О внесении изменений и дополнений в приказ Министра образования и науки Республики Казахстан от 14 января 2022 года № 12 "Об утверждении Правил заключения договоров услуг государственного образовательного заказа посредством веб-портала государственных закупок"
Приказ и.о. Министра просвещения Республики Казахстан от 17 июля 2024 года № 180. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 18 июля 2024 года № 34758.
ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ Министра образования и науки Республики Казахстан от 14 января 2022 года № 12 "Об утверждении Правил заключения договоров услуг государственного образовательного заказа посредством веб-портала государственных закупок" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 26502) внести следующие изменения и дополнения:
в Правилах заключения договоров услуг государственного образовательного заказа посредством веб-портала государственных закупок, утвержденных указанным приказом:
пункт 2 изложить в новой редакции:
"2. В Правилах используются следующие понятия:
1) финансовый год – период времени, начинающийся 1 января и заканчивающийся 31 декабря календарного года, в течение которого осуществляется исполнение бюджета;
2) договор услуг государственного образовательного заказа (далее – договор) – гражданско-правовой договор, заключенный посредством веб-портала государственных закупок между заказчиком и поставщиком, удостоверенный электронными цифровыми подписями, в том числе договор присоединения, условия которого определены заказчиком в стандартных формах и могут быть приняты поставщиками не иначе как путем присоединения к предложенному договору в целом;
3) веб-портал государственных закупок – информационная система государственного органа, предоставляющая единую точку доступа к электронным услугам государственных закупок;
4) участник веб-портала государственных закупок (далее – участник) – заказчик, поставщик, прошедшие регистрацию на веб-портале государственных закупок;
5) пользователь веб-портала государственных закупок (далее – пользователь) – должностное лицо участника либо представитель участника;
6) единый оператор в сфере государственных закупок – юридическое лицо, определенное уполномоченным органом в сфере государственных закупок, единственным собственником акций (долей участия в уставном капитале) которого является государство;
7) поставщик – физическое лицо, осуществляющее предпринимательскую деятельность, юридическое лицо, временное объединение юридических лиц (консорциум), оказывающие услуги, связанные с государственным образовательным заказом, выступающее в качестве контрагента заказчика в заключенном с ним договоре услуг государственного образовательного заказа;

"Мемлекеттік сатып алу веб-порталы арқылы мемлекеттік білім беру тапсырысы бойынша көрсетілетін қызметтерге шарттар жасасу қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрінің 2022 жылғы 14 қаңтардағы № 12 бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы"
Қазақстан Республикасы Оқу-ағарту министрінің м.а. 2024 жылғы 17 шiлдедегi № 180 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2024 жылғы 18 шiлдеде № 34758 болып тіркелді
БҰЙЫРАМЫН:
1. Мемлекеттік сатып алу веб-порталы арқылы мемлекеттік білім беру қызметтерін көрсету туралы шарттарды жасасу қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрінің 2022 жылғы 14 қаңтардағы № 12 бұйрығына (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 26502 болып тіркелген) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген бұйрықпен бекітілген Мемлекеттік сатып алу веб-порталы арқылы мемлекеттік білім беру тапсырысының көрсетілетін қызметтерінің шарттарын жасасу қағидаларында:
2-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"2. Қағидаларда мынадай ұғымдар пайдаланылады:
1) қаржы жылы – бюджеттің орындалуы жүзеге асырылатын күнтізбелік 1 қаңтардан басталатын және 31 желтоқсанда аяқталатын уақыт аралығы;
2) мемлекеттік білім беру тапсырысының көрсетілетін қызметтер шарты (бұдан әрі – шарт) – веб-портал арқылы тапсырыс беруші мен өнім беруші арасында жасалған, электрондық цифрлық қолтаңбалармен куәландырылған азаматтық-құқықтық шарт, оның ішінде қосылу шарты, оның талаптарын тапсырыс беруші стандартты нысандарда айқындайтын және өнім берушілер ұсынылған шартқа тұтастай қосылу жолымен ғана қабылдауы мүмкін;
3) мемлекеттік сатып алу веб-порталы – мемлекеттік сатып алудың электрондық көрсетілетін қызметтеріне қол жеткізудің бірыңғай нүктесін ұсынатын мемлекеттік органның ақпараттық жүйесі;
4) мемлекеттік сатып алу веб-порталына қатысушы (бұдан әрі – қатысушы) – мемлекеттік сатып алу веб-порталында тіркеуден өткен тапсырыс беруші, өнім беруші;
5) мемлекеттік сатып алу веб-порталын пайдаланушы (бұдан әрі – пайдаланушы) – қатысушының лауазымды тұлғасы немесе қатысушының өкілі;
6) мемлекеттiк сатып алу саласындағы бірыңғай оператор – мемлекеттік сатып алу саласындағы уәкілетті орган айқындаған, акцияларының (жарғылық капиталға қатысу үлестерінің) жалғыз меншiк иесi мемлекет болып табылатын заңды тұлға;
7) өнім беруші – кәсіпкерлік қызметті жүзеге асыратын жеке тұлға, заңды тұлға, тапсырыс берушімен жасалған мемлекеттік білім беру тапсырысы қызметтерінің шартында оның контрагенті ретінде әрекет ететін мемлекеттік білім беру тапсырысына байланысты қызметтер көрсететін заңды тұлғалардың уақытша бірлестігі (консорциум);

8) заказчики – государственные органы, государственные учреждения, а также оператор уполномоченного органа в области образования.
