О внесении изменений в приказ Генерального Прокурора Республики Казахстан от 16 ноября 2015 года № 131 "Об утверждении формы отчета "О дорожно-транспортных происшествиях, повлекших гибель или ранение людей" и Инструкции по его формированию"
Приказ Генерального Прокурора Республики Казахстан от 12 июня 2024 года № 75. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 13 июня 2024 года № 34491
ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ Генерального Прокурора Республики Казахстан от 16 ноября 2015 года № 131 "Об утверждении формы отчета "О дорожно-транспортных происшествиях, повлекших гибель или ранение людей" и Инструкции по его формированию" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 12397) следующие изменения:
форму отчета "О дорожно-транспортных происшествиях, повлекших гибель или ранение людей", утвержденную указанным приказом, изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему приказу;
в Инструкции по формированию отчета "О дорожно-транспортных происшествиях, повлекших гибель или ранение людей" (далее – Инструкция), утвержденной указанным приказом:
пункты 1, 2, 3 изложить в следующей редакции:
"1. Настоящая Инструкция по формированию отчета "О дорожно-транспортных происшествиях, повлекших гибель или ранение людей" (далее – отчет) детализирует положения по формированию отчета, который содержит показатели дорожно-транспортного травматизма и смертности.
2. В настоящей Инструкции используются следующие понятия:
1) укрытое от учета дорожно-транспортное происшествие – это дорожно-транспортное происшествие, повлекшее причинение вреда здоровью, смерть человека, по которому, несмотря на наличие оснований, не приняты меры для постановки на учет;
2) пешеход – лицо, находящееся вне транспортного средства на дороге и не производящее на ней работы. К пешеходам приравниваются физические лица, передвигающиеся в кресло-колясках для лиц с инвалидностью, ведущие велосипед, электрический самокат, малое электрическое транспортное средство, мопед, мотоцикл, везущие санки, тележку, детскую коляску;
3) дорога – вся полоса отвода земли либо поверхность искусственного сооружения, обустроенная или приспособленная и используемая для движения транспортных средств и пешеходов в порядке, установленном Законом Республики Казахстан "О дорожном движении".
Дорога включает в себя одну или несколько проезжих частей, а также трамвайные пути, тротуары, обочины и разделительные полосы при их наличии;
4) пассажир – лицо, находящееся на (в) транспортном средстве и не управляющее им;

"Адамдардың жарақаттануларына немесе қаза болуларына әкеп соққан жол-көлік оқиғалары туралы" есеп нысанын және оны қалыптастыру жөніндегі нұсқаулықты бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Бас Прокурорының 2015 жылғы 16 қарашадағы № 131 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Бас Прокурорының 2024 жылғы 12 маусымдағы № 75 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2024 жылғы 13 маусымда № 34491 тіркелді
БҰЙЫРАМЫН:
1. "Адамдардың жарақаттануларына немесе қаза болуларына әкелген жол көлік оқиғалары туралы" есеп нысанын және оны қалыптастыру жөніндегі нұсқаулықты бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Бас Прокурорының 2015 жылғы 16 қарашадағы № 131 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді тіркеу тізілімінде № 12397 тіркелген) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген бұйрықпен бекітілген "Адамдардың жарақаттануларына немесе қаза болуларына әкелген жол көлік оқиғалары туралы" есептің нысаны осы бұйрықтың 1-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын:
көрсетілген бұйрықпен бекітілген "Адамдардың жарақаттануларына немесе қаза болуларына әкелген жол көлік оқиғалары туралы" есепті қалыптастыру бойынша нұсқаулықта (бұдан әрі – Нұсқаулық):
1, 2, 3-тармақтар мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Осы "Адамдардың жарақаттанулары немесе қаза болуларына әкеп соққан жол көлік оқиғалары туралы" есепті қалыптастыру жөніндегі нұсқаулық (бұдан әрі – есеп) жол-көлік жарақаттанулары және адам өлімі көрсеткіштерін құрайтын есепті қалыптастыру жөніндегі қағидаларды нақтылайды.
2. Осы Нұсқаулықта мынадай ұғымдар пайдаланылады:
1) есептен жасырылған жол-көлік оқиғасы – бұл негіздердің болуына қарамастан есепке қою үшін шаралар қабылданбаған адамның денсаулығына зиян келтіруге, өліміне әкеп соқтырған жол-көлік оқиғасы;
2) жаяу жүргінші – жолда көлік құралынан тыс жерде тұрған және онда жұмыс жүргізіп жатпаған адам. Мүгедектігі бар адамдарға арналған кресло-арбалармен жүріп-тұратын, велосипедті, электр самокатты, шағын электр көлік құралын, мопедті, мотоциклді жетелеп әкеле жатқан, шана, арба, балалар арбасын сүйретіп келе жатқан жеке адамдар жаяу жүргіншілерге теңестіріледі;
3) жол – "Жол жүрісі туралы" Қазақстан Республикасының Заңында белгіленген тәртіппен көлік құралдары мен жаяу жүргіншілердің жүруі үшін жайластырылған немесе ыңғайластырылған және пайдаланылатын жердің барлық бөлінген жолағы не жасанды құрылыстың үсті.
Жол бір немесе бірнеше жүру бөліктерін, сондай-ақ трамвай жолдарын, тротуарларды, жол жиектерін және олар болған кезде бөлу жолақтарын қамтиды;
4) жолаушы – көлік құралының үстінде (ішінде) отыратын және оны басқармайтын адам;

