Об утверждении перечня специально отведенных мест для размещения афиш культурных, спортивных и спортивно-массовых мероприятий
Постановление акимата города Шымкент от 10 июля 2024 года № 3633. Зарегистрировано в Департаменте юстиции города Шымкент 11 июля 2024 года № 219-17
В соответствии с подпунктом 1-1) пункта 1 статьи 17-2 Закона Республики Казахстан "О рекламе" акимат города Шымкент ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить перечень специально отведенных мест для размещения афиш культурных, спортивных и спортивно-массовых мероприятий согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Управления культуры, развития языков и архивов города Шымкент" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в Департаменте юстиции города Шымкент;
2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата города Шымкент после официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима города Шымкент.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким города Шымкент Г. Сыздыкбеков
Приложение к
постановлению акимата
города Шымкент от
"10" июля 2024 года № 3633
Перечень специально отведенных мест для размещения афиш культурных, спортивных и спортивно-массовых мероприятий
Р/с
Перечень объектов
1.
Академический казахский драматический театр имени Ж. Шанина (экран для объявлений)
район Каратау, проспект N. Nazarbaev, 6
2.
Шымкентский городской русский драматический театр

Мәдени, спорттық және спорттық-бұқаралық іс-шаралар афишаларын орналастыру үшін арнайы бөлінген орындардың тізбесін бекіту туралы
Шымкент қаласы әкімдігінің 2024 жылғы 10 шілдедегі № 3633 қаулысы. Шымкент қаласының Әділет департаментінде 2024 жылғы 11 шілдеде № 219-17 болып тіркелді
"Жарнама туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 17-2-бабы 1-тармағының 1-1) тармақшасына сәйкес Шымкент қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Мәдени, спорттық және спорттық-бұқаралық іс-шаралар афишаларын орналастыру үшін арнайы бөлінген орындардың тізбесі осы қаулыға қосымшаға сәйкес бекітілсін.
2. "Шымкент қаласының мәдениет, тілдерді дамыту және архивтер басқармасы" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы қаулыны Шымкент қаласының Әділет департаментінде тіркеуді;
2) осы қаулыны ресми жарияланғанынан кейін Шымкент қаласы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Шымкент қаласы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Шымкент қаласының әкімі Г. Сыздыкбеков
Шымкент қаласы әкімдігінің
2024 жылғы "10" шілдедегі
№ 3633 қаулысына қосымша
Мәдени, спорттық және спорттық-бұқаралық іс-шаралар афишаларын орналастыру үшін арнайы бөлінген орындардың тізбесі
Р/с
Объектілердің тізбесі
1.
Шымкент қалалық Ж. Шанин атындағы академиялық қазақ драма театры (хабарламаға арналған экран)
Қаратау ауданы, N. Nazarbaev даңғылы, 6
2.
Шымкент қалалық орыс драма театры

район Каратау, проспект N. Nazarbaev, 10/2
8.
Центральный стадион имени Кажымукана Мунайтпасова
район Тұран, улица Мадели кожа, 1А

Қаратау ауданы, N. Nazarbaev даңғылы, 10/2
8.
Қажымұқан Мұңайтпасов атындағы орталық стадионы
Тұран ауданы, Мәделі қожа көшесі, 1А