындарын айқындау және бекіту туралы
Атырау облысы Құрманғазы ауданы әкімдігінің 2023 жылғы 20 шілдедегі № 190 қаулысы. Атырау облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 27 шілдеде № 5067-06 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 31 бабының 1 тармағының 4-2) тармақшасына, "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 27-бабына, "Ішкі сауда қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің міндетін атқарушының 2015 жылғы 27 наурыздағы № 264 бұйрығымен бекітілген Ішкі сауда қағидаларының (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 11148 тіркелген) 73 тармағына сәйкес, Құрманғазы ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
Ескерту. Кіріспеге өзгеріс енгізілді – Атырау облысы Құрманғазы ауданы әкімдігінің 11.10.2024 № 210 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
1. Құрманғазы ауданының аумағында стационарлық емес сауда объектілерін орналастыру орындары осы қаулының қосымшасына сәйкес айқындалсын және бекітілсін.
2. Құрманғазы ауданы әкімдігінің 2020 жылғы 9 желтоқсандағы № 354 "Құрманғазы ауданы аумағындағы ішкі сауда субъектілеріне автодүкендерде және (немесе) шатырларда (павильондарда) көшпелі сауданы жүзеге асыру үшін арнайы бөлінген орындарды айқындау туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4815 болып тіркелген) қаулысының күші жойылды деп танылсын.

3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима района.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района А. Жангалиев
Приложение к постановлением
Акимата Курмангазинского
района от 20 июля 2023 года
№ 190
Места размещения нестационарных торговых объектов на территории Курмангазинского района
№ п/н
Точное месторасположение
занимаемая площадь (квадратный метр)
Период осуществления торговой деятельности (лет)
Сфера дееятельности
близлежащая инфраструктура (торговые объекты, в которых реализуется схожий ассортимент товаров, а также объекты общественного питания)
1
cело Акколь, улица Абая №11Б, возле магазина "Адай"
60
5
Розничная торговля (реализация сельскохозяйственной продукции)
торговые объекты, в которых реализуется схожий ассортимент товаров отсутствует
2
cело Асан, улица Тұрар Рұсқұлов №13, возле магазина "Аида"
36
5
Розничная торговля (реализация сельскохозяйственной продукции)
торговые объекты, в которых реализуется схожий ассортимент товаров отсутствует
3
cело Уштаган, улица Дәулеткерей №2, перед зданием государственного коммунального казенного предприятия "Уштаганский сельский клуб"
24
5
Розничная торговля (реализация сельскохозяйственной продукции)
торговые объекты, в которых реализуется схожий ассортимент товаров отсутствует
4
cело Алга, улица Мақаш әкім №20, южная сторона здания государственного учреждения "Аппарат акима сельского округа Мақаш"
36
5
Розничная торговля (реализация сельскохозяйственной продукции)
торговые объекты, в которых реализуется схожий ассортимент товаров отсутствует
5
cело Балкудук, улица Махамбет №20, южная сторона дома
48
5
Розничная торговля (реализация сельскохозяйственной продукции)
торговые объекты, в которых реализуется схожий ассортимент товаров отсутствует
6
cело Бирлик, улица Қаби Оқаев 16Б
48
5
Розничная торговля (реализация сельскохозяйственной продукции)
торговые объекты, в которых реализуется схожий ассортимент товаров отсутствует
7
cело Курмангазы, улица Қыдыр ата, напротив дома №78
120
5
Розничная торговля (реализация сельскохозяйственной продукции)
торговые объекты, в которых реализуется схожий ассортимент товаров отсутствует
8
cело Хиуаз, улица Егемен Қазақстан 16/2 и 18 А, южная сторона памятника "Боздақтар"
48
5
Розничная торговля (реализация сельскохозяйственной продукции)
торговые объекты, в которых реализуется схожий ассортимент товаров отсутствует
9
cело Жумекен, улица Мұқат Мұсаев №34
48
5
Розничная торговля (реализация сельскохозяйственной продукции)
торговые объекты, в которых реализуется схожий ассортимент товаров отсутствует
