Об утверждении формы, предназначенной для сбора административных данных по использованию средств на возмещение ущерба работникам ликвидированных шахт, переданных товариществу с ограниченной ответственностью "Карагандаликвидшахт"
Приказ Министра промышленности и строительства Республики Казахстан от 20 августа 2024 года № 307. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 21 августа 2024 года № 34966
В соответствии с подпунктом 2) пункта 3 статьи 16 Закона Республики Казахстан "О государственной статистике" ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Утвердить прилагаемую форму, предназначенную для сбора административных данных по использованию средств на возмещение ущерба работникам ликвидированных шахт, переданных товариществу с ограниченной ответственностью "Карагандаликвидшахт".
2. Комитету промышленности Министерства промышленности и строительства Республики Казахстан в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства промышленности и строительства Республики Казахстан после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на курирующего вице-министра промышленности и строительства Республики Казахстан.
4. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Министр промышленности
и строительства
Республики Казахстан
К. Шарлапаев
"СОГЛАСОВАН"
Министерство труда
и социальной защиты населения
Республики Казахстан
"СОГЛАСОВАН"
Министерство финансов
Республики Казахстан
"СОГЛАСОВАН"
Бюро национальной статистики
Агентства по стратегическому
планированию и реформам
Республики Казахстан
"СОГЛАСОВАН"
Министерство национальной экономики
Республики Казахстан
Приложение к приказу
Министра промышленности
и строительства
Республики Казахстан
от 20 августа 2024 года № 307
форма,
предназначенная для сбора
административных данных
Представляется: Министерство промышленности и строительства Республики Казахстан
Форма административных данных размещена на интернет – ресурсе: www.mps.gov.kz
Сведения по использованию средств на возмещение ущерба работникам
ликвидированных шахт, переданных товариществу с ограниченной ответственностью
"Карагандаликвидшахт"
Индекс формы административных данных: форма № КЛШ-1
Периодичность: месячная
Отчетный период: ______ 20 ___ год
Круг лиц, представляющих информацию: ТОО "Карагандаликвидшахт"
Срок представления формы административных данных:
ежемесячно, до 20 числа следующего за отчетным месяцем
Сведения по расходам и количеству работников ликвидированных шахт
Единицы измерения
План расходов на отчетный год
Расходы за отчетный период
1
2
3
4
5
1
Общее количество работников ликвидированных шахт по бюджету
ед.
Количество работников ликвидированных шахт для возмещения ущерба
ед.
3
Сумма расходов на возмещение ущерба в части утраченной заработной платы
тыс. тенге
4
Сумма расходов на приобретение лекарств, на медицинское обследование и реабилитацию
тыс. тенге
5
Сумма расходов на медицинский уход за пострадавшим работником получившим трудовое увечье
тыс. тенге
6
Сумма расходов на протезирование
тыс. тенге
7
Сумма за услуги банка, почты
тыс. тенге
8
Сумма расходов за операторские услуги
Оператору программы за перечисление денежных средств заявителям
тыс. тенге
9
Снято по исполнительному листу
тыс. тенге
10
ИТОГО сумма расходов за месяц
тыс. тенге
11
Сумма расходов с начала года
тыс. тенге
12
Сумма поступлений средств за месяц
тыс. тенге
13
Сумма поступлений средств с начала года
тыс. тенге
14
Сумма остатков средств за месяц
тыс. тенге
15
Сумма остатков средств с начала года
тыс. тенге
Атауы
Наименование ______________________
___________________________________
Мекенжайы
Адрес______________________________
___________________________________
Телефоны
Телефон ______________________________________________________
Электрондық почта мекенжайы/
Адрес электронной почты _______________________________________
Орындаушы
Исполнитель _______________________________________ __________
тегі, аты және әкесінің аты (бар болған жағдайда) қолы,
телефон фамилия, имя и отчество (при его наличии) подпись, телефон
Басшы немесе оның міндетін атқарушы адам
Руководитель или лицо, исполняющее его обязанности
_________________________________________________ ____________
тегі, аты және әкесінің аты (бар болған жағдайда) қолы
фамилия, имя и отчество (при его наличии) подпись
Мөрдің орны (жеке кәсіпкерлер болып табылатын тұлғалардан қоспағанда)
Место для печати
(за исключением лиц, являющихся субъектами частного предпринимательства)
_______________________
Приложение к форме,
предназначенной для сбора
административных данных
по использованию средств
на возмещение ущерба
работникам ликвидированных
шахт, переданных товариществу
с ограниченной ответственностью
"Карагандаликвидшахт"
Пояснение по заполнению формы, предназначенной для сбора административных данных по использованию средств на возмещение ущерба работникам ликвидированных шахт, переданных товариществу с ограниченной ответственностью "Карагандаликвидшахт"
Глава 1. Общие положения

"Қарағандышахтатарату" жауапкершілігі шектеулі серіктестігіне берілген, таратылған шахталардың жұмыскерлеріне келтірілген залалды өтеуге берілетін қаражатты пайдалану бойынша әкімшілік деректерді жинауға арналған нысанды бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Өнеркәсіп және құрылыс министрінің 2024 жылғы 20 тамыздағы № 307 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2024 жылғы 21 тамызда № 34966 болып тіркелді
"Мемлекеттік статистика туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 16-бабы 3-тармағының 2) тармақшасына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. Қоса беріліп отырған "Қарағандышахтатарату" жауапкершілігі шектеулі серіктестігіне берілген, таратылған шахталардың жұмыскерлеріне келтірілген залалды өтеуге берілетін қаражатты пайдалану бойынша әкімшілік деректерді жинауға арналған нысан бекітілсін.