5) дорожно-транспортное происшествие (далее – ДТП) – событие, возникшее в процессе движения по дороге транспортного средства и с его участием, повлекшее причинение вреда здоровью, смерть человека, повреждение транспортных средств, сооружений, грузов либо иной материальный ущерб;
6) водитель – лицо, управляющее транспортным средством, погонщик, ведущий по дороге скот, стадо, вьючных, упряжных или верховых животных;
7) транспортное средство (далее – ТС) – устройство, предназначенное для перевозки по дорогам людей, грузов или оборудования, установленного на нем;
8) электронная цифровая подпись Национального удостоверяющего центра (далее – ЭЦП) – набор электронных цифровых символов, созданный средствами электронной цифровой подписи и подтверждающий достоверность электронного документа, его принадлежность и неизменность содержания.
3. Отчет формируется на основании следующих электронных информационных учетных документов (далее – ЭИУД):
"Карточка учета дорожно-транспортного происшествия" по форме согласно приложению 1 к настоящей Инструкции (далее – ДТП-1);
"Карточка на лицо, раненое или погибшее в дорожно-транспортном происшествии" по форме согласно приложению 2 к настоящей Инструкции (далее – ДТП-2);
"Карточка учета представлений, внесенных в порядке статьи 200 Уголовно-процессуального кодекса Республики Казахстан (далее – УПК РК)" по форме согласно приложению 3 к настоящей Инструкции (далее – ДТП-3);
"Карточка учета решений по рассмотренным представлениям, внесенным в порядке статьи 200 УПК РК" по форме согласно приложению 4 к настоящей Инструкции (далее – ДТП-4).
ЭИУД вводится по ДТП, в результате которых погибли или были ранены люди.
Лицо учитывается, как погибшее в результате ДТП, если оно скончалось от полученных телесных повреждений на месте ДТП или после происшествия при наличии документально подтвержденной причинно-следственной связи между наступлением смерти и ДТП.
Лицо учитывается, как раненое (получившее травму) в результате ДТП, если медицинскими работниками (скорая помощь) на месте ДТП или в медицинской организации ему диагностировано причинение вреда здоровью.";
пункты 5, 6 изложить в следующей редакции:
"5. Территориальные органы КПСиСУ осуществляют надзор за целостностью, объективностью, достоверностью и достаточностью правовой статистической информации о ДТП, повлекших гибель или ранение людей, и проводят проверки по этому вопросу не реже одного раза в месяц.
6. Все реквизиты ЭИУД подлежат заполнению, за исключением тех, где отсутствуют (неизвестны) сведения.";
часть девятую пункта 7 изложить в следующей редакции:

5) жол-көлік оқиғасы (бұдан әрі – ЖКО) – көлік құралының жолда жүруі процесінде және оның қатысуымен туындаған, адамның денсаулығына зиян келтіруге, адам өліміне, көлік құралдарының, құрылыстардың, жүктердің бүлінуіне немесе өзге де материалдық залалға әкеп соққан оқиға;
6) жүргізуші – көлік құралын басқаратын адам, жол бойымен мал, табын, жүк артылған, жегілген малды немесе мініс жануарын айдаушы;
7) көлік құралы (бұдан әрі – КҚ) – жолдар бойынша адамдарды, үстінде орнатылған тауарлар немесе жабдықтарды тасымалдауға арналған құрылғы;
8) Ұлттық куәландырушы орталықтың электрондық цифрлық қолтаңбасы (бұдан әрі – ЭЦҚ) – электрондық цифрлық қолтаңба құралдарымен жасалған және электрондық құжаттың дұрыстығын, оның тиесілігін және мазмұнының өзгермегендігін растайтын электрондық цифрлық нышандар жиынтығы.
3. Есеп мынадай электрондық ақпараттық есепке алу құжаттарының (бұдан әрі – ЭАЕҚ) негізінде қалыптастырылады:
осы Нұсқаулықтың 1-қосымшасына сәйкес нысан бойынша "Жол-көлік оқиғасын есепке алу карточкасы" (бұдан әрі – ЖКО-1);
осы Нұсқаулықтың 2-қосымшасына сәйкес нысан бойынша "Жол көлік оқиғасы салдарынан жарақаттанған немесе қаза болған адам туралы карточка" (бұдан әрі – ЖКО-2);
осы Нұсқаулықтың 3-қосымшасына сәйкес нысан бойынша "Қазақстан Республикасының Қылмыстық-процестік кодексiнің 200-бабының (бұдан әрі – ҚР ҚПК) тәртібінде енгізілген ұсынуларды есепке алу карточкасы" (бұдан әрі – ЖКО-3);
осы Нұсқаулықтың 4-қосымшасына сәйкес нысан бойынша "ҚР ҚПК-нің 200-бабының тәртібінде енгізіліп қаралған ұсынымдар бойынша шешімдерді есепке алу карточкасы" (бұдан әрі – ЖКО-4).
ЖКО туралы ЭАЕҚ адамдардың жарақаттануларына немесе қаза болған жағдайда енгізіледі.
Егер қаза болу мен ЖКО арасында құжатпен расталған себеп-салдарлық байланыс болған кезде ЖКО орнында немесе оқиғадан кейін алған дене жарақаттарынан қайтыс болса, адам ЖКО нәтижесінде қаза тапқандар ретінде есепке алынады.
Егер медициналық қызметкерлер (жедел жәрдем) ЖКО орнында немесе медициналық ұйымда денсаулығына зиян келтіру диагнозы қойылса, адам ЖКО нәтижесінде жараланған (жарақат алған) ретінде есепке алынады.";
5, 6-тармақтар мынадай редакцияда жазылсын:
"5. ҚСжАЕК-тің аумақтық органдары адамдардың қаза болуына немесе жарақаттануына әкеп соққан ЖКО туралы құқықтық статистикалық ақпараттың тұтастығына, объективтiлiгiне, анықтығына және жеткiлiктілігiне қадағалауды жүзеге асырады және осы мәселе бойынша айына кемінде бір рет тексерулер жүргізеді.
6. Жоқ (белгісіз) мәліметтерді қоспағанда, міндетті түрде толтыруға арналған ЭАЕҚ-ның барлық деректемелері".;
7-тармақтың тоғызыншы бөлігі мынадай редакцияда жазылсын:

"В реквизите 14 указывается виновный участник ДТП. При заполнении значения (3) "Скрывшийся с места ДТП" допускается указание неполных сведений о данном участнике ДТП и ТС. По установлению обстоятельств ДТП, лица, виновного в его совершении, подразделение административной полиции незамедлительно направляет в территориальный орган КПСиСУ ходатайство о внесении изменений в ЭИУД ДТП-1.";
пункт 8 изложить в следующей редакции:
"8. ЭИУД ДТП-2 вводится на каждое лицо, раненое или погибшее в ДТП.
Реквизиты 1 и 2 заполняются аналогично соответствующим реквизитам ЭИУД ДТП-1, за исключением данных об органе регистрации в реквизите 1.
В реквизите 4 указывается порядковый номер ТС, в котором находился пострадавший, согласно нумерации ТС, указанной в реквизите 11 ЭИУД ДТП-1, для пешеходов или иных участников движения проставляется "0".
Реквизит 8 содержит сведения о пострадавшем в ДТП, при этом значение (3) "Неизвестное лицо" подлежит заполнению в случае, когда установить личность пострадавшего не представляется возможным.
Со дня установления данных о лице, пострадавшем в ДТП, подразделения административной полиции незамедлительно направляют в территориальные органы КПСиСУ ходатайство о внесении изменений в ЭИУД ДТП-2.";
пункты 11, 12, 13, 14 изложить в следующей редакции:
"11. Подразделения административной полиции вводят ЭИУД ДТП-1 и ДТП-2 в ЕРДР в течение трех суток с момента ДТП, ЭУИД ДТП-3 – органы уголовного преследования в ЕРДР по результатам квалификации ДТП и в течение трех суток после внесения представления. ЭУИД ДТП-4 вводятся подразделениями административной полиции по истечении трех суток по результатам получения ответа на внесенное представление.
В случае непринятия сотрудниками подразделений административной полиции мер по регистрации выявленных укрытых от учета ДТП, ввод по ним ЭИУД ДТП-1 и ДТП-2 в ЕРДР осуществляется территориальными органами КПСиСУ до конца текущего отчетного периода.
12. Достоверность, полноту и своевременность ввода сведений ЭИУД в ЕРДР обеспечивают должностные лица подразделений административной полиции, органов уголовного преследования согласно принятым им процессуальным решениям по материалам ДТП, в соответствии с подпунктом 2) пункта 2 статьи 8 Закона Республики Казахстан "О государственной правовой статистике и специальных учетах".
13. Подразделения административной полиции ежемесячно к 1 числу месяца, следующего за отчетным периодом, составляют с организациями здравоохранения акт сверки сведений о раненых и погибших в ДТП по форме согласно приложению 5 к настоящей Инструкции и который направляется ко 2 числу месяца, следующего за отчетным, в территориальный орган КПСиСУ.

"14-деректемеде ЖКО-ға кінәлі қатысушысы көрсетіледі. "ЖКО орнынан жасырынған" (3) дерегін толтыру кезінде осы ЖКО қатысушысы және КҚ туралы мәліметті толығымен толтырмауға жол беріледі. ЖКО мән-жайларын анықтау бойынша, оны жасауға кінәлі адамдар Әкімшілік полиция бөлімшесі ҚСжАЕК-ке аумақтық органға ЖКО-1 ЭАЕҚ-ға өзгерістер енгізу туралы өтінішхатты дереу жолдайды.";
8-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"8. ЖКО-2 ЭАЕҚ ЖКО-да қаза болған немесе жарақаттанған әрбір адам үшін толтырылады.
1 және 2-деректемелер тіркеу органы туралы деректері бар 1-деректемені қоспағанда, ЖКО-1 ЭАЕҚ-ның тиісті деректемелеріне ұқсас толтырылады.
4-деректемеде зардап шегуші болған КҚ-ның реттік нөмірі көрсетіледі, ЖКО-1 ЭАЕҚ 11-деректемесінде көрсетілген КҚ-ның нөмірленуіне сәйкес жаяу жүргіншілер немесе басқа жол пайдаланушылар үшін "0" қойылады.
8-деректемеде ЖКО-да зардап шеккен адам туралы мәлімет көрсетіледі, бұл ретте "Белгісіз адам" (3) жәбірленушінің жеке басын куәландыру мүмкін болмаған жағдайда толтыруға рұқсат етіледі.
ЖКО-да зардап шеккен адам туралы деректер анықталған күннен бастап Әкімшілік полиция бөлімшелері дереу ҚСжАЕК аумақтық органдарына ЖКО-2 ЭЕАҚ-қа өзгерістер енгізу туралы өтінішхат жібереді.";
11, 12, 13, 14-тармақтар мынадай редакцияда жазылсын:
"11. Әкімшілік полиция бөлімшелері ЖКО-1 және ЖКО-2 ЭАЕҚ СДТБТ АЖ-ға ЖКО болған сәттен бастап үш тәулік ішінде, ЖКО-3 – ЭАЕҚ-ны қылмыстық қудалау органдары ЖКО-ны саралау нәтижелері бойынша СДТБТ АЖ-ға және ұсыну енгізілгеннен кейін үш тәулік ішінде енгізеді. ЖКО-4 ЭАЕҚ әкімшілік полиция бөлімшелері енгізілген ұсыныстарға жауап алу нәтижелері бойынша үш тәулік өткеннен кейін енгізеді.
Әкімшілік полиция бөлімшелерінің қызметкерлері анықталған ЖКО есебінен жасырылғандарды тіркеу жөнінде шаралар қолданбаған жағдайда, олар бойынша ЖКО-1 және ЖКО-2 ЭЕАҚ СДТБТ АЖ-ға енгізуді ҚСжАЕК-нің аумақтық органдары ағымдағы есепті кезеңнің соңына дейін жүзеге асырады.
12. "Мемлекеттік құқықтық статистика және арнайы есепке алу туралы" Заңының 8-бабы 2-тармақтың 2) тармақшасына сәйкес ЭАЕҚ мәліметтерін СДТБТ-ға енгізудің нақтылығын, толықтығын және уақтылығын әкімшілік полиция бөлімшелерінің, қылмыстық қудалау органдарының лауазымды адамдары ЖКО материалдары бойынша олар қабылдаған процестік шешімдерге сәйкес қамтамасыз етеді.
13. Әкімшілік полиция бөлімшелері ай сайын есепті кезеңнен кейінгі айдың 1-күніне денсаулық сақтау ұйымдарымен осы Нұсқаулықтың 5-қосымшасына сәйкес ЖКО-да жарақаттанған және қаза болғандар туралы мәліметтерді салыстырып тексеру ақтісін жасайды және есепті кезеңнен кейінгі айдың 2-күніне орай ҚСжАЕК-нің аумақтық органына жолдайды.