Иные понятия и термины, используемые в настоящих Правилах, применяются в соответствии с законодательством Республики Казахстан.";
дополнить пунктом 4-1 следующего содержания:
"4-1. Услуга по использованию (доступа) веб-портала государственных закупок в рамках договоров услуг государственного образовательного заказа потенциальным поставщикам оказывается единым оператором в сфере государственных закупок на платной основе согласно тарифам, предусмотренным для государственных закупок.";
пункт 6 изложить в новой редакции:
"6. Время создания, получения и отправки всех электронных документов и электронных копий документов на веб-портале государственных закупок фиксируется по времени автоматизированной интегрированной информационной системы "Электронные государственные закупки".";
пункт 9 изложить в новой редакции:
"9. Порядок заключения договоров посредством веб-портала государственных закупок, осуществляемого оператором уполномоченного органа в области образования (далее - Оператор), в рамках размещения государственного образовательного заказа на среднее образование в частных организациях образования предусматривает выполнение следующих последовательных мероприятий:
1) регистрация участников на веб-портале государственных закупок (в случае если они не зарегистрированы);
2) разработка и утверждение решением первого руководителя Оператора либо иного уполномоченного им лица плана заключения договоров присоединения на соответствующий финансовый год по форме согласно приложению 1-1 к настоящим Правилам и размещение его на веб-портале государственных закупок;
3) формирование Оператором на веб-портале государственных закупок проекта договора присоединения, предусматривающего стандартные условия взаимодействия Оператора и поставщиков, по форме утвержденной первым руководителем Оператора либо иного уполномоченного им лица. Договор присоединения заключается в пределах утвержденного бюджета Оператора. При этом, в соответствии с нормами гражданского законодательства Республики Казахстан, допускается распространение действия договора присоединения на отношения, возникшие до его заключения, но не ранее начала текущего финансового года. Договор присоединения подписывается Оператором посредством веб-портала государственных закупок с использованием электронной цифровой подписи и размещается на веб-портале государственных закупок. Оператор направляет посредством веб-портала государственных закупок соответствующие уведомления поставщикам для целей их присоединения к размещенному договору присоединения;

8) тапсырыс берушілер - мемлекеттік органдар, мемлекеттік мекемелер, сондай-ақ білім беру саласындағы уәкілетті органның операторы.
