О признании утратившими силу некоторых решений Акмолинского областного маслихата
Решение Акмолинского областного маслихата от 27 июня 2024 года № 8С-11-12. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 3 июля 2024 года № 8783-03
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", Акмолинский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения Акмолинского областного маслихата согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Председатель Акмолинского областного маслихата Б.Жусупов
Приложение к решению
Акмолинского областного маслихата
от 27 июня 2024 года
№ 8С-11-12
Перечень некоторых решений Акмолинского областного маслихата, признанных утратившими силу
1. Решение Акмолинского областного маслихата "Об утверждении Правил регулирования миграционных процессов в Акмолинской области" от 29 сентября 2017 года № 6С-15-3 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 6124).
2. Решение Акмолинского областного маслихата "О внесении изменения в решение Акмолинского областного маслихата от 29 сентября 2017 года № 6С-15-3 "Об утверждении Правил регулирования миграционных процессов в Акмолинской области" от 14 июня 2018 года № 6С-21-8 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 6717).
3. Решение Акмолинского областного маслихата "О внесении изменения в решение Акмолинского областного маслихата от 29 сентября 2017 года № 6С-15-3 "Об утверждении Правил регулирования миграционных процессов в Акмолинской области" от 10 марта 2021 года № 7С-2-5 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 8383).

Ақмола облыстық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Ақмола облыстық мәслихатының 2024 жылғы 27 маусымдағы № 8С-11-12 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2024 жылғы 3 шілдеде № 8783-03 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабына сәйкес, Ақмола облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес Ақмола облыстық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Ақмола облыстық мәслихатының төрағасы Б.Жусупов
Ақмола облыстық мәслихатының
2024 жылғы 27 маусымдағы
№ 8С-11-12 шешіміне
қосымша
Ақмола облыстық мәслихатының күші жойылды деп танылған кейбір шешімдерінің тізбесі
1. "Ақмола облысындағы көші-қон процестерін реттеу қағидаларын бекіту туралы" Ақмола облыстық мәслихатының 2017 жылғы 29 қыркүйектегі № 6С-15-3 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6124 болып тіркелген).
2. "Ақмола облысындағы көші-қон процестерін реттеу қағидаларын бекіту туралы" Ақмола облыстық мәслихатының 2017 жылғы 29 қыркүйектегі № 6С-15-3 шешіміне өзгеріс енгізу туралы" Ақмола облыстық мәслихатының 2018 жылғы 14 маусымдағы № 6С-21-8 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6717 болып тіркелген).
3. "Ақмола облыстық мәслихатының 2017 жылғы 29 қыркүйектегі № 6С-15-3 "Ақмола облысындағы көші-қон процестерін реттеу қағидаларын бекіту туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы" Ақмола облыстық мәслихатының 2021 жылғы 10 наурыздағы № 7С-2-5 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8383 болып тіркелген).