О внесении изменений в приказ Министра по инвестициям и развитию Республики Казахстан от 27 февраля 2015 года № 249 "Об утверждении форм сведений для приложения к уведомлению о начале турагентской деятельности, деятельности гида, экскурсовода и инструктора туризма, осуществляющих деятельность в Республике Казахстан в качестве индивидуальных предпринимателей"
Приказ Министра туризма и спорта Республики Казахстан от 23 января 2024 года № 28. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 25 января 2024 года № 33933
ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ Министра по инвестициям и развитию Республики Казахстан от 27 февраля 2015 года № 249 "Об утверждении форм сведений для приложения к уведомлению о начале турагентской деятельности, деятельности гида, экскурсовода и инструктора туризма, осуществляющих деятельность в Республике Казахстан в качестве индивидуальных предпринимателей" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 11209) следующие изменения:
преамбулу изложить в следующей редакции:
"В соответствии с подпунктом 20-6) статьи 11 Закона Республики Казахстан "О туристской деятельности в Республике Казахстан" и подпунктом 2) пункта 3 статьи 16 Закона Республики Казахстан "О государственной статистике" ПРИКАЗЫВАЮ:";
форму сведений для приложения к уведомлению о начале турагентской деятельности, утвержденную приложением 1 к указанному приказу, изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему приказу;
форму сведений для приложения к уведомлению о начале деятельности гида, осуществляющего деятельность в Республике Казахстан в качестве индивидуального предпринимателя, утвержденную приложением 2 к указанному приказу, изложить в новой редакции согласно приложению 2 к настоящему приказу;
форму сведений для приложения к уведомлению о начале деятельности экскурсовода, осуществляющего деятельность в Республике Казахстан в качестве индивидуального предпринимателя, утвержденную приложением 3 к указанному приказу, изложить в новой редакции согласно приложению 3 к настоящему приказу;
форму сведений для приложения к уведомлению о начале деятельности инструктора туризма, осуществляющего деятельность в Республике Казахстан в качестве индивидуального предпринимателя, утвержденную приложением 4 к указанному приказу, изложить в новой редакции согласно приложению 4 к настоящему приказу.
2. Комитету индустрии туризма Министерства туризма и спорта Республики Казахстан в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:

"Турагенттік қызметтің, Қазақстан Республикасында дара кәсіпкерлер ретінде қызметін жүзеге асыратын гид, экскурсовод және туризм нұсқаушысы қызметінің басталғаны туралы хабарламаға қоса беру үшін мәліметтердің нысандарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрінің 2015 жылғы 27 ақпандағы № 249 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Туризм және спорт министрінің 2024 жылғы 23 қаңтардағы № 28 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2024 жылғы 25 қаңтарда № 33933 болып тіркелді
БҰЙЫРАМЫН:
1. "Турагенттік қызметтің, Қазақстан Республикасында дара кәсіпкерлер ретінде қызметін жүзеге асыратын гид, экскурсовод және туризм нұсқаушысы қызметінің басталғаны туралы хабарламаға қоса беру үшін мәліметтердің нысандарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрінің 2015 жылғы 27 ақпандағы № 249 бұйрығына (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 11209 болып тіркелген) мынадай өзгерістер енгізілсін:
кіріспе мынадай редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасындағы туристік қызмет туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 11-бабы 20-6) тармақшасына және "Мемлекеттік статистика туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 16-бабы 3-тармағының 2) тармақшасына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:";
көрсетілген бұйрыққа 1-қосымшамен бекітілген турагенттік қызметтің басталғаны туралы хабарламаға қоса беру үшін мәліметтердің нысаны осы бұйрыққа 1-қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
көрсетілген бұйрыққа 2-қосымшамен бекітілген Қазақстан Республикасында дара кәсіпкер ретінде қызметін жүзеге асыратын гид қызметінің басталғаны туралы хабарламаға қоса беру үшін мәліметтердің нысаны осы бұйрыққа 2-қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
көрсетілген бұйрыққа 3-қосымшамен бекітілген Қазақстан Республикасында дара кәсіпкер ретінде қызметін жүзеге асыратын эскурсовод қызметінің басталғаны туралы хабарламаға қоса беру үшін мәліметтің нысаны осы бұйрыққа 3-қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
көрсетілген бұйрыққа 4-қосымшамен бекітілген Қазақстан Республикасында дара кәсіпкер ретінде қызметін жүзеге асыратын туризм нұсқаушысы қызметінің басталғаны туралы хабарламаға қоса беру үшін мәліметтің нысаны осы бұйрыққа 4-қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Қазақстан Республикасы Туризм және спорт министрлігінің Туризм индустриясы комитеті Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:

1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) в течение трех рабочих дней после введения в действие настоящего приказа размещение его на интернет-ресурсе Министерства туризма и спорта Республики Казахстан;
3) в течение трех рабочих дней после исполнения мероприятий, предусмотренных настоящим пунктом, представление в Департамент юридической службы Министерства туризма и спорта Республики Казахстан сведений об исполнении мероприятий.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на курирующего заместителя министра туризма и спорта Республики Казахстан.
4. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Министр туризма и спорта
Республики Казахстан
Е. МАРЖИКПАЕВ
"СОГЛАСОВАНО"
Министерство национальной экономики
Республики Казахстан
"СОГЛАСОВАНО"
Бюро национальной статистики Агентства
по стратегическому планированию и реформам
Республики Казахстан
"СОГЛАСОВАНО"
Министерство цифрового развития, инноваций
и аэрокосмической промышленности
Республики Казахстан
Приложение 1 к приказу
Министр туризма и спорта
Республики Казахстан
от 23 января 2024 года № 28
Приложение 1
к приказу Министра
по инвестициям и развитию
Республики Казахстан
от 27 февраля 2015 года № 249
Форма сведений для приложения к уведомлению о начале турагентской деятельности
Представляется: Комитет индустрии туризма Министерства туризма и спорта
Республики Казахстан
Форма административных данных размещена на интернет-ресурсах:
www.tsm.gov.kz и www.elisence.kz
Наименование формы административных данных: "Сведения для приложения
к уведомлению о начале турагентской деятельности"
Индекс: 1-КТТ
Периодичность: единовременная
Отчетный период: __ число __ месяц ____ год
Круг лиц, представляющих информацию: юридические лица и индивидуальные
предприниматели, начинающие деятельность туристских агентств
Срок представления формы административных данных: при подаче документов
о начале деятельности туристских агентств
№ п/п
Организационная форма туризма
Местонахождение офиса
Участник Системы гарантирования прав граждан Республики Казахстан в сфере выездного туризма
выездной туризм
въездной и/или внутренний туризм
адрес
да/нет
1
2
3
4
5
Телефон _____________________________________________________
Адрес электронной почты ______________________________________
Исполнитель _________________________________________________
фамилия, имя и отчество (при его наличии) подпись, телефон
Руководитель или лицо, исполняющее его обязанности
____________________________________________________________
фамилия, имя и отчество (при его наличии) подпись
Место для печати _____________________________________________
(за исключением лиц, являющихся субъектами частного предпринимательства)
Приложение
к форме сведений
для приложения к уведомлению
о начале турагентской
деятельности
Пояснение по заполнению формы, предназначенной для сбора административных данных в области туристской деятельности "Сведения для приложения к уведомлению о начале турагентской деятельности"
1. В графе 1 указывается порядковый номер.
2. В графе 2 указывается организационная форма выездного туризма.
3. В графе 3 указывается организационная форма въездного/внутреннего туризма
4. В графе 4 указывается адрес офиса.
5. В графе 5 указывается участник Системы гарантирования прав граждан Республики Казахстан в сфере выездного туризма: да__ / нет__.
Приложение 2 к приказу
Приложение 2
к приказу Министра
по инвестициям и развитию
Республики Казахстан
от 27 февраля 2015 года № 249
Форма сведений для приложения к уведомлению о начале деятельности гида, осуществляющего деятельность в Республике Казахстан в качестве индивидуального предпринимателя
Представляется: Комитет индустрии туризма Министерства туризма и спорта
Республики Казахстан
Форма административных данных размещена на интернет-ресурсах:
www.tsm.gov.kz и www.elisence.kz
Наименование формы административных данных: "Сведения для приложения
к уведомлению о начале деятельности гида, осуществляющего деятельность
в Республике Казахстан в качестве индивидуального предпринимателя"
Индекс: 1-КТГ
Периодичность: единовременная
Отчетный период: __ число __ месяц ____ год
Круг лиц, представляющих информацию: индивидуальные предприниматели,
начинающие деятельность туристских гидов
Срок представления формы административных данных: при подаче документов
о начале деятельности туристских гидов
№ п/п
Регион оказания информационных и (или) организационных услуг (код местонахождения по КАТО)
Язык (-и) оказания информационных и (или) организационных услуг
1
2
3
Телефон _____________________________________________________
Адрес электронной почты ______________________________________
Исполнитель _________________________________________________
фамилия, имя и отчество (при его наличии) подпись, телефон
Руководитель или лицо, исполняющее его обязанности
_____________________________________________________________
фамилия, имя и отчество (при его наличии) подпись
Место для печати _____________________________________________
(за исключением лиц, являющихся субъектами частного предпринимательства)
Приложение
к форме сведений
для приложения к уведомлению
о начале деятельности гида,
осуществляющего деятельность
в Республике Казахстан
в качестве индивидуального
предпринимателя
Пояснение по заполнению формы, предназначенной для сбора административных данных в области туристской деятельности "Сведения для приложения к уведомлению о начале деятельности гида, осуществляющего деятельность в Республике Казахстан в качестве индивидуального предпринимателя"
1. В графе 1 указывается порядковый номер.