Осы Қағидаларда пайданылатын өзге де ұғымдар мен терминдер Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес қолданылады.";
мынадай мазмұндағы 4-1-тармақпен толықтырылсын:
"4-1 Мемлекеттік білім беру тапсырысы қызметтерінің шарттары шеңберінде мемлекеттік сатып алу веб-порталын пайдалану (қол жеткізу) жөніндегі көрсетілетін қызметті әлеуетті өнім берушілерге мемлекеттік сатып алу үшін көзделген тарифтерге сәйкес ақылы негізде мемлекеттік сатып алу саласындағы бірыңғай оператор көрсетеді.";
6-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"6. Мемлекеттік сатып алу веб-порталында барлық электрондық құжаттар мен құжаттардың электрондық көшірмелерін жасау, алу және жіберу уақыты "Электрондық мемлекеттік сатып алу" автоматтандырылған интеграцияланған ақпараттық жүйесінің уақыты бойынша тіркеледі.";
9-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"9. Жекеменшік білім беру ұйымдарында орта білім беруге мемлекеттік білім беру тапсырысын орналастыру шеңберінде білім беру саласындағы уәкілетті оператор (бұдан әрі – Оператор) жүзеге асыратын мемлекеттік сатып алу веб-порталы арқылы шарттар жасасу тәртібі келесі бірізді іс-шаралардың орындалуын көздейді:
1) қатысушыларды мемлекеттік сатып алу веб-порталында тіркеу (егер олар тіркелмеген болса);
2) оператордың бірінші басшысының немесе ол уәкілеттік берген өзге тұлғаның шешімімен осы Қағидаларға 1-1-қосымшаға сәйкес нысан бойынша тиісті қаржы жылына қосылу шарттарын жасасу жоспарын әзірлеу және бекіту, оны мемлекеттік сатып алу веб-порталында орналастыру;
3) оператордың бірінші басшысы немесе ол уәкілеттік берген өзге тұлға бекіткен нысан бойынша Оператор мен өнім берушілер арасындағы өзара іс-қимылдың үлгілік шарттарын көздейтін қосылу шартының жобасын Оператордың мемлекеттік сатып алу веб-порталында қалыптастыруы. Қосылу шарты Оператордың бекітілген бюджеті шегінде жасалады. Бұл ретте Қазақстан Республикасының азаматтық заңнамасының нормаларына сәйкес қосылу туралы шарттың күшiн ол жасалғанға дейiн туындаған, бiрақ ағымдағы қаржы жылының басынан ерте емес қатынастарға ұзартуға жол берiледi. . Қосылу шартына Оператор электрондық цифрлық қолтаңбаны пайдалана отырып, мемлекеттік сатып алу веб-порталы арқылы қол қояды және мемлекеттік сатып алу веб-порталында орналастырады. Оператор мемлекеттік сатып алу веб-порталы арқылы өнім берушілерге олардың орналастырылған қосылу шартына қосылуы мақсатында тиісті хабарламалар жібереді;

4) поставщик после получения уведомления от Оператора посредством веб-портала государственных закупок присоединяется к договору присоединения путем подписания электронной цифровой подписью соответствующего заявления посредством веб-портала государственных закупок. Подписание заявления поставщиком является формой выражения его согласия с условиями договора присоединения. Изменения в договор присоединения вносятся Оператором в одностороннем порядке в пределах утвержденного бюджета Оператора, путем их размещения на веб-портале государственных закупок. Подписание дополнительных соглашений к договору присоединения не требуется;
5) после заключения договора присоединения сторонами, оказание поставщиком услуги и направление Оператору посредством веб-портала государственных закупок акта оказанных услуг по форме согласно приложению 2 к настоящим Правилам;
6) подписание Оператором посредством электронной цифровой подписи акта оказанных услуг в течение 10 (десяти) рабочих дней со дня его получения от поставщика, либо отказ в принятии услуг с указанием аргументированных обоснований;
7) осуществление оплаты Оператором после подписания акта оказанных услуг в течение 30 (тридцати) календарных дней безналичным платежом путем перечисления денег на банковский счет поставщика, если иное не предусмотрено условиями договора присоединения;
8) подтверждение Оператором на веб-портале государственных закупок оплаты, произведенной за оказанные поставщиком услуги.";
дополнить приложением 1-1 согласно приложению к настоящему приказу.
2. Департаменту по развитию инфраструктуры Министерства просвещения Республики Казахстан в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства просвещения Республики Казахстан после его официального опубликования;
3) в течение десяти рабочих дней после государственной регистрации настоящего приказа представление в Юридический департамент Министерства просвещения Республики Казахстан сведений об исполнении мероприятий, предусмотренных подпунктами 1) и 2) настоящего пункта.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на курирующего вице-министра просвещения Республики Казахстан.
4. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности Министра
просвещения Республики Казахстан
Н. Жумадильдаева
"СОГЛАСОВАН"
Министерство науки и
высшего образования
Республики Казахстан
"СОГЛАСОВАН"
Министерство здравоохранения
Республики Казахстан
"СОГЛАСОВАН"
Министерство финансов
Республики Казахстан
"СОГЛАСОВАН"
Министерство обороны
Республики Казахстан
"СОГЛАСОВАН"
Министерство культуры и информации
Республики Казахстан
"СОГЛАСОВАН"
Министерство туризма и спорта
Республики Казахстан
"СОГЛАСОВАН"
Министерство национальной
экономики Республики Казахстан
"СОГЛАСОВАН"
Министерство внутренних дел
Республики Казахстан
Приложение к приказу
Исполняющий обязанности
Министра просвещения
Республики Казахстан
от 17 июля 2024 года № 180

4) өнім беруші оператордан хабарлама алғаннан кейін мемлекеттік сатып алу веб-порталы арқылы электрондық цифрлық қолтаңбасы қойылған тиісті өтінімге қол қою арқылы қосылу шартына қосылады. Өтінімге өнім берушінің қол қоюы қосылу шартының талаптарына оның келісімін білдіру нысаны болып табылады. Қосылу шартына өзгерістерді Оператор біржақты тәртіпте Оператордың бекітілген бюджеті шегінде, оларды мемлекеттік сатып алу веб-порталында орналастыру арқылы енгізеді. Қосылу туралы келісімге қосымша келісімдерге қол қою талап етілмейді;
5) тараптар қосылу шартын жасасқаннан кейін өнім берушінің қызметті көрсетуі және мемлекеттік сатып алу веб-порталы арқылы Операторға осы Қағидаларға 2-қосымшаға сәйкес нысан бойынша көрсетілетін қызмет актісін жіберуі;
6) өнім берушіден алынған күннен бастап 10 (он) жұмыс күні ішінде көрсетілетін қызмет актісіне Оператордың электрондық цифрлық қолтаңба арқылы қол қоюы немесе дәлелді негіздемелерді көрсете отырып, қызметтерді қабылдаудан бас тартуы;
7) егер қосылу шартының талаптарында өзгеше көзделмесе, Оператордың көрсетілген қызмет актісіне қол қойылғаннан кейін күнтізбелік 30 (отыз) күн ішінде қолма-қол ақшасыз төлеу арқылы өнім берушінің банктік шотына ақша аудару арқылы төлемді жүзеге асыруы;
8) оператордың мемлекеттік сатып алу веб-порталында өнім беруші көрсеткен қызметтер үшін төленген төлемді растауы.";
осы бұйрыққа қосымшаға сәйкес 1-1-қосымшамен толықтырылсын.
2. Қазақстан Республикасы Оқу-ағарту министрлігінің Инфрақұрылымды дамыту департаменті Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы бұйрықтың ресми жарияланғаннан кейін оны Қазақстан Республикасы Оқу-ағарту министрлігінің интернет-ресурсында орналастырылуын;
3) осы бұйрық мемлекеттік тіркелгеннен кейін он жұмыс күні ішінде осы тармақтың 1) және 2) тармақшаларында көзделген іс-шаралардың орындалуы туралы мәліметтердің Қазақстан Республикасы Оқу-ағарту министрлігінің Заң қызметі департаментіне ұсынылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау жетекшілік ететін Қазақстан Республикасының Оқу-ағарту вице-министріне жүктелсін.
4. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Казақстан Республикасы
Оқу-ағарту министрінің міндетін атқарушы
Н. Жумадильдаева
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасының
Ғылым және жоғары білім министрлігі
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасының
Денсаулық сақтау министрлігі
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасының
Қаржы министрлігі
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасының
Қорғаныс министрлігі
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасының
Мәдениет және ақпарат министрлігі
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасының
Туризм және спорт министрлігі
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасының
Ұлттық экономика министрлігі
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасының
Ішкі істер министрлігі
Казақстан Республикасы
Оқу-ағарту министрінің
міндетін атқарушы
2024 жылғы 17 шілдедегі
№ 180 бұйрығына
қосымша
Мемлекеттік сатып алу
веб-порталы арқылы
мемлекеттік білім беру
тапсырысы қызметтерінің
шарттарын жасасу қағидаларына

Приложение к 1-1 к Правилам
заключения договоров услуг
государственного образовательного
заказа посредством веб-портала
государственных закупок
Форма
Утверждено:
____________________________
(указать наименование акта
оператора уполномоченного органа
в области образования, его номер и дату)
План заключения договора присоединения с частными организациями образования на _____ год
Наименование оператора уполномоченного органа в области образования _____ (на казахском языке) ______
Наименование оператора уполномоченного органа в области образования _____ (на русском языке) ________
БИН оператора уполномоченного органа в области образования
__________________________________________________________________________________
Тип пункта плана
Вид предмета закупок
Код товара, работы, услуги (в соответствии с СТРУ)
1
2
3
4
Наименование закупаемых товаров, работ, услуг на казахском языке (в соответствии с СТРУ)
