О внесении изменений и дополнений в некоторые приказы Министра здравоохранения Республики Казахстан
Приказ Министра здравоохранения Республики Казахстан от 28 июня 2024 года № 42. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 28 июня 2024 года № 34661
ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Утвердить перечень некоторых приказов Министра здравоохранения Республики Казахстан, в которые вносятся изменения, согласно приложению к настоящему приказу.
2. Комитету санитарно-эпидемиологического контроля Министерства здравоохранения Республики Казахстан в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства здравоохранения Республики Казахстан после его официального опубликования.
3) в течение десяти рабочих дней после государственной регистрации настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан представление в Юридический департамент Министерства здравоохранения Республики Казахстан сведений об исполнении мероприятий, предусмотренных подпунктом 1) настоящего пункта.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на курирующего вице-министра здравоохранения Республики Казахстан.
4. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Министр здравоохранения
Республики Казахстан
А. Альназарова
"СОГЛАСОВАНО"
Министерство финансов
Республики Казахстан
"СОГЛАСОВАНО"
Министерство торговли и интеграции
Республики Казахстан
"СОГЛАСОВАНО"
Министерство труда и социальной
защиты населения Республики Казахстан
Приложение к приказу
Министр здравоохранения
Республики Казахстан
от 28 июня 2024 года № 42
Перечень некоторых приказов Министра здравоохранения Республики Казахстан, в которые вносятся изменения
1. Внести в приказ Министра здравоохранения Республики Казахстан от 25 ноября 2020 года № ҚР ДСМ-202/2020 "Об утверждении перечня сведений, необходимых для осуществления камерального контроля, а также правил их представления таможенными органами, уполномоченным органом в области технического регулирования, органами по подтверждению соответствия и испытательными лабораториями (центрами)" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 21706) следующие изменения:
наименование приказа изложить в следующей редакции:
"Об утверждении перечня сведений, необходимых для осуществления камерального контроля, а также правил их представления таможенными органами, уполномоченным органом в области технического регулирования";
преамбулу изложить в следующей редакции:

Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің кейбір бұйрықтарына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің 2024 жылғы 28 маусымдағы № 42 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2024 жылғы 28 маусымда № 34661 болып тіркелді
БҰЙЫРАМЫН:
1. Осы бұйрыққа қосымшаға сәйкес қоса беріліп отырған Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің өзгерістер мен толықтырулар енгізілетін кейбір бұйрықтарының тізбесі бекітілсін.
2. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігінің Санитариялық-эпидемиологиялық бақылау комитеті заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықты Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы бұйрық ресми жарияланғаннан кейін оны Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігінің интернет-ресурсында орналастыруды;
3) осы бұйрық Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелгеннен кейін он жұмыс күні ішінде осы тармақтың 1) және 2) тармақшаларында көзделген іс-шаралардың орындалуы туралы мәліметтерді Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігінің Заң департаментіне ұсынуды қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау жетекшілік ететін Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау вице-министріне жүктелсін.