2. В графе 2 указывается регион оказания информационных и (или) организационных услуг (код местонахождения по КАТО).
3. В графе 3 указывается язык (-и) оказания информационных (или) организационных услуг.
Приложение 3 к приказу
Приложение 3 к приказу
Министра по инвестициям
и развитию
Республики Казахстан
от 27 февраля 2015 года № 249
Форма сведений для приложения к уведомлению о начале деятельности экскурсовода, осуществляющего деятельность в Республике Казахстан в качестве индивидуального предпринимателя
Представляется: Комитет индустрии туризма Министерства туризма и спорта
Республики Казахстан
Форма административных данных размещена на интернет-ресурсах:
www.tsm.gov.kz и www.elisence.kz
Наименование формы административных данных: "Сведения для приложения
к уведомлению о начале деятельности экскурсовода, осуществляющего деятельность
в Республике Казахстан в качестве индивидуального предпринимателя"
Индекс: 1-КТЭ
Периодичность: единовременная
Отчетный период: __ число __ месяц ____ год
Круг лиц, представляющих информацию: индивидуальные предприниматели,
начинающие деятельность туристских экскурсоводов
Срок представления формы административных данных: при подаче документов
о начале деятельности туристских экскурсоводов
№ п/п
Регион оказания экскурсионных услуг (код местонахождения по КАТО)
1
2
Телефон _____________________________________________________
Адрес электронной почты ______________________________________
Исполнитель _________________________________________________
фамилия, имя и отчество (при его наличии) подпись, телефон
Руководитель или лицо, исполняющее его обязанности
____________________________________________________________
фамилия, имя и отчество (при его наличии) подпись
Место для печати ____________________________________________
(за исключением лиц, являющихся субъектами частного предпринимательства)
Приложение
к форме сведений
для приложения к уведомлению
о начале деятельности экскурсовода,
осуществляющего деятельность
в Республике Казахстан
в качестве индивидуального
предпринимателя
Пояснение по заполнению формы, предназначенной для сбора административных данных в области туристской деятельности "Сведения для приложения к уведомлению о начале деятельности экскурсовода, осуществляющего деятельность в Республике Казахстан в качестве индивидуального предпринимателя"
1. В графе 1 указывается порядковый номер.
2. В графе 2 указывается регион оказания экскурсионных услуг (код местонахождения по КАТО).
Приложение 4 к приказу
Приложение 4 к приказу
Министра по инвестициям
и развитию
Республики Казахстан
от 27 февраля 2015 года № 249
Форма сведений для приложения к уведомлению о начале деятельности инструктора туризма, осуществляющего деятельность в Республике Казахстан в качестве индивидуального предпринимателя
Представляется: Комитет индустрии туризма Министерства туризма и спорта
Республики Казахстан
Форма административных данных размещена на интернет-ресурсах:
www.tsm.gov.kz и www.elisence.kz
Наименование формы административных данных: "Сведения для приложения
к уведомлению о начале деятельности инструктора туризма, осуществляющего
деятельность в Республике Казахстан в качестве индивидуального предпринимателя"
Индекс: 1-КТИ
Периодичность: единовременная
Отчетный период: __ число __ месяц ____ год
Круг лиц, представляющих информацию: индивидуальные предприниматели,
начинающие деятельность инструкторов туризма
Срок представления формы административных данных: при подаче документов
о начале деятельности инструкторов туризма
№ п/п
Регион оказания услуг (код местонахождения по КАТО)
Опыт прохождения туристских маршрутов
1
2
3
Телефон _____________________________________________________
Адрес электронной почты ______________________________________
Исполнитель _________________________________________________
фамилия, имя и отчество (при его наличии) подпись, телефон
Руководитель или лицо, исполняющее его обязанности
____________________________________________________________
фамилия, имя и отчество (при его наличии) подпись
Место для печати _____________________________________________
(за исключением лиц, являющихся субъектами частного предпринимательства)
Приложение
к форме сведений
для приложения к уведомлению
о начале деятельности инструктора
туризма, осуществляющего
деятельность
в Республике Казахстан
в качестве индивидуального
предпринимателя
Пояснение по заполнению формы, предназначенной для сбора административных данных в области туристской деятельности "Сведения для приложения к уведомлению о начале деятельности инструктора туризма, осуществляющего деятельность в Республике Казахстан в качестве индивидуального предпринимателя"
1. В графе 1 указывается порядковый номер.