Наименование закупаемых товаров, работ, услуг на русском языке (в соответствии с СТРУ)
Краткая характеристика (описание) товаров, работ, услуг на казахском языке (в соответствии с СТРУ)
Краткая характеристика (описание) товаров, работ, услуг на русском языке (в соответствии с СТРУ)
5
6
7
8
Дополнительная характеристика (на казахском языке)
Дополнительная характеристика (на русском языке)
Способ закупок
Единица измерения
9
10
11
12
Количество, объем
Цена за единицу, тенге
Общая сумма, утвержденная для закупки, тенге
Планируемый срок осуществления закупок(месяц)
13
14
15
16
Срок поставки товара, выполнения работ, оказания услуг (на казахском языке)
Срок поставки товара, выполнения работ, оказания услуг (на русском языке)
Место поставки товара, выполнения работ, оказания услуг (код населенного пункта в соответствии с КАТО)
Место поставки товара, выполнения работ, оказания услуг (на казахском языке)
17
18
19
20
21
Место поставки товара, выполнения работ, оказания услуг на русском языке
Примечание:
"БИН оператора уполномоченного органа в области образования" - бизнес идентификационный номер (двадцатизначный код) организации, указанный в свидетельстве о государственной регистрации (перерегистрации) юридического лица;
"Наименование оператора уполномоченного органа в области образования" - указывается полное наименование организации, указанное в свидетельстве о государственной регистрации (перерегистрации) юридического лица;
по таблице:
поле "№" - порядковый номер приобретаемой услуги;
поле "Тип пункта плана" - указывается одно из следующих значений типов пункта плана:
Закупки, не превышающие финансовый год;
поле "Вид предмета закупок" - указывается вид предмета закупок (товар, работа, услуга);
поле "Код товара, работы, услуги" - указывается код товара, работы, услуги в соответствии с СТРУ (справочником товаров, работ, услуг);
поле "Наименование закупаемых товаров, работ, услуг (на казахском языке)" - указывается наименование закупаемых товаров, работ, услуг в соответствии с введенным значением в поле "Код товара, работы, услуги" (на казахском языке);
поле "Наименование закупаемых товаров, работ, услуг (на русском языке)" - указывается наименование закупаемых товаров, работ, услуг в соответствии с введенным значением в поле "Код товара, работы, услуги" (на русском языке);
поле "Краткая характеристика (описание) товаров, работ, услуг (на казахском языке)" - указывается краткая характеристика (описание) закупаемых товаров, работ, услуг в соответствии с введенным значением в поле "Код товара, работы, услуги" (на казахском языке);
поле "Краткая характеристика (описание) товаров, работ, услуг (на русском языке)" - указывается краткая характеристика (описание) закупаемых товаров, работ, услуг в соответствии с введенным значением в поле "Код товара, работы, услуги" (на русском языке);
поле "Дополнительная характеристика (на казахском языке)" - указывается дополнительная характеристика предмета закупок на казахском языке;
поле "Дополнительная характеристика (на русском языке)" - указывается дополнительная характеристика предмета закупок (на русском языке);
поле "Способ закупок" - указывается способ проведения закупок;
поле "Единица измерения" - указывается единица измерения предмета закупок в соответствии с введенным значением в поле "Код товара, работы, услуги";
поле "Количество, объем" - указывается количество или объем закупаемых товаров, работ или услуг;
поле "Цена за единицу, тенге" - указывается цена за единицу предмета закупок в тенге;
поле "Общая сумма, утвержденная для закупки, тенге" - рассчитывается путем умножения значения поля "Количество, объем" на значение поля "Цена за единицу, тенге" и обозначает сумму, на которую планируется произвести закупку;
поле "Планируемый срок осуществления закупок (месяц)" - указывается месяц, в котором планируется проведение закупок;
поле "Срок поставки товара, выполнения работ, оказания услуг (на казахском языке)" - указывается срок поставки товара, выполнения работ, оказания услуг на казахском языке;
поле "Срок поставки товара, выполнения работ, оказания услуг (на русском языке)" - указывается срок поставки товара, выполнения работ, оказания услуг (на русском языке);
поле "Место поставки товара, выполнения работ, оказания услуг (код населенного пункта в соответствии с КАТО)" - указывается код населенного пункта в соответствии со справочником "Классификатор административно-территориальных объектов" в числовом значении;
поле "Место поставки товара, выполнения работ, оказания услуг (на казахском языке)" - указывается место поставки товара, выполнения работ, оказания услуг (на казахском языке);
поле "Место поставки товара, выполнения работ, оказания услуг (на русском языке)" - указывается место поставки товара, выполнения работ, оказания услуг (на русском языке).

