Об утверждении перечня специально отведенных мест для размещения афиш культурных, спортивных и спортивно-массовых мероприятий в городе Риддере
Постановление акимата города Риддера Восточно-Казахстанской области от 16 октября 2023 года № 202. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 20 октября 2023 года № 8901-16
В соответствии с подпунктом 1-1) пункта 1 статьи 17-2 Закона Республики Казахстан "О рекламе", акимат города Риддера ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить перечень специально отведенных мест для размещения афиш культурных, спортивных и спортивно-массовых мероприятий в городе Риддере, согласно приложению к настоящему постановлению.

Риддер қаласында мәдени, спорттық және спорттық-бұқаралық іс-шаралардың афишаларын орналастыру үшін арнайы бөлінген орындар тізбесін бекіту туралы
Шығыс Қазақстан облысы Риддер қаласы әкімдігінің 2023 жылғы 16 қазандағы № 202 қаулысы. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 20 қазанда № 8901-16 болып тіркелді
"Жарнама туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 17-2-бабы 1-тармағының 1-1) тармақшасына сәйкес Риддер қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Риддер қаласында мәдени, спорттық және спорттық-бұқаралық іс-шаралардың афишаларын орналастыру үшін арнайы бөлінген орындар тізбесі осы қаулының қосымшасына сәйкес бекітілсін.

2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима города Риддера.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Д. Батырбаев
Приложение к постановлению
от 16 октября 2023 года
№ 202
Перечень специально отведенных мест для размещения афиш культурных, спортивных и спортивно-массовых мероприятий в городе Риддере
№ п/п
Местонахождение специально отведенных мест для размещения афиш культурных, спортивных и спортивно-массовых мероприятий в городе
1
Стенд на территории остановки общественного транспорта перед торговым комплексом "Казахстан", микрорайон Четвертый, дом № 11
2

2. Осы қаулының орындалуын бақылау Риддер қаласы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Д. Батырбаев
2023 жылғы 16 қазандағы
№ 202 қаулысына
қосымша
Риддер қаласында мәдени, спорттық және спорттық-бұқаралық іс-шаралардың афишаларын орналастыру үшін арнайы бөлінген орындар тізбесі
№ р/с
Қалада мәдени, спорттық және спорттық-бұқаралық іс-шаралардың афишаларын орналастыру үшін арнайы бөлінген орындардың орналасқан жері
1
"Қазақстан" сауда кешенінің алдындағы қоғамдық көлік аялдамасының аумағындағы стенд, Төртінші ықшамаудан, № 11 үй
2

Стенд на территории остановки общественного транспорта возле магазина "Аслан", проспект Независимости, 9/1
3
Стенд на территории остановки общественного транспорта возле дома № 10 по проспекту Независимости
4
Стенд на территории остановки общественного транспорта перед торговым домом "Арбат", микрорайон Третий, 7/1
5
Стенд на территории остановки общественного транспорта в районе рынка "Огонек", улица Гоголя, 39
6
Стенд на территории остановки общественного транспорта возле дома № 72 по проспекту Абай
7
Стенд на территории коммунального государственного казенного предприятия "Дворец культуры" государственного учреждения "Отдел внутренней политики, культуры, развития языков и спорта города Риддера", проспект Независимости, 14

"Аслан" дүкенінің жанындағы қоғамдық көлік аялдамасының аумағындағы стенд, Тәуелсіздік даңғылы, 9/1
3
Тәуелсіздік даңғылы бойындағы № 10 үйдің жанындағы қоғамдық көлік аялдамасының аумағындағы стенд
4
"Арбат" сауда үйінің алдындағы қоғамдық көлік аялдамасының аумағындағы стенд, Үшінші ықшамаудан, 7/1
5
"Огонек" базары ауданындағы қоғамдық көлік аялдамасының аумағындағы стенд, Гоголь көшесі, 39
6
Абай даңғылы бойындағы № 72 үйдің жанындағы қоғамдық көлік аялдамасының аумағындағы стенд
7
"Риддер қаласының ішкі саясат, мәдениет, тілдерді дамыту және спорт бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Мәдениет сарайы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнының аумағындағы стенд, Тәуелсіздік даңғылы, 14