2. В графе 2 указывается регион оказания услуг (код местонахождения по КАТО).
3. В графе 3 указывается опыт прохождения туристских маршрутов.

1) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы бұйрық қолданысқа енгізілгеннен кейін үш жұмыс күні ішінде оны Қазақстан Республикасы Турим және спорт министрлігінің интернет-ресурсында орналастыруды;
3) осы тармақта көзделген іс-шаралар орындалғаннан кейін үш жұмыс күні ішінде Қазақстан Республикасы Туризм және спорт министрлігінің Заң қызметі департаментіне іс-шаралардың орындалуы туралы мәліметтерді ұсынуды қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау жетекшілік ететін Қазақстан Республикасының Туризм және спорт министрінің орынбасарына жүктелсін.
4. Осы бұйрық оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасы
Туризм және спорт министрі
Е. МАРЖИКПАЕВ
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасы
Ұлттық экономика министрлігі
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасы Стратегиялық
жоспарлау және реформалар агенттігі
Ұлттық статистика бюросы
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақтан Республикасы
Цифрлық даму, инновациялар және аэроғарыш
өнеркәсібі министрлігі
Қазақстан Республикасы
Туризм және спорт министрі
2024 жылғы 23 қаңтардағы
№ 28 бұйрыққа
1-қосымша
Қазақстан Республикасы
Инвестициялар және
даму министрінің
2015 жылғы 27 ақпандағы
№ 249 бұйрығына
1-қосымша
Турагенттік қызметтің басталғаны туралы хабарламаға қоса беру үшін мәліметтер нысаны
Ұсынылады: Қазақстан Республикасы Туризм және спорт министрлігі Туризм индустриясы комитеті
Әкімшілік деректер нысаны интернет-ресурстарда орналастырылған: www.tsm.gov.kz и www.elisence.kz
Әкімшілік дереккөздер нысанының атауы: "Турагенттік қызметтің басталғаны туралы хабарламаға қоса беру үшін мәліметтер"
Индексі: 1-КТТ
Кезеңділік: біржолғы
Есепті кезең: __ күн __ ай ____ жыл
Ақпаратты ұсынатын тұлғалар тобы: туристік агенттіктердің қызметін бастайтын заңды тұлғалар мен жеке кәсіпкерлер
Әкімшілік деректер нысанын ұсыну мерзімі: туристік агенттіктер қызметінің басталғаны туралы құжаттарды беру кезінде
№ п/п
Туризмнiң ұйымдық нысандары
Кеңсенің орналасқан жері
Қазақстан Республикасы азаматтарының шығу туризмі саласындағы құқықтарына кепілдік беру жүйесінің қатысушысы
шығу туризмі
келу және/немесе ішкі туризм
мекен-жайы
иә/жоқ
1
2
3
4
5
Телефон _______________________________________________________
Электрондық пошта мекенжайы __________________________________
Орындаушы ___________________________________________________
тегі, аты және әкесінің аты (бар болса) қолы, телефоны
Басшы немесе оның міндетін атқарушы тұлға
_______________________________________________________________
тегі, аты және әкесінің аты (бар болса) қолы
Мөр басатын орын
_______________________________________________________________
(жеке кәсіпкерлік субъектілері болып табылатын адамдарды қоспағанда)
Турагенттік қызметтің
басталғаны туралы
хабарламаға қоса беру үшін
мәліметтер нысанына
қосымша
"Турагенттік қызметтің басталғаны туралы хабарламаға қоса беру үшін мәліметтер" туристік қызмет саласындағы әкімшілік деректерді жинауға арналған нысанды толтыру бойынша түсініктеме
1.1-бағанда реттік нөмірі көрсетіледі.
2.2-бағанда шығу туризмінің ұйымдық нысаны көрсетіледі.