4. Осы бұйрық алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау министрі
А. Альназарова
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасының
Қаржы министрлігі
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасының
Сауда және интеграция министрлігі
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасының
Еңбек және халықты әлеуметтік
қорғау министрлігі
Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау министрі
2024 жылғы 28 маусымдағы
№ 42 Бұйрығына
қосымша
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің өзгерістер мен толықтырулар енгізілетін кейбір бұйрықтарының тізбесі
1. Камералдық бақылауды жүзеге асыру үшін қажетті мәліметтердің тізбесін, сондай-ақ оларды кеден органдарының, техникалық реттеу саласындағы уәкілетті органның, сәйкестікті растау жөніндегі органдардың және сынақ зертханаларының (орталықтарының) ұсыну қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің 2020 жылғы 25 қарашадағы № ҚР ДСМ-202/2020 бұйрығына (Қазақстан Республикасының Нормативтік құқықтық актілері мемлекеттік тізімінде № 21706 болып тіркелген) мынадай өзгерістер енгізілсін
бұйрықтың атауы мынадай редакцияда жазылсын:
"Камералдық бақылауды жүзеге асыру үшін қажетті мәліметтердің тізбесін, сондай-ақ оларды кеден органдарының, техникалық реттеу саласындағы уәкілетті органның ұсыну қағидаларын бекіту туралы";
бұйрықтың кіріспесі мынадай редакцияда жазылсын:

"В соответствии с пунктом 2 статьи 45 Кодекса Республики Казахстан "О здоровье народа и системе здравоохранения", ПРИКАЗЫВАЮ:";
подпункт 2) пункта 1 изложить в следующей редакции:
"2) правила представления перечня сведений, необходимых для осуществления камерального контроля таможенными органами, уполномоченным органом в области технического регулирования согласно приложению 2 к настоящему приказу.";
в Правилах представления перечня сведений, необходимых для осуществления камерального контроля таможенными органами, уполномоченным органом в области технического регулирования, органами по подтверждению соответствия и испытательными лабораториями (центрами), утвержденных указанным приказом:
наименование изложить в следующей редакции:
"Правила представления перечня сведений, необходимых для осуществления камерального контроля таможенными органами, уполномоченным органом в области технического регулирования";
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Настоящие правила представления перечня сведений, необходимых для осуществления камерального контроля (далее – Правила) разработаны в соответствии с пунктом 2 статьи 45 Кодекса Республики Казахстан "О здоровье народа и системе здравоохранения" (далее – Кодекс) и определяют порядок представления уполномоченными органами в сфере таможенного дела и в области технического регулирования перечня сведений об участниках внешнеэкономической деятельности, по импортируемым товарам и о заявителях, обратившихся за подтверждением (оценкой) соответствия продукции государственному органу в сфере санитарно-эпидемиологического благополучия населения (далее – государственный орган), а также форму и способы передачи сведений с целью им осуществления камерального контроля.";
2. Внести в приказ Министра здравоохранения Республики Казахстан от 20 декабря 2020 года № ҚР ДСМ-284/2020 "Об утверждении порядка регистрации субъектами здравоохранения по месту их выявления всех случаев профессиональных заболеваний и (или) отравлений, в том числе подозрений на профессиональные заболевания и (или) отравления, обусловленные воздействием на работника вредных производственных факторов в связи с выполнением работником своих трудовых (служебных) обязанностей, либо иных действий, по собственной инициативе в интересах работодателя" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 21841) следующие изменения:
наименование приказа изложить в следующей редакции:
"Об утверждении порядка регистрации субъектами здравоохранения оказывающими специализированную медицинскую помощь в области профессиональной патологии и экспертизы по месту их выявления всех случаев профессиональных заболеваний и (или) отравлений, в том числе подозрений на профессиональные заболевания и (или) отравления, обусловленные воздействием на работника вредных производственных факторов в связи с выполнением работником своих трудовых (служебных) обязанностей, либо иных действий, по собственной инициативе в интересах работодателя, в том числе после прекращения трудовых отношений с работодателем";
преамбулу изложить в следующей редакции:

"Халық денсаулығы және денсаулық сақтау жүйесі туралы" Қазақстан Республикасы Кодексінің 45-бабының 2-тармағына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:";
1-тармақтың 2-тармақшасы мынадай редакцияда жазылсын:
"2) осы бұйрыққа 2-қосымшаға сәйкес кеден органдарының, техникалық реттеу саласындағы уәкілетті органның камералдық бақылауды жүзеге асыру үшін қажетті мәліметтер тізбесін ұсыну қағидалары бекітілсін.";
көрсетілген бұйрықпен бекітілген кеден органдарының, техникалық реттеу саласындағы уәкілетті органның, сәйкестікті растау жөніндегі органдардың және сынақ зертханаларының (орталықтарының) камералдық бақылауды жүзеге асыру үшін қажетті мәліметтер тізбесін ұсыну қағидалары:
атауы мынадай редакцияда жазылсын:
"Кеден органдарының, техникалық реттеу саласындағы уәкілетті органның камералдық бақылауды жүзеге асыру үшін қажетті мәліметтер тізбесін ұсыну қағидалары";
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Осы Камералдық бақылауды жүзеге асыру үшін қажетті мәліметтер тізбесін ұсыну қағидалары (бұдан әрі – Қағидалар) "Халық денсаулығы және денсаулық сақтау жүйесі туралы" Қазақстан Республикасының Кодексінің (бұдан әрі – Кодекс) 45-бабының 2-тармағына сәйкес әзірленді және кеден ісі саласындағы және техникалық реттеу саласындағы уәкілетті органдардың, сыртқы экономикалық қызметке қатысушылар туралы, импортталатын тауарлар бойынша және халықтың санитариялық-эпидемиологиялық саламаттылығы саласындағы мемлекеттік органға (бұдан әрі – мемлекеттік орган) өнімдердің сәйкестігін растауға (бағалауға) жүгінген өтініш берушілер туралы мәліметтер тізбесін ұсыну тәртібін, сондай-ақ камералдық бақылауды жүзеге асыру мақсатында олардың мәліметтерді беру нысаны мен тәсілдерін айқындайды.";
2. "Денсаулық сақтау субъектілерінің кәсіптік аурулардың және (немесе) уланудың, оның ішінде жұмыскердің өз еңбек (қызметтік) міндеттерін не жұмыс берушінің мүддесі үшін өз бастамасы бойынша өзге де әрекеттерді орындауына байланысты жұмыскерге зиянды өндірістік факторлардың әсер етуіне байланысты кәсіптік ауруларға және (немесе) улануға күдіктенудің барлық оқиғаларын олардың анықталған жері бойынша тіркеу тәртібін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің 2020 жылғы 20 желтоқсандағы № ҚР ДСМ-284/2020 бұйрығына (Қазақстан Республикасының Нормативтік құқықтық актілері мемлекеттік тізімінде № 21841 болып тіркелген) мынадай өзгерістер енгізілсін:
бұйрықтың атауы мынадай редакцияда жазылсын:
"Денсаулық сақтау субъектілерінің кәсіптік аурулардың және (немесе) уланудың, оның ішінде жұмыскердің өз еңбек (қызметтік) міндеттерін не жұмыс берушінің мүддесі үшін өз бастамасы бойынша өзге де әрекеттерді орындауына байланысты жұмыскерге зиянды өндірістік факторлардың әсер етуіне байланысты кәсіптік ауруларға және (немесе) улануға күдіктенудің барлық оқиғаларын, оның ішінде жұмыс берушімен еңбек қатынастары тоқтатылғаннан кейін олардың анықталған жері бойынша кәсіптік патология және сараптама саласында мамандандырылған медициналық көмек көрсететін тіркеу тәртібін бекіту туралы";
бұйрықтың кіріспесі мынадай редакцияда жазылсын:

"В соответствии с пунктом 2 статьи 106 Кодекса Республики Казахстан "О здоровье народа и системе здравоохранения" ПРИКАЗЫВАЮ:";