14. Организации здравоохранения незамедлительно сообщают телефонной связью по номеру "102" в подразделения административной полиции, а в сельских регионах – в органы внутренних дел:
о раненых в ДТП, обратившихся по месту жительства либо по месту ДТП или доставленных для оказания медицинской помощи, в том числе направленных в другие медицинские организации;
о лицах, смерть которых наступила в результате ДТП.";
заголовок главы 3 изложить в следующей редакции:
"Глава 3. Редактирование сведений";
пункты 15, 16 изложить в следующей редакции:
"15. Не допускается редактирование сведений в ЭИУД после их подписания ЭЦП подразделениями административной полиции.
16. Редактирование сведений (изменение и (или) дополнение данных реквизитов ЭИУД, удаление ранее введенного ЭИУД в ЕРДР) производится территориальными органами КПСиСУ на основании ходатайств, направляемых подразделениями административной полиции в течение 24 часов со дня установления новых сведений (неучтенных) о ДТП по следующим основаниям:
по информации территориального органа КПСиСУ по результатам сверок, мониторингов, проверок при подтверждении недостоверности данных;
в случае, когда раненое лицо перешло в категорию погибших лиц;
при выявлении дополнительных пострадавших при сверке с медицинскими организациями;
при установлении лиц, скрывшихся с места ДТП;
при получении заключения судебно-медицинской экспертизы по определению степени тяжести причиненного вреда здоровью;
при определении виновного лица ДТП.";
пункт 17 исключить;
пункты 19, 20 изложить в следующей редакции:
"19. В отчет не включаются сведения о ДТП, совершенных:
во время проведения мероприятий по автомобильному или мотоциклетному спорту (соревнования, тренировки), когда пострадали зрители, участники и персонал, обслуживающий спортивные мероприятия;
при выполнении ТС технологических производственных операций, не связанных с перевозкой людей или грузов (прокладка траншей, производство сельскохозяйственных работ, лесозаготовка, погрузочно-разгрузочные работы, установка мачт, опор);
в результате стихийных бедствий;
вследствие нарушения правил техники безопасности и эксплуатации ТС (запуск двигателя при включенной передаче, при сцепке-расцепке ТС, механизмов, приспособлений);
в связи с попыткой покончить жизнь самоубийством либо умышленным причинением вреда своему здоровью или действиями, совершенными в состоянии невменяемости;
в результате умышленных посягательств на жизнь и здоровье граждан или действий, направленных на причинение имущественного ущерба;
вне дорог;
по причине внезапного резкого ухудшения здоровья участника дорожного движения, в результате которого он полностью лишился возможности контролировать свои действия (остановка сердца у водителя во время движения транспорта, падение на проезжую часть больного эпилепсией и другие аналогичные случаи), за исключением водителей транспортных средств, работающих на маршрутах регулярных и нерегулярных перевозок пассажиров, багажа, грузов, в том числе опасных грузов, на которых распространяется требование о предрейсовом и послерейсовом медицинском осмотре;
в результате умышленных действий лица (или группы лиц), направленных на остановку транспортного средства либо воспрепятствование движению транспортного средства;
на огороженных и охраняемых территориях предприятий, организаций, аэродромов, воинских частей.

14. Денсаулық сақтау ұйымдары "102" нөмері бойынша дереу әкімшілік полициясы бөлімшелеріне, ал ауылдық өңірлерде – ішкі істер органдарына телефон байланысы арқылы:
тұрғылықты орны немесе ЖКО болған орны бойынша немесе медициналық көмек үшін жеткізілген, сонымен қатар басқа да медициналық ұйымдарға бағытталған ЖКО-да жарақаттанған адамдар туралы;
ЖКО нәтижесімен қаза болған адамдар туралы хабарлайды.";
3-тараудың тақырыбы мынадай редакцияда жазылсын:
"3-тарау. Мәліметтерді өңдеу";
15, 16-тармақтар мынадай редакцияда жазылсын:
"15. ЭАЕҚ-ға әкімшілік полиция бөлімшелері ЭЦҚ-ға қол қойғаннан кейін мәліметтерді өңдеу жол берілмейді.
16. Мәліметтерді өңдеу (ЭАЕҚ деректемелерін өзгерту және (немесе) толықтыру, бұрын СДТБТ-да енгізілген ЭАЕҚ-ны жою) әкімшілік полиция бөлімшелерімен жолданған өтінішхат негізінде ҚСжАЕК аумақтық органдары ЖКО бойынша жаңа мән-жайлар анықталған (есепке алынбаған) сәттен бастап 24 сағат ішінде:
ҚСжАЕК-нің аумақтық органының ақпараты бойынша салыстыру, мониторинг нәтижелері бойынша деректердің дұрыс еместігі расталған;
егер жарақаттанған адам қаза болғандар санатына ауыстырылған;
медициналық ұйымдармен салыстыру жүргізген кезде басқа да жарақаттанғандар анықталған;
ЖКО орнынан жасырынған адамдар анықталған;
денсаулығына келтiрiлген залал ауырлығын анықтау бойынша сот-медициналық сараптама қорытындысын алған жағдайда жүргізеді.
ЖКО бойынша кінәлі адам анықталған жағдайда жүргізеді.";
17-тармақ алып тасталсын;
19, 20-тармақтар мынадай редакцияда жазылсын:
"19. Есепке мынадай жағдайда жасалған ЖКО туралы мәліметтер қосылмайды:
автокөлік немесе мотоцикл спорты бойынша іс-шаралары (жарыс, дайындық) кезінде көрермендер, қатысушылар және спорттық іс-шарада қызмет көрсетушілер жарақаттанған кезде;
КҚ адамдарды немесе жүкті тасымалдаумен қатысты емес технологиялық өндірістік операцияларды (трашнтарды тығыздау, ауылшаруашылық жұмыстары, ағаш кесу, жүктеу-түсіру жұмыстары, діңгектерді орнату, тіреуіштер) орындау кезінде;
табиғи апаттар нәтижесінде;
КҚ қауіпсіздік және жұмыс техникасын бұзу нәтижесінде (іске қосу арқылы қозғалтқышты ол қосылған кезде қосу, тетіктердің, құрылғылардың қосылып-ағытылуы кезінде);
өз-өзіне қол жұмсау немесе өз денсаулығына қасақана зиян келтіру немесе есi дұрыс еместiк күйінде жасалған әрекеттерге байланысты;
қасақана өмірге немесе денсаулыққа қолсұғушылық немесе мүліктік зақым келтіру мақсатында жасау нәтижесінде;
жолдан тыс жерде;
жол қозғалысына қатысушының кенеттен денсаулығының нашарлап кетуі себебінен толығымен жағдайды бақылау қабілетінен айырылу нәтижесінен (автокөлікпен жүру уақытында жүргізушінің жүрегінің тоқтап қалуы, жол жүру аумағына эпилепсияға шалдыққан адамның құлауы және ұқсас жағдайлар), жолаушыларды, багажды, жүкті жиі немесе сирек тасымалдаушы, оның ішінде сапар алдындағы және сапардан кейінгі медициналық қарау таралатын қауіпті жүкті тасымалдау кезінде;
көлік құралын тоқтатуға немесе көлік құралының қозғалысына кедергі келтіруге бағытталған адамның (немесе адамдар тобының) қасақана іс-әрекеттерінің нәтижесінде;
кәсіпорындардың, ұйымдардың, әуеайлақтардың, әскери бөлімдердің қоршалған және қорғалатын аумақтарында".