1-1-қосымша
Нысан
Бекітілді:
____________________________
(білім беру саласындағы
уәкілетті орган операторы
актісінің атауын, оның
нөмірі мен күнін көрсету)
Жекеменшік білім беру ұйымдарымен _____ жылға қосылу шартын жасасу жоспары
Білім беру саласындағы уәкілетті орган операторының атауы _________ (қазақ тілінде)
_________________________________________________________________________
Білім беру саласындағы уәкілетті орган операторының атауы __________ (орыс тілінде)
_________________________________________________________________________
Білім беру саласындағы уәкілетті орган операторының БСН______________________
Жоспар тармағының типі
Сатып алу нысанасының түрі
Тауардың, жұмыстың, қызметтің коды
1
2
3
4
Сатып алынатын тауарлардың, жұмыстардың, көрсетілетін қызметтердің атауы қазақ тілінде (СТЖҚ-не сәйкес)
Сатып алынатын тауарлардың, жұмыстардың, көрсетілетін қызметтердің атауы орыс тілінде (СТЖҚ-не сәйкес)
Қазақ тіліндегі тауарлардың, жұмыстардың, көрсетілетін қызметтердің қысқаша сипаттамасы (сипаттамасы)
(СТЖҚ-не сәйкес)
Орыс тіліндегі тауарлардың, жұмыстардың, көрсетілетін қызметтердің қысқаша сипаттамасы (сипаттамасы)
(СТЖҚ-не сәйкес)
5
6
7
8
Қосымша сипаттама (қазақ тілінде)
Қосымша сипаттама (орыс тілінде)
Сатып алу тәсілі
Өлшем бірлігі
9
10
11
12
Саны, көлемі
Бірлік бағасы, теңге
Сатып алу үшін бекітілген жалпы сома, теңге
Сатып алуды жүзеге асырудың жоспарланған мерзімі (ай)
13
14
15
16
Тауарды жеткізу, жұмыстарды орындау, қызметтерді көрсету мерзімі (қазақ тілінде)
Тауарды жеткізу, жұмыстарды орындау, қызметтерді көрсету мерзімі (орыс тілінде)
Тауарды жеткізу, жұмыстарды орындау, қызметтерді көрсету орны (ӘАОЖ-ға сәйкес елді мекеннің коды)
Тауарды жеткізу, жұмыстарды орындау, қызметтерді көрсету орны (қазақ тілінде)
17
18
19
20
21
Тауарды жеткізу, жұмыстарды орындау, қызметтерді көрсету орны (орыс тілінде)
-
-
21
-
-
Ескерту:
"Білім беру саласындағы уәкілетті орган операторының БСН" - заңды тұлғаны мемлекеттік тіркеу (қайта тіркеу) туралы куәлікте көрсетілген ұйымның бизнес сәйкестендіру нөмірі (жиырма таңбалы коды);
"Білім беру саласындағы уәкілетті орган операторының атауы" - заңды тұлғаны мемлекеттік тіркеу (қайта тіркеу) туралы куәлікте көрсетілген ұйымның толық атауы көрсетіледі;
кесте бойынша:
"№" жолы - сатып алынатын қызметтің реттік нөмірі;
"Жоспар пунктінің түрі" өрісі - жоспар пункті типтерінің мынадай мәндерінің бірі көрсетіледі:
Қаржы жылынан аспайтын сатып алу;
"Сатып алу нысанасының түрі" жолы - сатып алу нысанасының түрі (тауар, жұмыс, қызмет) көрсетіледі;
"Тауардың, жұмыстың, көрсетілетін қызметтің коды" ашық жолағында - СТЖҚ-ға (тауарлардың, жұмыстардың, көрсетілетін қызметтердің анықтамалығына) сәйкес тауардың, жұмыстың, көрсетілетін қызметтің коды көрсетіледі;
"Сатып алынатын тауарлардың, жұмыстардың, қызметтердің атауы (қазақ тілінде)" деген жолақта – "Тауардың, жұмыстың, қызметтің коды" деген жолаққа енгізілген мәнге сәйкес сатып алынатын тауарлардың, жұмыстардың, көрсетілетін қызметтердің атауы қазақ тілінде көрсетіледі;
