О признании утратившими силу некоторых постановлений акимата города Шымкент
Постановление акимата города Шымкент от 30 декабря 2024 года № 6883. Зарегистрировано в Департаменте юстиции города Шымкент 31 декабря 2024 года № 227-17
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" акимат города Шымкент ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу некоторые постановления акимата города Шымкент согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Шымкент" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в Департаменте юстиции города Шымкент;
2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата города Шымкент после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима города Шымкент.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким города Шымкент Г. Сыздыкбеков
Акимат города Шымкент
от 30 декабря 2024 года
№ 6883
Приложение к
постановлению акимата
города Шымкент
от "___"______2024 года
№___________
Перечень утративших силу некоторых постановлений акимата города Шымкент
1) Постановление акимата города Шымкент от 20 декабря 2019 года № 978 "Об установлении тарифа на регулярные социально значимые перевозки пассажиров в городе Шымкент" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 81);
2) постановление акимата города Шымкент от 27 октября 2020 года № 650 "Об установлении дифференцированного тарифа на регулярные автомобильные перевозки пассажиров и багажа в городских сообщениях на территории города Шымкент" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 137);
3) постановление акимата города Шымкент от 16 августа 2022 года № 1580 "О внесении дополнения в постановление акимата города Шымкент от 20 декабря 2019 года № 978 "Об установлении тарифа на регулярные социально значимые перевозки пассажиров в городе Шымкент" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 29148).

Шымкент қаласы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Шымкент қаласы әкімдігінің 2024 жылғы 30 желтоқсандағы № 6883 қаулысы. Шымкент қаласының Әділет департаментінде 2024 жылғы 31 желтоқсанда № 227-17 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес Шымкент қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулыға қосымшаға сәйкес Шымкент қаласы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп танылсын.
2. "Шымкент қаласының жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы қаулыны Шымкент қаласының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы қаулыны ресми жарияланғанынан кейін Шымкент қаласы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Шымкент қаласы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Шымкент қаласының әкімі Г. Сыздыкбеков
Шымкент қаласы
әкімдігінің
2024 жылғы 30
желтоқсандағы
№ 6883
Шымкент қаласы
әкімдігінің
"___" _________2024
жылғы №_____қаулысына
қосымша
Шымкент қаласы әкімдігінің күші жойылды деп танылған кейбір қаулыларының тізбесі
1) "Шымкент қаласында жолаушыларды әлеуметтік мәні бар тұрақты тасымалдау тарифін белгілеу туралы" Шымкент қаласы әкімдігінің 2019 жылғы 20 желтоқсандағы № 978 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 81 болып тіркелген);
2) "Шымкент қаласының аумағында жолаушылар мен багажды қалалық қатынастарда автомобильмен тұрақты тасымалдауға сараланатын тарифті белгілеу туралы" Шымкент қаласы әкімдігінің 2020 жылғы 27 қазандағы № 650 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 137 болып тіркелген);
3) "Шымкент қаласында жолаушыларды әлеуметтік мәні бар тұрақты тасымалдау тарифін белгілеу туралы" 2019 жылғы 20 желтоқсандағы № 978 қаулысына толықтыру енгізу туралы" Шымкент қаласы әкімдігінің 2022 жылғы 16 тамыздағы № 1580 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 29148 болып тіркелген).