1. Номер карточки /__/__/__/__/__/__/__/__/__/__/__/__/__/__/
Орган регистрации _____________________________________________.
2. Дата поступления карточки в Комитет по правовой статистике и специальным учетам
"__" ________ 20__ года.
2.1. Дата корректировки "__" ________ 20____ года.
3. Первоначальная регистрация (по справочнику): №_______ от "____" ________ 20__ года.
3.1. Укрытое от учета ДТП.
3.2. Выявлено органами (по справочнику).
3.3. Выявлено в результате (по справочнику).
3.4. Орган, укрывший ДТП (по справочнику).
4. Дата совершения ДТП: "__" _____ 20__ года.
4.1. День недели совершения ДТП: (по справочнику).
5. Время суток совершения ДТП: "_____" часов "_____" минут.
6. Место совершения ДТП (по справочнику).
Район совершения ДТП (гарнизон): (по справочнику).
Населенный пункт отметить на карте, улица _________________.
6.1. Индекс трассы (по справочнику):
Наименование дороги (выходит автоматически при выборе индекса трассы).
Километр, метр трассы __________________________________.
7. Дорожные условия, которые могут быть связаны с ДТП:
- вид дорожного покрытия (по справочнику); -освещенность (по справочнику);
- наружное освещение (по справочнику); -элементы улицы, дороги (по справочнику).
7.1. Зафиксированные недостатки: (по справочнику).
7.2. Погодные условия: (по справочнику).
7.3. Общее число полос движения на дороге: (по справочнику).
7.4. Ограничение скорости на участке: (по справочнику).
8. Вид ДТП: (по справочнику).
9. Нарушение правил дорожного движения: (по справочнику).
10. Количество ТС, участвовавших в ДТП: _______________________.
11. Сведения о ТС:
ТС п/п
Категория ТС
Расположение рулевого управления правое\ левое
Государственный регистрационный №
№ кузова (WIN-код)
Марка, модель ТС
Описание ТС
Страна регистрации ТС
Год выпуска
Фамилия, имя, отчество (при его наличии) водителя
Возраст водителя
Право управления данной категорией ТС (имеет \ не имеет \ лишен водительских прав)
№ водительского удостоверения, дата выдачи
Скрылся с места ДТП (да\ нет)
Количество пассажиров
по справочнику:
12. Фабула ДТП: ______________________________________________________
_____________________________________________________________________
13. Количество: раненых ______, погибших ______.
13.1. Дата/время вызова медицинских служб _________.
13.2. Дата/время прибытия: _____________.
14. Виновный участник ДТП (по справочнику):
14.1. Состояние виновника ДТП (по справочнику):
14.2. Сведения о виновном участнике ДТП:
Индивидуальный идентификационный номер (ИИН): /_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/
Фамилия __________________________________________
Имя ______________________________________________
Отчество (при его наличии) __________________________
Дата рождения _____________________________________,
Возраст на момент совершения ДТП (по справочнику):
Пол: (по справочнику):
Гражданство (по справочнику):

1. Карточканың нөмірі /__/__/__/__/__/__/__/__/__/__/__/__/__/__/
Тіркеу органы _________________________________________________.
2. Құқықтық статистика және арнайы есепке алу жөніндегі комитетіне карточканың
түскен күні "__" ________ 20__ жылы.
2.1. Түзету күні "__" ________ 20____ жылы.
3. Бастапқы тіркеу: (анықтамалық бойынша) № _____ "___" _______ 20_____ жылы.
3.1. ЖКО есебінен қорғалған.
3.2. Органдармен анықталған (анықтамалық бойынша).
3.3. Нәтижесінде анықталды ( анықтамалық бойынша).
3.4. ЖКО жасырған орган (анықтамалық бойынша).
4. ЖКО болған күн: "__" ________ 20__ жыл.
4.1. ЖКО болған апта күні: (анықтамалық бойынша).
5. ЖКО болған тәулік: "_____" сағат "_____" минут.
6. ЖКО болған орын (анықтамалық бойынша).
ЖКО жасау ауданы (гарнизон): (анықтамалық бойынша).
Елді мекенді картада белгілеңіз, көше _________________.
6.1. Жол индексі (анықтамалық бойынша):
Жол атауы (жол индексін таңдау кезінде автоматты түрде шығады). Километр, метр, тасжол ____________________________________.
7. ЖКО-ға байланысты болуы мүмкін жол жағдайлары:
- жол жамылғысының түрі (анықтамалық бойынша); - жарықтандыру (анықтамалық бойынша); - сыртқы жарықтандыру (анықтамалық бойынша); - көше, жол элементтері (анықтамалық бойынша).
7.1. Анықталған кемшіліктер: (анықтамалық бойынша).
7.2. Ауа-райы жағдайлары: (анықтамалық бойынша).
7.3. Жолда қозғалыс жолақтарының жалпы саны: (анықтамалық бойынша).
7.4. Учаскедегі жылдамдық шектелуі: (анықтамалық бойынша).
8. ЖКО түрлері: (анықтамалық бойынша).
9. Жол қозғалысы қағидаларын бұзу: (анықтамалық бойынша).
10. ЖКО қатысқан КҚ саны: _________________________
11. КҚ туралы мәліметтер:
№ КҚ
р/с
КҚ санаты
Рөлді басқарудың орналасуы (оң/сол)
Мемлекеттік тіркеу нөмірі №
Шанақ № (WIN-код)
КҚ маркасы, моделі
КҚ сипаттамасы
КҚ тіркеу елі
Шығарылған жылы
Жүргізушінің тегi, аты, әкесiнiң аты (болған жағдайда)
Жүргізуші жасы
КҚ санатымен жүргізу құқығы (бар\ құқығынан айырылған \ жоқ)
Жүргізуші куәлі гінің №, берілген күні
ЖКО орнынан жасырынған кетті (жоқ \ иә)
Жолаушылар саны
(анықтамалық бойынша)
12. ЖКО фабуласы: ________________________________________________________
13. Саны: жарақаттанғандар ____________, қаза болғандар _____________
13.1. Медициналық қызметтің шақыру күні/уақыты ___.
13.2. Медициналық қызметтің келу күні/уақыты:___.
14. ЖКО-ға кінәлі қатысушы (анықтамалық бойынша).
14.1. ЖКО-ға кінәлі адамның жай-күйі (анықтамалық бойынша).
14.2. ЖКО кінәлі қатысушы туралы мәліметтері:
Жеке сәйкестендіру нөмірі(бұдан әрі – ЖСН): /_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/
Тегі_________________________
Аты_________________________
Әкесінің аты (ол бар болса)__________________________
Туған күні ____________,
ЖКО кезіндегі жасы (анықтамалық бойынша):
Жынысы: (анықтамалық бойынша):
Азаматтығы (анықтамалық бойынша):