3.3-бағанда келу/ішкі туризмінің ұйымдық нысаны көрсетіледі.
4.4-бағанда кеңсенің мекенжайы көрсетіледі.
5.5-бағанда Қазақстан Республикасы азаматтарының шығу туризмі саласындағы құқықтарына кепілдік беру жүйесінің қатысушысы көрсетіледі: иә__ / жоқ__.
бұйрыққа
2-қосымша
Қазақстан Республикасы
Инвестициялар және
даму министрінің
2015 жылғы 27 ақпандағы
№ 249 бұйрығына
2-қосымша
Қазақстан Республикасында дара кәсіпкер ретінде қызметін жүзеге асыратын гид қызметінің басталғаны туралы хабарламаға қоса беру үшін мәліметтер нысаны
Ұсынылады: Қазақстан Республикасы Туризм және спорт министрлігі Туризм индустриясы комитеті
Әкімшілік деректер нысаны интернет-ресурстарда орналастырылған: www.tsm.gov.kz и www.elisence.kz
Әкімшілік дереккөздер нысанының атауы: "Қазақстан Республикасында дара кәсіпкер ретінде қызметін жүзеге асыратын гид қызметінің басталғаны туралы хабарламаға қоса беру үшін мәліметтер"
Индексі: 1-КТГ
Кезеңділік: біржолғы
Есепті кезең: __ күн __ ай ____ жыл
Ақпаратты ұсынатын тұлғалар тобы: туристік гид қызметін бастайтын заңды тұлғалар мен жеке кәсіпкерлер
Әкімшілік деректер нысанын ұсыну мерзімі: туристік гид қызметінің басталғаны туралы құжаттарды беру кезінде
№ п/п
Ақпараттық және (немесе) ұйымдастырушылық қызметтерін көрсететін өңір (ӘАОЖ бойынша орналасқан жерінің коды)
Ақпараттық және (немесе) ұйымдастырушылық қызметтерін көрсететін тіл(-дері)
1
2
3
Телефон ____________________________________________________
Электрондық пошта мекенжайы _______________________________
Орындаушы ________________________________________________
тегі, аты және әкесінің аты (бар болса) қолы, телефоны
Басшы немесе оның міндетін атқарушы тұлға
___________________________________________________________________
тегі, аты және әкесінің аты (бар болса) қолы
Мөр басатын орын
____________________________________________________________________
(жеке кәсіпкерлік субъектілері болып табылатын адамдарды қоспағанда)
Қазақстан Республикасында
дара кәсіпкер ретінде қызметін
жүзеге асыратын гид қызметінің
басталғаны туралы хабарламаға
қоса беру үшін мәліметтер
нысанына қосымша
"Қазақстан Республикасында дара кәсіпкер ретінде қызметін жүзеге асыратын гид қызметінің басталғаны туралы хабарламаға қоса беру үшін мәліметтер" туристік қызмет саласындағы әкімшілік деректерді жинауға арналған нысанды толтыру бойынша түсініктеме
1. 1-бағанда реттік нөмірі көрсетіледі.
2. 2-бағанда ақпараттық және (немесе) ұйымдастырушылық қызметтерін көрсететін өңір көрсетіледі (ӘАОЖ бойынша орналасқан жерінің коды).
3. 3-бағанда ақпараттық және (немесе) ұйымдастырушылық қызметтерін көрсететін тіл(-дері) көрсетіледі.