10
cело Жана ауыл, возле дома улицы Тұңғыш №1
12
5
Розничная торговля (реализация сельскохозяйственной продукции)
торговые объекты, в которых реализуется схожий ассортимент товаров отсутствует
11
cело Кудряшов, улица Бейбітшілік №73, пересечение дома и подъездной дороги
24
5
Розничная торговля (реализация сельскохозяйственной продукции)
торговые объекты, в которых реализуется схожий ассортимент товаров отсутствует
12
cело Жыланды, улица Құрманғазы №20 А,возле пекарни "Айару"
36
5
Розничная торговля (реализация сельскохозяйственной продукции)
торговые объекты, в которых реализуется схожий ассортимент товаров отсутствует
13
cело Коптогай, улица Жұмажан Мәмбеталиев №1А, перед "Центральной спортивной площадкой"
48
5
Розничная торговля (реализация сельскохозяйственной продукции)
торговые объекты, в которых реализуется схожий ассортимент товаров отсутствует
14
cело Бөкейхан, улица Ыбырай Алтынсарин №32, северная сторона Бөкейханской врачебной амбулатории
48
5
Розничная торговля (реализация сельскохозяйственной продукции)
торговые объекты, в которых реализуется схожий ассортимент товаров отсутствует
15
село Нуржау, улица Ғапар Боранқұлов №1, возле врачебной амбулатории Нуржау
48
5
Розничная торговля (реализация сельскохозяйственной продукции)
торговые объекты, в которых реализуется схожий ассортимент товаров отсутствует
16
село Орлы, улица Мұқат Мұсаев, напротив дома №6
24
5
Розничная торговля (реализация сельскохозяйственной продукции)
торговые объекты,в которых реализуется схожий ассортимент товаров отсутствует
17
село Сафон, улица Жеңіс №9, южная сторона центрального парка
60
5
Розничная торговля (реализация сельскохозяйственной продукции)
торговые объекты, в которых реализуется схожий ассортимент товаров отсутствует
18
село Суюндук, улица Айтқали Таңатаров №22
60
5
Розничная торговля (реализация сельскохозяйственной продукции)
торговые объекты, в которых реализуется схожий ассортимент товаров отсутствует
19
село Шортанбай, улица Мәжит Қадыров №6А, перед магазином "Алаша", западная сторона села Шортанбай
60
5
Розничная торговля (реализация сельскохозяйственной продукции)
торговые объекты, в которых реализуется схожий ассортимент товаров отсутствует
20
село Жасталап, улица Мағжан Жұмабаев, восточная сторона жилого дома №44
24
5
Розничная торговля (реализация сельскохозяйственной продукции)
торговые объекты, в которых реализуется схожий ассортимент товаров отсутствует
21
село Кигач, улица Сейіт баба №21
24
5
Розничная торговля (реализация сельскохозяйственной продукции)
торговые объекты, в которых реализуется схожий ассортимент товаров отсутствует
22
село Дина Нурпейсова, улица Сұлтан Бейбарыс перед домом №6
12
5
Розничная торговля (реализация сельскохозяйственной продукции)
торговые объекты, в которых реализуется схожий ассортимент товаров отсутствует
23
Тенгизский сельский округ, село Приморье, центр улицы Достык, западная сторона футбольного поля
60
5
Розничная торговля (реализация сельскохозяйственной продукции)
торговые объекты, в которых реализуется схожий ассортимент товаров отсутствует

3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі А. Жангалиев
Құрманғазы ауданы әкімдігінің
2023 жылғы 20 шілдедегі
№ 190 қаулысына қосымша
Құрманғазы ауданының аумағында стационарлық емес сауда объектілерін орналастыру орындары
№ р/с
Нақты орналасу орны
Алатын алаңы (шаршы метр)
Сауда қызметін жүзеге асыру кезеңі (жыл)
қызмет саласы
жақын орналасқан инфрақұрылым (ұқсас тауарлар ассортименті сатылатын сауда объектілері, сондай-ақ қоғамдық тамақтану объектілері)
1
Ақкөл ауылы, Абай көшесі №11Б, "Адай" дүкенінің жаны
60
5
Бөлшек сауда
(ауыл шаруашылық өнімдерін сату)
ұқсас тауарлар ассортименті сатылатын сауда объектілері жоқ
2
Асан ауылы, Тұрар Рысқұлов көшесі №13, "Аида" дүкенінің жаны
36
5
Бөлшек сауда
(ауыл шаруашылық өнімдерін сату)
ұқсас тауарлар ассортименті сатылатын сауда объектілері жоқ