14.3. Социальный статус: (по справочнику);
14.4. Наименование службы такси: (по справочнику);
15. Фамилия, инициалы, должность сотрудника, заполнившего карточку (по справочнику).
16. Решение, принятое по данному ДТП:
Номер административного протокола _________________________________
Квалификация (часть, статья Кодекса Республики Казахстан
"Об административных правонарушениях") (по справочнику);
Номер ЕРДР ______________________________________________________
Квалификация (часть, статья Уголовного Кодекса Республики Казахстан):
(по справочнику).
Прочие отметки:
__________________________________________________________________
__________________________________________________________________
Приложение 3 к приказу
Генеральный Прокурор
Республики Казахстан
от 12 июня 2024 года № 75
Приложение 2 к Инструкции
по формированию отчета
"О дорожно-транспортных
происшествиях, повлекших
гибель или ранение людей"
Форма
Карточка на лицо, раненое или погибшее в дорожно-транспортном происшествии (ДТП-2)
1. Номер карточки /__/__/__/__/__/__/__/__/__/__/__/__/__/__/
2. Дата поступления карточки "___" __________ 20__ года
3. Дата/время совершения ДТП "___" __________ 20__ года "___" часов "___" минут.
3.1 День недели совершения ДТП (по справочнику):
4. Порядковый номер транспортного средства (далее – ТС),
в котором находился пострадавший (согласно нумерации ТС, указанной
в пункте 11 ЭИУД ДТП-1, для пешеходов или иных участников движения
проставляется "0"): "___".
5. Участник ДТП (по справочнику):
5.1 Виновный участник ДТП: (по справочнику):
7. Ремень безопасности/шлем (по справочнику):
7.1 Детское удерживающее устройство (по справочнику):
Ремень на детском устройстве (по справочнику):
7.2 Местонахождение пассажира в ТС (по справочнику):
7.3 Подушки безопасности в ТС (по справочнику):
8. Сведения о пострадавшем в ДТП (по справочнику):
8.1 Смерть наступила (по справочнику):
8.2 Индивидуальный идентификационный номер (ИИН) /_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/
9. Пострадавший (-ая) в ДТП:
Фамилия
Имя
Отчество (при его наличии)
10. Пол (по справочнику):
11. Дата рождения "___" _____________ года
12. Гражданство (по справочнику):
13. Возраст на момент ДТП: (по справочнику);
13.1. Социальный статус (по справочнику);
15. Фамилия, инициалы сотрудника, заполнившего карточку: ________________________
16. Должность сотрудника, заполнившего карточку: (по справочнику);
17. Наименование медицинской организации ___________________________
18. Дата поступления пострадавшего в медицинскую организацию
"___" _________ 20__ года.
18.1. Причиненный здоровью вред (по справочнику):
18.2. Объем оказанной медицинской помощи (по справочнику):
Прочие отметки: ___________________________________________________
Приложение 4 к приказу
Генеральный Прокурор
Республики Казахстан
от 12 июня 2024 года № 75
Приложение 3 к Инструкции
по формированию отчета
"О дорожно-транспортных
происшествиях, повлекших
гибель или ранение людей"
форма

14.3. Әлеуметтік мәртебе: (анықтамалық бойынша):
14.4. Такси қызметінің атауы: (анықтамалық бойынша):
15. Карточканы толтырған қызметкердің тегі, аты-жөні, лауазымы (анықтамалық бойынша):
16. ЖКО туралы қабылданған шешім:
Әкiмшiлiк хаттама нөмірі ___________________________
Біліктілігі ("Әкімшілік құқық бұзушылық туралы" Қазақстан Республикасы Кодексінің бөлігі, бабы): (анықтамалық бойынша).
СДТБТ нөмірі ___________________________
Біліктілігі (Қазақстан Республикасы Қылмыстық Кодексінің бөлігі, бабы): (анықтамалық бойынша).
Басқа белгілер: ____________________________________________________________
Қазақстан Республикасы
Бас Прокуроры
2024 жылғы 12 маусымдағы
№ 75 Бұйрығына 3-қосымша
"Адамдардың жарақаттануларына
немесе қаза болуларына әкеп
соққан жол көлік оқиғалары
туралы" есепті қалыптастыру
бойынша нұсқаулығына
2-қосымша
нысан
"Жол көлік оқиғасы салдарынан жарақаттанған немесе қаза болған адам туралы карточка" (ЖКО-2)
1. Карточка нөмірі /___/___/___/___/___/___/___/___/___/___/___/___/___/___/
2. Карточканың түскен күн "___" __________ 20__ жыл.
3. ЖКО болған күн "____" ________________ 20___ жыл "___" "_____" сағат "____" минут.
3.1 ЖКО болған апта күні (анықтамалық бойынша):
4. Зардап шегуші орын алған көлік құралының (бұдан әрі – КҚ) реттік нөмірі (ЭАЕҚ ЖКО-1 карточкасының 11-тармағына сәйкес КҚ нөмірлеу, жаяу жүргіншілер және қозғалыстың өзге қатысушылары үшін "0" қойылады): "__".
5. ЖКО қатысушысы (анықтамалық бойынша):
5.1. ЖКО-ға кінәлі қатысушы: (анықтамалық бойынша):
7. Қауіпсіздік белбеуі/дулыға (анықтамалық бойынша):
7.1. Баланы ұстап тұруға арналған құрылғының болуы (анықтамалық бойынша):
Балалар құрылғысындағы белдік (анықтамалық бойынша):
7.2. КҚ жолаушысының орналасқан жері (анықтамалық бойынша):
7.3. КҚ қауіпсіздік жастықтары (анықтамалық бойынша):
8. ЖКО-да зардап шеккен адам туралы мәліметтер (анықтамалық бойынша):
8.1. Қаза болды (анықтамалық бойынша):
8.2. Жеке сәйкестендіру нөмірі(бұдан әрі – ЖСН): /_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/
9. ЖКО-да зардап шеккен адам:
Тегі
Аты
Әкесінің аты (ол бар болса)
10. Жынысы (анықтамалық бойынша):
11. Туған күні "___" ___________ 20__ жылғы
12. Азаматтығы (анықтамалық бойынша):
13. ЖКО кезіндегі жасы: (анықтамалық бойынша):
13.1. Әлеуметтік мәртебесі (анықтамалық бойынша):
15. Карточканы толтырған қызметкердің тегі, аты-жөні: ________________________________
16. Карточканы толтырған қызметкердің лауазымы (анықтамалық бойынша):
17. Медициналық мекеме атауы _________________________________________________
18. Зардап шеккен адамның медициналық мекемеге келіп түскен күні "___" ___ 20_ жылы.
18.1 Денсаулық келген залал: (анықтамалық бойынша)
18.2 Медициналық көмектің көлемі: (анықтамалық бойынша).
Басқа белгілер: _________________________________________________________________
Қазақстан Республикасы
Бас Прокуроры 2024 жылғы
12 маусымдағы № 75 Бұйрығына
4-қосымша
"Адамдардың жарақаттануларына
немесе қаза болуларына әкеп
соққан жол көлік оқиғалары
туралы" есепті қалыптастыру
бойынша нұсқаулығына
3-қосымша
нысан