2. Қазақстан Республикасы Өнеркәсіп және құрылыс министрлігінің Өнеркәсіп комитеті заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықты Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы бұйрық ресми жарияланғаннан кейін оны Қазақстан Республикасы Өнеркәсіп және құрылыс министрлігінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау жетекшілік ететін Қазақстан Республикасының Өнеркәсіп және құрылыс вице-министріне жүктелсін.
4. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасы
Өнеркәсіп және құрылыс министрі
К. Шарлапаев
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасы
Еңбек және халықты
әлеуметтік қорғау министрлігі
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрлігі
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасы
Стратегиялық жоспарлау
және реформалар агенттігінің
Ұлттық статистика бюросы
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасы
Ұлттық экономика министрлігі
Қазақстан Республикасы
Өнеркәсіп және құрылыс
министрінің
2024 жылғы 20 тамыздағы
№ 307 Бұйрыққа қосымша
әкімшілік деректерді
жинауға арналған нысан
Қазақстан Республикасының Өнеркәсіп және құрылыс министрлігіне ұсынылады
Әкімшілік деректер нысаны www.mps.gov.kz интернет-ресурсында орналастырылған
"Қарағандышахтатарату" жауапкершілігі шектеулі серіктестігіне берілген, таратылған шахталардың жұмыскерлеріне келтірілген залалды өтеуге берілетін қаражатты пайдалану жөніндегі мәліметтер
Әкімшілік деректер нысанының индексі: № КЛШ-1 нысаны
Кезеңділігі: айлық
Есепті кезең: ______ 20 ___ жыл
Ақпаратты ұсынатын тұлғалар тобы: "Қарағандышахтатарату" ЖШС
Әкімшілік деректер нысанын ұсыну мерзімі: ай сайын, есепті айдан кейінгі айдың 20-күніне дейін
Таратылған шахталар жұмыскерлерінің шығыстары мен саны бойынша мәліметтер
Өлшем бірліктері
Есепті жылға арналған шығыстар жоспары
Есепті кезеңдегі шығыстар
1
2
3
4
5
1
Бюджет бойынша таратылған шахталар жұмыскерлерінің жалпы саны
бірлік
Зиянды өтеу үшін жойылған шахталар жұмыскерлерінің саны
бірлік
3
Жоғалған жалақы бөлігінде залалды өтеуге арналған шығыстар сомасы
мың теңге
4
Дәрі-дәрмек сатып алуға, медициналық тексеруге және оңалтуға жұмсалатын шығыстар сомасы
мың теңге
5
Еңбек жарақатын алған зардап шеккен жұмыскерлерге медициналық күтім жасау шығыстарының сомасы
мың теңге
6
Протездеуге арналған шығыстар сомасы
мың теңге
7
Банк, пошта қызметтері үшін сома
мың теңге
8
Операторлық қызметтер үшін шығыстар сомасы
Бағдарлама операторына өтініш берушілерге ақша аударғаны үшін
мың теңге
9
Атқару парағы бойынша алынды
мың теңге
10
Бір айдағы жалпы шығыстар сомасы
мың теңге
11
Жыл басынан бері шығыстар сомасы
мың теңге
12
Бір айдағы қаражат түсімдерінің сомасы
мың теңге
13
Жыл басынан бері қаражат түсімдерінің сомасы
мың теңге
14
Бір айдағы қаражат қалдықтарының сомасы
мың теңге
15
Жыл басынан бері қаражат қалдықтарының сомасы
мың теңге
Атауы Наименование ______________________ ___________________________________
Мекенжайы Адрес______________________________ ___________________________________
Телефоны Телефон ______________________________________________________ Электрондық почта мекенжайы/Адрес электронной почты _______________________________________ Орындаушы Исполнитель ___________________________________________ _______________тегі, аты және әкесінің аты (бар болған жағдайда) қолы, телефон фамилия, имя и отчество (при его наличии) подпись, телефон
Басшы немесе оның міндетін атқарушы адам Руководитель или лицо, исполняющее его обязанности _________________________________________________ ___________тегі, аты және әкесінің аты (бар болған жағдайда) қолы фамилия, имя и отчество (при его наличии) подписьМөрдің орны (жеке кәсіпкерлер болып табылатын тұлғалардан қоспағанда) Место для печати (за исключением лиц, являющихся субъектами частного предпринимательства) _______________________
"Қарағандышахтатарату" жауапкершілігі шектеулі серіктестігіне берілген, таратылған шахталардың жұмыскерлеріне келтірілген залалды өтеуге берілетін қаражатты пайдалану бойынша әкімшілік деректерді жинауға арналған нысанға қосымша
"Қарағандышахтатарату" жауапкершілігі шектеулі серіктестігіне берілген, таратылған шахталардың жұмыскерлеріне келтірілген залалды өтеуге берілетін қаражатты пайдалану бойынша әкімшілік деректерді жинауға арналған нысанды толтыру бойынша түсіндірме 1-тарау. Жалпы ережелер

1. Настоящее пояснение определяет единые требования по заполнению формы, предназначенной для сбора административных данных по использованию средств на возмещение ущерба работникам ликвидированных шахт, переданных товариществу с ограниченной ответственностью "Карагандаликвидшахт", (далее – Форма).