3
Үштаған ауылы,
Дәулеткерей көшесі №2, "Үштаған ауылдық клубы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны ғимаратының алды
24
5
Бөлшек сауда
(ауыл шаруашылық өнімдерін сату)
ұқсас тауарлар ассортименті сатылатын сауда объектілері жоқ
4
Алға ауылы, Мақаш әкім көшесі №20, "Мақаш ауылдық округі әкімі аппараты" мемлекеттік мекемесі ғимаратының оңтүстік жағы
36
5
Бөлшек сауда
(ауыл шаруашылық өнімдерін сату)
ұқсас тауарлар ассортименті сатылатын сауда объектілері жоқ
5
Балқұдық ауылы, Махамбет көшесі №20 үйдің оңтүстік жаны
48
5
Бөлшек сауда
(ауыл шаруашылық өнімдерін сату)
ұқсас тауарлар ассортименті сатылатын сауда объектілері жоқ
6
Бірлік ауылы, Қаби Оқаев көшесі 16Б
48
5
Бөлшек сауда
(ауыл шаруашылық өнімдерін сату)
ұқсас тауарлар ассортименті сатылатын сауда объектілері жоқ
7
Құрманғазы ауылы, Қыдыр ата көшесі №78 үйдің қарсы беті
120
5
Бөлшек сауда
(ауыл шаруашылық өнімдерін сату)
ұқсас тауарлар ассортименті сатылатын сауда объектілері жоқ
8
Хиуаз ауылы, Егемен Қазақстан көшесі №16/2 және 18А , "Боздақтар" ескерткішінің оңтүстік жағы
48
5
Бөлшек сауда
(ауыл шаруашылық өнімдерін сату)
ұқсас тауарлар ассортименті сатылатын сауда объектілері жоқ
9
Жұмекен ауылы, Мұқат Мұсаев көшесі №34
48
5
Бөлшек сауда
(ауыл шаруашылық өнімдерін сату)
ұқсас тауарлар ассортименті сатылатын сауда объектілері жоқ
10
Жаңа ауыл ауылы, Тұңғыш көшесі №1 үйдің жаны
12
5
Бөлшек сауда
(ауыл шаруашылық өнімдерін сату)
ұқсас тауарлар ассортименті сатылатын сауда объектілері жоқ
11
Кудряшов ауылы, Бейбітшілік көшесі №73 үй мен кірме жолдың қиылысы
24
5
Бөлшек сауда
(ауыл шаруашылық өнімдерін сату)
ұқсас тауарлар ассортименті сатылатын сауда объектілері жоқ
12
Жыланды ауылы, Құрманғазы көшесі №20А "Айару" наубайханасының жаны
36
5
Бөлшек сауда
(ауыл шаруашылық өнімдерін сату)
ұқсас тауарлар ассортименті сатылатын сауда объектілері жоқ
13
Көптоғай ауылы, Жұмажан Мәмбеталиев көшесі №1А, "Орталық спорт алаңы" алдында
48
5
Бөлшек сауда
(ауыл шаруашылық өнімдерін сату)
ұқсас тауарлар ассортименті сатылатын сауда объектілері жоқ
14
Бөкейхан ауылы, Ыбырай Алтынсарин көшесі №32, Бөкейхан дәрігерлік амбулаториясының солтүстік жағы
48
5
Бөлшек сауда
(ауыл шаруашылық өнімдерін сату)
ұқсас тауарлар ассортименті сатылатын сауда объектілері жоқ
15
Нұржау ауылы, Ғапар Боранқұлов көшесі №1, Нұржау дәрігерлік амбулаториясының жаны
48
5
Бөлшек сауда
(ауыл шаруашылық өнімдерін сату)
ұқсас тауарлар ассортименті сатылатын сауда объектілері жоқ
16
Орлы ауылы, Мұқат Мұсаев көшесі, №6 үйдің қарсы беті
24
5
Бөлшек сауда
(ауыл шаруашылық өнімдерін сату)
ұқсас тауарлар ассортименті сатылатын сауда объектілері жоқ
17
Сафон ауылы, Жеңіс көшесі №9 орталық саябақтың оңтүстігі жағы
60
5
Бөлшек сауда
(ауыл шаруашылық өнімдерін сату)
ұқсас тауарлар ассортименті сатылатын сауда объектілері жоқ
18
Сүйіндік ауылы, Айтқали Таңатаров көшесі
№ 22
60
5
Бөлшек сауда
(ауылшаруашылық өнімдерін сату)
ұқсас тауарлар ассортименті сатылатын сауда объектілері жоқ
19
Шортанбай ауылы, Мәжит Қадыров көшесі №6А, "Алаша" дүкенінің алды, Шортанбай ауылының батыс жағы
60
5
Бөлшек сауда
(ауыл шаруашылық өнімдерін сату)
ұқсас тауарлар ассортименті сатылатын сауда объектілері жоқ
20
Жасталап ауылы, Мағжан Жұмабаев көшесі, №44 тұрғын үйдің шығыс жағы
24
5
Бөлшек сауда
(ауыл шаруашылық өнімдерін сату)
ұқсас тауарлар ассортименті сатылатын сауда объектілері жоқ
21
Қиғаш ауылы, Сейіт баба көшесі №21
24
5
Бөлшек сауда
(ауыл шаруашылық өнімдерін сату)
ұқсас тауарлар ассортименті сатылатын сауда объектілері жоқ
22
Дина Нұрпейісова ауылы, Сұлтан Бейбарыс көшесіндегі №6 үйдің алды
12
5
Бөлшек сауда
(ауыл шаруашылық өнімдерін сату)
ұқсас тауарлар ассортименті сатылатын сауда объектілері жоқ
23
Теңіз ауылдық округ, Приморье ауылы, Достық көшесінің орталығы, футбол алаңының батыс жағы
60
5
Бөлшек сауда
(ауыл шаруашылық өнімдерін сату)
ұқсас тауарлар ассортименті сатылатын сауда объектілері жоқ