Карточка учета представлений, внесенных в порядке статьи 200 Уголовно-процессуального кодекса Республики Казахстан (ДТП-3)
1. Номер карточки /__/__/__/__/__/__/__/__/__/__/__/__/__/__/
2. Орган регистрации_____________________________________________
3. Дата и время совершения ДТП "___" __________ 20__ года "___" часов "___" минут
4. Дата внесения представления "___" __________ 20__ года.
5. Исходящий номер представления ______________________________________
6. Наименование организации куда внесено представление
______________________________________________________________________
______________________________________________________________________
7. Форма собственности организации, куда внесено представление
______________________________________________________________________
______________________________________________________________________
8. Номер уголовного дела, при производстве которого внесено представление
______________________________________________________________________
9. Квалификация Уголовного кодекса Республики Казахстан ________ пункт, часть, статья.
10. Меры, изложенные в представлении: (признаки мер).
11. Фамилия, инициалы сотрудника подразделения органов внутренних дел,
подписавшего представление ____________________________________________
12. Должность сотрудника подразделения органов внутренних дел, подписавшего представление
______________________________________________________________________
13. Фамилия, инициалы сотрудника подразделения органов внутренних дел,
заполнившего карточку
_____________________________________________________________________
14. Должность сотрудника подразделения органов внутренних дел, заполнившего карточку
Дата поступления карточки "___" __________ 20__ года
Дата корректировки "___" __________ 20__ года
Прочие отметки: ______________________________________________________
Вложения:
Приложение 5 к приказу
Генеральный Прокурор
Республики Казахстан
от 12 июня 2024 года № 75
Приложение 4 к Инструкции
по формированию отчета
"О дорожно-транспортных
происшествиях, повлекших
гибель или ранение людей"
форма
Карточка учета решений по рассмотренным представлениям, внесенным в порядке статьи 200 Уголовно-процессуального кодекса Республики Казахстан (ДТП-4)
1. Номер карточки /__/__/__/__/__/__/__/__/__/__/__/__/__/__/
2. Орган регистрации _____________________________________________
3. Дата и время совершения ДТП "___" __________ 20__ года "___" часов "___" минут
4. Дата внесения представления "___" __________ 20__ года.
5. Исходящий номер представления __________________________________

Қазақстан Республикасының Қылмыстық-процестік кодексінің 200-бабы тәртібінде енгізілген ұсынуларды есепке алу карточкасы (ЖКО-3)
1. Карточканың нөмірі /__/__/__/__/__/__/__/__/__/__/__/__/__/__/
2. Тіркеу органы _________________________________________________
3. ЖКО жасалған күні мен уақыты "___" __________ 20__ жыл "___" сағат "___" минут.
4. Ұсынуды енгізу күні "___" __________ 20__ жылы.
5. Ұсынудың шығыс нөмірі _________________________________________________
6. Ұсыну енгізілген ұйымның атауы __________________________________________
7. Ұсыну енгізілген ұйымның меншік нысаны __________________________________
8. Іс жүргізу кезінде ұсыну енгізілген қылмыстық істің нөмірі ____________________
9. Қазақстан Республикасының Қылмыстық кодексінің саралануы _____ тармақ, бөлім, бап.
10. Ұсынуда баяндалған шаралар: (шаралар белгілері).
11. Ұсынуға қол қойған ішкі істер органдары бөлімшесі қызметкерінің тегі, аты-жөні
______________________________________________________________________________
12. Ұсынуға қол қойған ішкі істер органдары бөлімшесі қызметкерінің лауазымы _______
_____________________________________________________________________________
13. Карточканы толтырған ішкі істер органдары бөлімшесі қызметкерінің тегі, аты-жөні
_____________________________________________________________________________
14. Карточканы толтырған ішкі істер органдары бөлімшесі қызметкерінің лауазымы ____
____________________________________________________________________________
Карточканың түскен күні "___" __________ 20__ жыл
Түзету күні "___" __________ 20__ жыл
Басқа белгілер: _________________________________________________________________
Тіркемелер:
Қазақстан Республикасы
Бас Прокуроры
2024 жылғы 12 маусымдағы
№ 75 Бұйрығына 5-қосымша
"Адамдардың жарақаттануларына
немесе қаза болуларына әкеп
соққан жол көлік оқиғалары
туралы" есепті қалыптастыру
бойынша нұсқаулығына
4-қосымша
нысан
Қазақстан Республикасының Қылмыстық-процестік кодексінің 200-бабы тәртібінде енгізіліп қаралған ұсынымдар бойынша шешімдерді есепке алу карточкасы (ЖКО-4)
1. Карточканың нөмірі/__/__/__/__/__/__/__/__/__/__/__/__/__/__/.
2. Тіркеу органы __________________________________________________
3. ЖКО жасалған күні мен уақыты "___" ____ 20__ жыл "__" сағат "___" минут
4. Ұсынуды енгізу күні "___" __________ 20__ жылы.
5. Ұсынудың шығыс нөмірі _______________________________________