2. Форма заполняется товариществом с ограниченной ответственностью "Карагандаликвидшахт".
3. Форма подписывается исполнителем и руководителем, или лицом, исполняющим его обязанности.
4. Форма представляется товариществом с ограниченной ответственностью "Карагандаликвидшахт" в Министерство промышленности и строительства Республики Казахстан ежемесячно, до 20 числа следующего месяца.
5. Форма заполняется на казахском и русском языках.
Глава 2. Пояснение по заполнению Формы
6. В графе 1 указывается порядковый номер.
7. В графе 2 указывается название статьи затрат.
8. В графе 3 указывается единицы измерения статей затрат.
9. В графе 4 указывается план расходов на отчетный год.
10. В графе 5 указывается сведения о расходах за отчетный период.
11. В строке 1 указывается количество работников ликвидированных шахт в соответствии с утвержденным бюджетом на отчетный год.
12. В строке 2 указывается фактическое количество работников ликвидированных шахт для возмещения ущерба.
13. В строке 3 указывается сумма расходов на возмещение ущерба в части утраченной заработной платы.
14. В строке 4 указывается сумма расходов на приобретение лекарств, на медицинское обследование и реабилитацию.
15. В строке 5 указывается сумма расходов на медицинский уход за пострадавшим работником, получившим трудовое увечье.
16. В строке 6 указывается сумма расходов на протезирование.
17. В строке 7 указывается сумма расходов на услуги банка, оказываемые банком при зачислении средств на расчетный счет.
18. В строке 8 указывается сумма расходов за операторские услуги, оператору программы за перечисление денежных средств заявителям.
19. В строке 9 указывается сумма расходов для возмещения ущерба на основании решения суда.
20. В строке 10 указывается сумма строк 3, 4, 5, 6,7, 8 и 9.

1. Осы түсіндірме "Қарағандышахтатарату" жауапкершілігі шектеулі серіктестігіне берілген, таратылған шахталардың жұмыскерлеріне келтірілген залалды өтеуге берілетін қаражатты пайдалану бойынша әкімшілік деректерді жинауға арналған нысанды (бұдан әрі – Нысан) толтыру бойынша бірыңғай талаптарды айқындайды.
2. Нысанды "Қарағандышахтатарату" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі толтырады.
3. Нысанға орындаушы мен басшы немесе оның міндетін атқарушы адам қол қояды.
4. Нысанды "Қарағандышахтатарату" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі Қазақстан Республикасының Өнеркәсіп және құрылыс министрлігіне ай сайын, келесі айдың 20-күніне дейін ұсынады.
5. Нысан қазақ және орыс тілдерінде толтырылады.
2-тарау. Нысанды толтыру бойынша түсіндірме
6. 1-бағанда реттік нөмірі көрсетіледі.
7. 2-бағанда шығындар бабының атауы көрсетіледі.
8. 3-бағанда шығындар баптарының өлшем бірліктері көрсетіледі.
9. 4 бағанда есепті жылға арналған шығыстар жоспары көрсетіледі.
10. 5-бағанда есепті кезеңдегі шығыстар туралы мәліметтер көрсетіледі.
11. 1-жолда есепті жылға бекітілген бюджетке сәйкес таратылған шахталар жұмыскерлерінің саны көрсетіледі.
12. 2-жолда залалды өтеу үшін таратылған шахталар жұмыскерлерінің нақты саны көрсетіледі.
13. 3-жолда жоғалған жалақы бөлігінде залалды өтеуге арналған шығыстардың сомасы көрсетіледі.
14. 4-жолда дәрі-дәрмектерді сатып алуға, медициналық тексеруге және оңалтуға арналған шығыстардың сомасы көрсетіледі.
15. 5-жолда еңбек жарақатын алған зардап шеккен жұмыскерге медициналық күтім жасау шығыстарының сомасы көрсетіледі.
16. 6-жолда протездеуге арналған шығыстардың сомасы көрсетіледі.
17. 7-жолда есеп айырысу шотына қаражат аударылған кезде банк көрсететін банк қызметтеріне арналған шығыстардың сомасы көрсетіледі.
18. 8-жолда операторлық қызметтер үшін, бағдарлама операторына өтініш берушілерге ақша қаражатын аударғаны үшін шығыстар сомасы көрсетіледі.
19. 9-жолда сот шешімінің негізінде залалды өтеу үшін шығыстардың сомасы көрсетіледі.
20. 10-жолда 3, 4, 5, 6,7, 8 және 9-жолдардың сомасы көрсетіледі.