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить прилагаемый порядок регистрации субъектами здравоохранения оказывающими специализированную медицинскую помощь в области профессиональной патологии и экспертизы по месту их выявления всех случаев профессиональных заболеваний и (или) отравлений, в том числе подозрений на профессиональные заболевания и (или) отравления, обусловленные воздействием на работника вредных производственных факторов в связи с выполнением работником своих трудовых (служебных) обязанностей, либо иных действий, по собственной инициативе в интересах работодателя, в том числе после прекращения трудовых отношений с работодателем.";
в Порядке регистрации субъектами здравоохранения по месту их выявления всех случаев профессиональных заболеваний и (или) отравлений, в том числе подозрений на профессиональные заболевания и (или) отравления, обусловленные воздействием на работника вредных производственных факторов в связи с выполнением работником своих трудовых (служебных) обязанностей, либо иных действий, по собственной инициативе в интересах работодателя, утвержденных указанным приказом:
наименование изложить в следующей редакции:
"Порядок регистрации субъектами здравоохранения оказывающими специализированную медицинскую помощь в области профессиональной патологии и экспертизы по месту их выявления всех случаев профессиональных заболеваний и (или) отравлений, в том числе подозрений на профессиональные заболевания и (или) отравления, обусловленные воздействием на работника вредных производственных факторов в связи с выполнением работником своих трудовых (служебных) обязанностей, либо иных действий, по собственной инициативе в интересах работодателя, в том числе после прекращения трудовых отношений с работодателем";
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Настоящий порядок регистрации субъектами здравоохранения оказывающими специализированную медицинскую помощь в области профессиональной патологии и экспертизы по месту их выявления всех случаев профессиональных заболеваний и (или) отравлений, в том числе подозрений на профессиональные заболевания и (или) отравления, обусловленные воздействием на работника вредных производственных факторов в связи выполнением работником своих трудовых (служебных) обязанностей, либо иных действий, по собственной инициативе в интересах работодателя, в том числе после прекращения трудовых отношений с работодателем (далее – Порядок) разработан в соответствии с пунктом 2 статьи 106 Кодекса Республики Казахстан "О здоровье народа и системе здравоохранения" (далее – Кодекс).";
наименование главы 2 изложить в следующей редакции:

"Халық денсаулығы және денсаулық сақтау жүйесі туралы" Қазақстан Республикасының Кодексінің 106-бабының 2-тармағына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:";
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"Қоса беріліп отырған Денсаулық сақтау субъектілерінің кәсіптік аурулардың және (немесе) уланудың, оның ішінде жұмыскердің өз еңбек (қызметтік) міндеттерін не жұмыс берушінің мүддесі үшін өз бастамасы бойынша өзге де әрекеттерді орындауына байланысты жұмыскерге зиянды өндірістік факторлардың әсер етуіне байланысты кәсіптік ауруларға және (немесе) улануға күдіктенудің барлық оқиғаларын, оның ішінде жұмыс берушімен еңбек қатынастары тоқтатылғаннан кейін олардың анықталған жері бойынша кәсіптік патология және сараптама саласында мамандандырылған медициналық көмек көрсететін тіркеу тәртібі бекітілсін.";
көрсетілген бұйрықпен бекітілген Денсаулық сақтау субъектілерінің кәсіптік аурулардың және (немесе) уланудың, оның ішінде жұмыскердің өз еңбек (қызметтік) міндеттерін не жұмыс берушінің мүддесі үшін өз бастамасы бойынша өзге де әрекеттерді орындауына байланысты жұмыскерге зиянды өндірістік факторлардың әсер етуіне байланысты кәсіптік ауруларға және (немесе) улануға күдіктенудің барлық оқиғаларын олардың анықталған жері бойынша тіркеу тәртібі:
атауы мынадай редакцияда жазылсын:
"Денсаулық сақтау субъектілерінің кәсіптік аурулардың және (немесе) уланудың, оның ішінде жұмыскердің өз еңбек (қызметтік) міндеттерін не жұмыс берушінің мүддесі үшін өз бастамасы бойынша өзге де әрекеттерді орындауына байланысты жұмыскерге зиянды өндірістік факторлардың әсер етуіне байланысты кәсіптік ауруларға және (немесе) улануға күдіктенудің барлық оқиғаларын, оның ішінде жұмыс берушімен еңбек қатынастары тоқтатылғаннан кейін олардың анықталған жері бойынша кәсіптік патология және сараптама саласында мамандандырылған медициналық көмек көрсететін тіркеу тәртібі";
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Осы Денсаулық сақтау субъектілерінің кәсіптік аурулардың және (немесе) уланудың, оның ішінде жұмыскердің өз еңбек (қызметтік) міндеттерін не жұмыс берушінің мүддесі үшін өз бастамасы бойынша өзге де әрекеттерді орындауына байланысты жұмыскерге зиянды өндірістік факторлардың әсер етуіне байланысты кәсіптік ауруларға және (немесе) улануға күдіктенудің барлық оқиғаларын, оның ішінде жұмыс берушімен еңбек қатынастары тоқтатылғаннан кейін олардың анықталған жері бойынша кәсіптік патология және сараптама саласында мамандандырылған медициналық көмек көрсететін тіркеу тәртібі (бұдан әрі – Тәртіп) "Халық денсаулығы және денсаулық сақтау жүйесі туралы" Қазақстан Республикасының Кодексінің (бұдан әрі – Кодекс) 106-бабының 2-тармағына сәйкес әзірленді.";

"Глава 2. Порядок регистрации субъектами здравоохранения оказывающими специализированную медицинскую помощь в области профессиональной патологии и экспертизы по месту их выявления всех случаев профессиональных заболеваний и (или) отравлений, в том числе подозрений на профессиональные заболевания и (или) отравления, обусловленные воздействием на работника вредных производственных факторов в связи с выполнением работником своих трудовых (служебных) обязанностей, либо иных действий, по собственной инициативе в интересах работодателя, в том числе после прекращения трудовых отношений с работодателем";
пункт 8 изложить в следующей редакции:
"8. Извещение о хроническом профессиональном заболевании в течение трех рабочих дней с момента установления диагноза направляется в территориальное подразделение, медицинскую организацию, направившую больного на экспертизу установления связи профессионального заболевания с выполнением трудовых (служебных) обязанностей и работодателю по последнему месту работы больного в контакте с вредными и (или) опасными производственными факторами, в том числе после прекращения трудовых отношений с таким работодателем.";
приложение к порядку регистрации субъектами здравоохранения по месту их выявления всех случаев профессиональных заболеваний и (или) отравлений, в том числе подозрений на профессиональные заболевания и (или) отравления, обусловленные воздействием на работника вредных производственных факторов в связи с выполнением работником своих трудовых (служебных) обязанностей, либо иных действий, по собственной инициативе в интересах работодателя, изложить в новой редакции, согласно приложению к настоящему перечню:
Приложение к Перечню
Приложение к порядку
регистрации субъектами
здравоохранения оказывающими
специализированную
медицинскую помощь в области
профессиональной патологии и
экспертизы по месту их
выявления всех случаев
профессиональных заболеваний
и (или) отравлений, в том числе
подозрений на
профессиональные заболевания
и (или) отравления,
обусловленные воздействием на
работника вредных
производственных факторов в
связи с выполнением
работником своих трудовых
(служебных) обязанностей, либо
иных действий, по собственной
инициативе в интересах
работодателя, в том числе после
прекращения трудовых
отношений с работодателем
Кәсіптік аурулар және (немесе) уланулар оқиғаларын есепке алу журналы
Журнал учета случаев профессиональных заболеваний и (или) отравлений
Басталды (Начат) "____"______________________________(г.)
Аяқталды (Окончен) "____"___________________________(г.)