6. Наименование организации, куда внесено представление _____________________
7. Форма собственности организации, куда внесено представление ____________________
8. Номер уголовного дела, при производстве которого внесено представление ___________
9. Квалификация Уголовного кодекса Республики Казахстан ________ пункт, часть, статья
10. Меры, изложенные в представлении: (признаки мер).
11. Фамилия, инициалы, должность сотрудника подразделения органов внутренних
дел, подписавшего представление
_______________________________________________________________________
_______________________________________________________________________
12. Решение, принятое по данному представлению (по справочнику):
13. Основание оставления представления без рассмотрения __________________________
14. Дата получения ответа на представление "___" __________ 20__ года
15. Исходящий номер ответа на представление ______________________________________
16. Принятые меры по результатам рассмотрения представления
_______________________________________________________________________
_______________________________________________________________________
17. Фамилия, инициалы руководителя органов внутренних дел, подписавшего ответ
на представление ________________________________________________________
18. Должность руководителя органов внутренних дел, подписавшего ответ
на представление ________________________________________________________
19. Фамилия, инициалы сотрудника подразделения органов внутренних дел,
заполнившего карточку ___________________________________________________
20. Должность сотрудника подразделения органов внутренних дел, заполнившего
карточку _______________________________________________________________
Дата поступления карточки "___" __________ 20__ года
Дата корректировки "___" __________ 20__ года
Прочие отметки: ________________________________________________________
Вложения:
Приложение 6 к приказу
Генеральный Прокурор
Республики Казахстан
от 12 июня 2024 года № 75
Приложение 5 к Инструкции
по формированию отчета
"О дорожно-транспортных
происшествиях, повлекших
гибель или ранение людей"
форма
Акт сверки сведений о раненых и погибших в ДТП
от "___" ________ 20___ года № ____ с "___" ___________ по "___" _____________
(период сверки)
№ п/п
Дата поступления (обращения) в медицинскую организацию
Фамилия, инициалы, год рождения, ИИН пострадавшего
Место жительства, контактные телефоны
Дата, место совершения краткая фабула ДТП
Характер травм, степень тяжести травмы
Наличие алкогольного или иного опьянения у лиц, пострадавших в ДТП
Объем оказанной медицинской помощи в приемном покое медицинской организации (без дальнейшей госпитализации и назначения амбулаторного лечения)
Назначено амбулаторное лечение
Госпитализирован (а)
Скончался (лась) от полученных телесных повреждений в медицинских организациях, дата (указать в приемном покое, либо в отделении)
Направлен в другую медицинскую организацию (наименование организации, дата)
Представитель медицинской организации
____________________________________________________________________
____________________________________________________________________
место для печати (Фамилия, инициалы, должность, наименование медицинской
организации, адрес, контактные телефоны, подпись)
Должностное лицо подразделения административной полиции
____________________________________________________________________
____________________________________________________________________
место для печати (Фамилия, инициалы, должность, наименование подразделения
административной полиции, адрес, контактные телефоны, подпись)

6. Ұсыну енгізілген ұйымның атауы ____________________________________
7. Ұсыну енгізілген ұйымның меншік нысаны _________________________
8. Іс жүргізу кезінде ұсыну енгізілген қылмыстық істің нөмірі____________
9. Қазақстан Республикасы Қылмыстық кодексінің саралануы __________________ тармақ, бөлім, бап.
10. Ұсынуда баяндалған шаралар: (шаралар белгілері).
11. Ұсынуға қол қойған ішкі істер органдары бөлімшесі қызметкерінің тегі, аты-жөні,
лауазымы_________________________________________________________
12. Осы ұсыну бойынша қабылданған шешім: (анықтамалық бойынша).
13. Ұсынуды қараусыз қалдыру негізі
__________________________________________________________________________
14. Ұсынуға жауап алу күні "___" __________ 20__ жауап.
15. Ұсыну жауаптың шығыс нөмірі ____________________________________________
16. Ұсыну қарау нәтижелері бойынша қабылданған шаралар ______________________
17. Ұсынуға жауапқа қол қойған ішкі істер органдары басшысының тегі, аты-жөні _________________________________________________________________________________
18. Ұсынуға жауапқа қол қойған ішкі істер органдары басшысының лауазымы ________________________
19. Карточканы толтырған ішкі істер органдары бөлімшесі қызметкерінің тегі, аты-жөні
_________________________________
20. Карточканы толтырған ішкі істер органдары бөлімшесі қызметкерінің лауазымы
__________________________________________________________________________
Карточканың түскен күні "___" __________ 20__ жыл
Түзету күні "___" __________ 20__ жыл
Басқа белгілер: ______________________________________________________________
Тіркемелер:
Қазақстан Республикасы
Бас Прокуроры
2024 жылғы 12 маусымдағы
№ 75 Бұйрығына 6-қосымша
"Адамдардың жарақаттануларына
немесе қаза болуларына әкеп
соққан жол көлік оқиғалары
туралы" есепті қалыптастыру
бойынша нұсқаулығына
5-қосымша
нысан
ЖКО-да қайтыс болған және жараланғандар туралы мәліметтерді салыстыру актісі
20_ жылғы "__" ________ № ____ "__" ___________ бастап "__"_____________ дейін
(салыстыратын кезең)
№ р/с
Медициналық ұйымға түскен күні (өтініш)
Зардап шеккеннің тегі, аты-жөні, туған жылы, ЖСН
Тұрғылықты мекенжайы, байланыс телефондары
ЖКО жасалған күні, орны, қысқаша фабуласы
Жарақат сипаты, жарақат ауырлығының дәрежесі
ЖКО-да зардап шеккен адамдардың масаң күйінде болғаны немесе болмағаны
Медициналық ұйымның қабылдау бөлімінде көрсетілген медициналық көмек ауқымы (жатқызусыз және емханалық емдеу тағайындаусыз)
Емханалық емдеу тағайындалды
Ауруханаға жатқызылды
Алған дене жарақаттарынан медициналық ұйымда қайтыс болды, күні (қабылдау бөлімінде немесе бөлімшеде, көрсетілсін)
Басқа мединицалық мекемеге жіберілді (атауы, күні)
Медициналық ұйым өкілі ___________________________________________________
___________________________________________________________мөр қойылатын жер
(тегі, аты-жөні, лауазымы, медициналық ұйым атауы, мекенжайы, байланыс телефондары, қолы)
Жол полициясының лауазымды адамы ________________________________________
___________________________________________________________мөр қойылатын жер
(тегі, аты-жөні, лауазымы, жол полициясы бөлінісінің атауы, мекенжайы, байланыс телефондары, қолы)