О внесении изменения в приказ исполняющего обязанности Министра по инвестициям и развитию Республики Казахстан от 27 марта 2015 года № 365 "Об утверждении Правил обеспечения военизированной охраной грузов при перевозке железнодорожным транспортом"
Приказ и.о. Министра транспорта Республики Казахстан от 9 октября 2024 года № 326. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 10 октября 2024 года № 35245
Примечание ИЗПИ!
Вводится в действие с 08.01.2025
ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ исполняющего обязанности Министра по инвестициям и развитию Республики Казахстан от 27 марта 2015 года № 365 "Об утверждении Правил обеспечения военизированной охраной грузов при перевозке железнодорожным транспортом" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 11043) следующее изменение:
в Правилах обеспечения военизированной охраной грузов при перевозке железнодорожным транспортом, утвержденных указанным приказом:
пункт 12 изложить в следующей редакции:
"12. Численный состав наряда охраны для сквозного сопровождения маршрутов определяется охранной организацией с учетом требований указанных в пункте 9 настоящих Правил, и в пределах нормативов численности, установленных приказом Министра внутренних дел Республики Казахстан от 23 сентября 2024 года № 711 "Об утверждении норматива численности работников частной охранной организации" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 35159).".
2. Комитету железнодорожного и водного транспорта Министерства транспорта Республики Казахстан в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства транспорта Республики Казахстан.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на курирующего вице-министра транспорта Республики Казахстан.
4. Настоящий приказ вводится в действие c 8 января 2025 года и подлежит официальному опубликованию.
исполняющий обязанности
Министра транспорта
Республики Казахстан
М. Калиакпаров
"СОГЛАСОВАНО"
Министерство внутренних дел
Республики Казахстан

"Теміржол көлігімен жүктерді тасымалдау кезінде әскерилендірілген күзетті қамтамасыз ету қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрінің міндетін атқарушының 2015 жылғы 27 наурыздағы № 365 бұйрығына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Көлік министрінің м.а. 2024 жылғы 9 қазандағы № 326 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2024 жылғы 10 қазанда № 35245 болып тіркелді
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы бұйрық 08.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі
БҰЙЫРАМЫН:
1. "Теміржол көлігімен жүктерді тасымалдау кезінде әскерилендірілген күзетті қамтамасыз ету қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрінің міндетін атқарушының 2015 жылғы 27 наурыздағы № 365 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 11043 болып тіркелген) мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген бұйрықпен бекітілген Теміржол көлігімен жүктерді тасымалдау кезінде әскерилендірілген күзетті қамтамасыз ету қағидаларында:
12 - тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"12. Бағыттарды жол бойы алып жүруге арналған күзет нарядының сандық құрамын күзет ұйымы осы Қағидалардың 9-тармағында көрсетілген талаптарды ескере отырып және "Жеке күзет ұйымы қызметкерлерінің адам саны нормативін бекіту туралы" Қазақстан Республикасының Ішкі істер министрінің 2024 жылғы 23 қыркүйектегі № 711 бұйрығымен бекітілген (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 35159 болып тіркелген) сан нормативтері шегінде айқындайды.".
2. Қазақстан Республикасы Көлік министрлігінің Теміржол және су көлігі комитеті заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Көлік министрлігінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау жетекшілік ететін Қазақстан Республикасының Көлік вице-министріне жүктелсін.
4. Осы бұйрық 2025 жылғы 8 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға тиіс.
Қазақстан Республикасы
Көлік министрінің міндетін атқарушы
М. Калиакпаров
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасы
Ішкі істер министрлігі