бұйрыққа
3-қосымша
Қазақстан Республикасы
Инвестициялар және
даму министрінің
2015 жылғы 27 ақпандағы
№ 249 бұйрығына
3-қосымша
Қазақстан Республикасында дара кәсіпкер ретінде қызметін жүзеге асыратын экскурсовод қызметінің басталғаны туралы хабарламаға қоса беру үшін мәлімет нысаны
Ұсынылады: Қазақстан Республикасы Туризм және спорт министрлігі Туризм индустриясы комитеті
Әкімшілік деректер нысаны интернет-ресурстарда орналастырылған: www.tsm.gov.kz и www.elisence.kz
Әкімшілік дереккөздер нысанының атауы: "Қазақстан Республикасында дара кәсіпкер ретінде қызметін жүзеге асыратын экскурсовод қызметінің басталғаны туралы хабарламаға қоса беру үшін мәлімет"
Индексі: 1-КТЭ
Кезеңділігі: біржолғы
Есепті кезең: __ күн __ ай ____ жыл
Ақпаратты ұсынатын тұлғалар тобы: туристік экскурсовод қызметін бастайтын заңды тұлғалар мен жеке кәсіпкерлер
Әкімшілік деректер нысанын ұсыну мерзімі: туристік экскурсовод қызметінің басталғаны туралы құжаттарды беру кезінде
№ п/п
Экскурсиялық қызметтерін көрсететін өңір (ӘАОЖ бойынша орналасқан жерінің коды)
1
2
Телефон ______________________________________________________
Электрондық пошта мекенжайы __________________________________
Орындаушы _____________________________________
тегі, аты және әкесінің аты (бар болса) қолы, телефоны
Басшы немесе оның міндетін атқарушы тұлға
_____________________________________________________________
тегі, аты және әкесінің аты (бар болса) қолы
Мөр басатын орын
____________________________________________
(жеке кәсіпкерлік субъектілері болып табылатын адамдарды қоспағанда)
Қазақстан Республикасында
дара кәсіпкер ретінде қызметін
жүзеге асыратын экскурсовод
қызметінің басталғаны туралы
хабарламаға қоса беру
үшін мәлімет нысанына
қосымша
"Қазақстан Республикасында дара кәсіпкер ретінде қызметін жүзеге асыратын экскурсовод қызметінің басталғаны туралы хабарламаға қоса беру үшін мәліметтер" туристік қызмет саласындағы әкімшілік деректерді жинауға арналған нысанды толтыру бойынша түсініктеме
1.1-бағанда реттік нөмірі көрсетіледі.
2. 2-бағанда экскурсиялық қызметтерін көрсететін өңір көрсетіледі (ӘАОЖ бойынша орналасқан жерінің коды).
бұйрыққа
4-қосымша
Қазақстан Республикасы
Инвестициялар және
даму министрінің
2015 жылғы 27 ақпандағы
№ 249 бұйрығына
4-қосымша
Қазақстан Республикасында дара кәсіпкер ретінде қызметін жүзеге асыратын туризм нұсқаушысы қызметінің басталғаны туралы хабарламаға қоса беру үшін мәліметтер нысаны
Ұсынылады: Қазақстан Республикасы Туризм және спорт министрлігі Туризм индустриясы комитеті
Әкімшілік деректер нысаны интернет-ресурстарда орналастырылған: www.tsm.gov.kz и www.elisence.kz
Әкімшілік деректеркөздер нысанының атауы: "Қазақстан Республикасында дара кәсіпкер ретінде қызметін жүзеге асыратын туризм нұсқаушысы қызметінің басталғаны туралы хабарламаға қоса беру үшін мәліметтер"
Индексі: 1-КТИ
Кезеңділік: біржолғы
Есепті кезең: __ күн __ ай ____ жыл
Ақпаратты ұсынатын тұлғалар тобы: туризм нұсқаушысы қызметін бастайтын заңды тұлғалар мен жеке кәсіпкерлер
Әкімшілік деректер нысанын ұсыну мерзімі: туризм нұсқаушысы қызметінің басталғаны туралы құжаттарды беру кезінде
№ п/п
Қызметтерді көрсететін өңір (ӘАОЖ бойынша орналасқан жерінің коды)
Туристік маршруттармен жүріп өту тәжірибесі
1
2
3
Телефон ______________________________________________________
Электрондық пошта мекенжайы _________________________________
Орындаушы __________________________________________________
тегі, аты және әкесінің аты (бар болса) қолы, телефоны
Басшы немесе оның міндетін атқарушы тұлға
_____________________________________________________________
тегі, аты және әкесінің аты (бар болса) қолы Мөр басатын орын
______________________________________________
(жеке кәсіпкерлік субъектілері болып табылатын адамдарды қоспағанда)
Қазақстан Республикасында
дара кәсіпкер ретінде қызметін
жүзеге асыратын туризм
нұсқаушысы қызметінің
басталғаны туралы хабарламаға
қоса беру үшін мәліметтер
нысанына
қосымша
"Қазақстан Республикасында дара кәсіпкер ретінде қызметін жүзеге асыратын туризм нұсқаушысы қызметінің басталғаны туралы хабарламаға қоса беру үшін мәліметтер" туристік қызмет саласындағы әкімшілік деректерді жинауға арналған нысанды толтыру бойынша түсініктеме
1. 1-бағанда реттік нөмірі көрсетіледі.
2. 2-бағанда қызметтерді көрсететін өңір көрсетіледі (ӘАОЖ бойынша орналасқан жерінің коды).
3. 3-бағанда туристік маршруттармен жүріп өту тәжірибесі көрсетіледі.