Тіркеу нөмірі
Регистрационный номер
Т.А.Ә. (болған жағдайда)
Ф.И.О. (при наличии)
Жынысы
Пол
Жасы
Возраст
Ұйымның атауы
Наименование организации
Цех, бөлімше, учаске
Цех, отделение, участок
Кәсібі
Профессия
Жұмыс өтілі
Стаж работы
Жалпы еңбек өтілі
Общий стаж работы
Кәсіби ауруды туғызған өндірістік зиянды факторлармен жанасуда болған
В контакте с вредными производственными факторами, вызвавшими профессиональное заболевание состоял
1
2
3
4
5
6
7
8
9
Өндірістік зиянды факторлар
Вредные производственные факторы
Диагнозы
Диагноз
Қорытынды диагнозды қойған ұйымның атауы
Наименование организации, установившей окончательный диагноз
Ескерту
Примечание
10
11
12
13
Примечание:
ТАӘ – Тегі, аты, әкесінің аты;
ФИО – Фамилия, имя, отчество;

2-тараудың атауы мынадай редакцияда жазылсын:
"2 тарау. Денсаулық сақтау субъектілерінің кәсіптік аурулардың және (немесе) уланудың, оның ішінде жұмыскердің өз еңбек (қызметтік) міндеттерін не жұмыс берушінің мүддесі үшін өз бастамасы бойынша өзге де әрекеттерді орындауына байланысты жұмыскерге зиянды өндірістік факторлардың әсер етуіне байланысты кәсіптік ауруларға және (немесе) улануға күдіктенудің барлық оқиғаларын, оның ішінде жұмыс берушімен еңбек қатынастары тоқтатылғаннан кейін олардың анықталған жері бойынша кәсіптік патология және сараптама саласында мамандандырылған медициналық көмек көрсететін тіркеу тәртібі";
8-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"Созылмалы кәсіптік ауру туралы хабарлама диагноз қойылған сәттен бастап үш жұмыс күні ішінде аумақтық бөлімшеге, науқасты кәсіптік аурудың еңбек (қызметтік) міндеттерін орындаумен байланысын анықтау сараптамасына жіберген медициналық ұйымға және зиянды және (немесе) қауіпті өндірістік факторлармен байланыстағы науқастың соңғы жұмыс орны бойынша жұмыс берушіге, оның ішінде жұмыс берушімен еңбек қатынастары тоқтатылғаннан кейін жіберіледі.";
көрсетілген бұйрықпен бекітілген Денсаулық сақтау субъектілерінің кәсіптік аурулардың және (немесе) уланудың, оның ішінде жұмыскердің өз еңбек (қызметтік) міндеттерін не жұмыс берушінің мүддесі үшін өз бастамасы бойынша өзге де әрекеттерді орындауына байланысты жұмыскерге зиянды өндірістік факторлардың әсер етуіне байланысты кәсіптік ауруларға және (немесе) улануға күдіктенудің барлық оқиғаларын олардың анықталған жері бойынша тіркеу тәртібіне қосымша, осы тізбегдегі қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын:
Тізбеге қосымша
Денсаулық сақтау
субъектілерінің кәсіптік
аурулардың және (немесе)
уланудың, оның ішінде
жұмыскердің өз еңбек
(қызметтік) міндеттерін не
жұмыс берушінің мүддесі үшін
өз бастамасы бойынша өзге де
әрекеттерді орындауына
байланысты жұмыскерге зиянды
өндірістік факторлардың әсер
етуіне байланысты кәсіптік
ауруларға және (немесе) улануға
күдіктенудің барлық
оқиғаларын, оның ішінде жұмыс
берушімен еңбек қатынастары
тоқтатылғаннан кейін олардың
анықталған жері бойынша
кәсіптік патология және
сараптама саласында
мамандандырылған
медициналық көмек көрсететін
тіркеу тәртібіне қосымша
Кәсіптік аурулар және (немесе) уланулар оқиғаларын есепке алу журналы Журнал учета случаев профессиональных заболеваний и (или) отравлений
Басталды (Начат) "____"______________________________(г.)
Аяқталды (Окончен) "____"___________________________(г.)
Тіркеу нөмірі
Регистрационный номер
ТАӘ (болған жағдайда) ФИО (при наличии)
Жынысы Пол
Жасы Возраст
Ұйымның атауы Наименование организации
Цех, бөлімше, учаске Цех, отделение, участок
Кәсібі Профессия
Жұмыс өтілі Стаж работы
Жалпы еңбек өтілі Общий стаж работы
Кәсіби ауруды туғызған өндірістік зиянды факторлармен жанасуда болған В контакте с вредными производственными факторами, вызвавшими профессиональное заболевание состоял
1
2
3
4
5
6
7
8
9
Өндірістік зиянды факторлар Вредные производственные факторы
Диагнозы Диагноз
Қорытынды диагнозды қойған ұйымның атауы Наименование организации, установившей окончательный диагноз
Ескерту Примечание
10
11
12
13
Ескертпе:
ТАӘ – Тегі, аты, әкесінің аты;
ФИО – Фамилия, имя, отчество;