О внесении дополнения в решение маслихата области Абай от 28 декабря 2022 года № 12/79-VII "Об определении размера и перечня категорий получателей жилищных сертификатов по области Абай"
Решение маслихата области Абай от 11 сентября 2024 года № 18/124-VIII. Зарегистрировано Департаментом юстиции области Абай 12 сентября 2024 года № 329-18
Маслихат области Абай РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата области Абай "Об определении размера и перечня категорий получателей жилищных сертификатов по области Абай" от 28 декабря 2022 года № 12/79-VII (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 31613) следующее дополнение:
приложение 2 к указанному решению дополнить пунктом 13 следующего содержания:
13. Ветераны боевых действий на территории других государств.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель маслихата области Абай
К. Сулейменов

Абай облысы мәслихатының 2022 жылғы 28 желтоқсандағы № 12/79-VII "Абай облысы бойынша тұрғын үй сертификаттарының мөлшері мен оларды алушылар санаттарының тізбесін айқындау туралы" шешіміне толықтыру енгізу туралы
Абай облысы мәслихатының 2024 жылғы 11 қыркүйектегі № 18/124-VIII шешімі. Абай облысының Әділет департаментінде 2024 жылғы 12 қыркүйекте № 329-18 болып тіркелді
Абай облысының мәслихаты ШЕШТІ:
1. Абай облысы мәслихатының "Абай облысы бойынша тұрғын үй сертификаттарының мөлшері мен оларды алушылар санаттарының тізбесін айқындау туралы" 2022 жылғы 28 желтоқсандағы № 12/79-VII шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 31613 болып тіркелген) келесі толықтыру енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 2 қосымшасы мынадай мазмұндағы 13 тармақпен толықтырылсын:
13. Басқа мемлекеттердің аумағындағы ұрыс қимылдарының ардагерлері.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Абай облысы мәслихатының төрағасы
К. Сулейменов