Об утверждении предельного объема внешнего долга квазигосударственного сектора на 2025 год
Приказ Заместителя Премьер-Министра - Министра национальной экономики Республики Казахстан от 27 декабря 2024 года № 115. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 28 декабря 2024 года № 35556
В соответствии с подпунктом 35-4) пункта 15 Положения о Министерстве национальной экономики Республики Казахстан, утвержденного постановлением Правительства Республики Казахстан от 24 сентября 2014 года № 1011, ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Утвердить прилагаемый предельный объем внешнего долга квазигосударственного сектора на 2025 год.
2. Департаменту бюджетной политики Министерства национальной экономики Республики Казахстан в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан и его размещение на интернет-ресурсе Министерства национальной экономики Республики Казахстан.

Квазимемлекеттік сектордың 2025 жылға арналған сыртқы борышының шекті көлемін бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары - Ұлттық экономика министрінің 2024 жылғы 27 желтоқсандағы № 115 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2024 жылғы 28 желтоқсанда № 35556 болып тіркелді
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 24 қыркүйектегі № 1011 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі туралы ереженің 15-тармағының 35-4) тармақшасына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. Қоса беріліп отырған квазимемлекеттік сектордың 2025 жылға арналған сыртқы борышының шекті көлемі бекітілсін.
2. Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігінің Бюджет саясаты департаменті Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен осы бұйрықтың Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін және оны Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.

3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на курирующего вице-министра национальной экономики Республики Казахстан.
4. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Заместитель Премьер-Министра
– Министр национальной экономики
Республики Казахстан
С. Жумангарин
"СОГЛАСОВАН"
Министерство финансов
Республики Казахстан
Приложение к приказу
Заместитель Премьер-Министра
– Министр национальной экономики
Республики Казахстан
от 27 декабря 2024 года № 115
Предельный объем внешнего долга квазигосударственного сектора на 2025 год
№ п/п
Субъекты квазигосударственного сектора
Предельный объем внешнего долга, миллион тенге
Предельный объем внешнего долга, миллион долларов Соединенных Штатов Америки*
1
2
3
4
1
Акционерное общество "Фонд национального благосостояния "Самрук-Қазына"

3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау жетекшілік ететін Қазақстан Республикасының Ұлттық экономика вице-министріне жүктелсін.
4. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің орынбасары –
Ұлттық экономика министрі
С. Жумангарин
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасының
Қаржы министрлігі
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
орынбасары –
Ұлттық экономика министрі
2024 жылғы 27 желтоқсандағы
№ 115 Бұйрыққа
қосымша
Квазимемлекеттік сектордың 2025 жылға арналған сыртқы борышының шекті көлемі
Р/с №
Квазимемлекеттік сектор субъектілері
Сыртқы борыштың шекті көлемі, миллион теңге
Сыртқы борыштың шекті көлемі, миллион Америка Құрама Штаттарының доллары*
1
2
3
4
1
"Самұрық-Қазына" ұлттық әл-ауқат қоры" акционерлік қоғамы