"Сатып алынатын тауарлардың, жұмыстардың, қызметтердің атауы (орыс тілінде)" деген жолақта – "Тауардың, жұмыстың, қызметтің коды" деген жолаққа енгізілген мәнге сәйкес сатып алынатын тауарлардың, жұмыстардың, көрсетілетін қызметтердің атауы орыс тілінде көрсетіледі;
"Тауарлардың, жұмыстардың, көрсетілетін қызметтердің қысқаша сипаттамасы (сипаттамасы)" жолы - қазақ тілінде "Тауардың, жұмыстың, көрсетілетін қызметтің коды" жолында енгізілген мәнге сәйкес сатып алынатын тауарлардың, жұмыстардың, көрсетілетін қызметтердің қысқаша сипаттамасы (сипаттамасы) көрсетіледі;
"Тауарлардың, жұмыстардың, қызметтердің қысқаша сипаттамасы (сипаттамасы) (орыс тілінде)" деген жолақта – "Тауардың, жұмыстың, қызметтің коды" деген жолаққа енгізілген мәнге сәйкес сатып алынатын тауарлардың, жұмыстардың, қызметтердің орыс тіліндегі қысқаша сипаттамасы көрсетіледі;
"Қосымша сипаттама (қазақ тілінде)" деген жолақта – сатып алу нысанасының қазақ тіліндегі қосымша сипаттамасы көрсетіледі;
"Қосымша сипаттама (орыс тілінде)" деген жолақта – сатып алу нысанасының орыс тіліндегі қосымша сипаттамасы көрсетіледі;
"Сатып алу тәсілі" деген жолақта – сатып алуды жүргізу тәсілі көрсетіледі;
"Өлшем бірлігі" жолағы – "Тауардың, жұмыстың, қызметтің коды" жолағына енгізілген мәнге сәйкес сатып алу нысанасының өлшем бірлігі көрсетіледі;
"Саны, көлемі" деген жолақта – сатып алынатын тауарлардың, жұмыстардың немесе қызметтердің саны немесе көлемі көрсетіледі;
"Бірлік бағасы, теңге" деген жолақта – сатып алу нысанасының бірлік үшін теңгедегі бағасы көрсетіледі;
"Сатып алу үшін бекітілген жалпы сома, теңге" деген жолақ – "Саны, көлемі" деген жолдың мәнін "Бірлік бағасы, теңге" деген жолдың мәніне көбейту жолымен есептеледі және сатып алуды жүргізу жоспарланатын соманы білдіреді;
"Сатып алуды жүзеге асырудың жоспарланатын мерзімі (айы)" деген жолақта – сатып алуды жүргізу жоспарланатын ай көрсетіледі;
"Тауарды жеткізу, жұмыстарды орындау, қызметтерді көрсету мерзімі (қазақ тілінде)" деген жолақта – тауарды жеткізу, жұмыстарды орындау, қызметтерді көрсету мерзімі қазақ тілінде көрсетіледі;
"Тауарды жеткізу, жұмыстарды орындау, қызметтерді көрсету мерзімі (орыс тілінде)" деген жолақта – тауарды жеткізу, жұмыстарды орындау, қызметтерді көрсету мерзімі орыс тілінде көрсетіледі;
"Тауарды жеткізу, жұмыстарды орындау, қызметтерді көрсету орны (ӘАОЖ-ға сәйкес елді мекеннің коды)" деген жолақта – "Әкімшілік-аумақтық объектілердің жіктеуіші" анықтамалығына сәйкес елді мекеннің коды сандық мәнде көрсетіледі;
"Тауарды жеткізу, жұмыстарды орындау, қызметтер көрсету орны (қазақ тілінде)" деген жолақта – тауарды жеткізу, жұмыстарды орындау, қызметтерді көрсету орны қазақ тілінде көрсетіледі;
"Тауарды жеткізу, жұмыстарды орындау, қызметтер көрсету орны (орыс тілінде)" деген жолақта – тауарды жеткізу, жұмыстарды орындау, қызметтерді көрсету орны орыс тілінде көрсетіледі;