О признании утратившими силу некоторых решений маслихата города Семей
Решение маслихата города Семей области Абай от 13 декабря 2024 года № 36/188-VIII. Зарегистрировано Департаментом юстиции области Абай 25 декабря 2024 года № 395-18
В соответствии с пунктом 2 статьи 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", маслихат города Семей области Абай РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения маслихата города Семей согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель маслихата города Семей
Д. Шакаримов
приложение к решению
маслихата города Семей
области Абай
от 13 декабря 2024 года
№ 36/188-VIII
Перечень утративших силу некоторых решений маслихата города Семей
1) решение маслихата города Семей Восточно-Казахстанской области "Об утверждении Порядка и размера оказания социальной поддержки по оплате коммунальных услуг и приобретению топлива за счет бюджетных средств специалистам государственных организаций здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии, проживающим и работающим в сельских населенных пунктах города Семей" от 29 октября 2021 года №17/112-VII (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 25226).
2) решение маслихата города Семей области Абай "О внесении изменения в решение маслихата города Семей от 29 октября 2021 года №17/112-VII "Об утверждении Правил и размера оказания социальной поддержки по оплате коммунальных услуг и приобретению топлива за счет бюджетных средств специалистам государственных организаций здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии, проживающим и работающим в сельских населенных пунктах города Семей" от 9 сентября 2022 года № 31/225-VII (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 29819).
3) решение маслихата города Семей области Абай "О внесении изменения в решение маслихата города Семей от 29 октября 2021 года №17/112-VII "Об утверждении Правил и размера оказания социальной поддержки по оплате коммунальных услуг и приобретению топлива за счет бюджетных средств специалистам государственных организаций здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии, проживающим и работающим в сельских населенных пунктах города Семей" от 22 сентября 2023 года № 11/64-VIII (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 127-18).

Семей қаласы мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Абай облысы Семей қаласы мәслихатының 2024 жылғы 13 желтоқсандағы № 36/188-VIII шешімі. Абай облысының Әділет департаментінде 2024 жылғы 25 желтоқсанда № 395-18 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабының 2-тармағына сәйкес, Абай облысы Семей қаласының мәслихаты ШЕШТІ:
1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес Семей қаласы мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Семей қаласы мәслихатының төрағасы
Д. Шакаримов
Абай облысы
Семей қаласы мәслихатының
2024 жылғы 13 желтоқсандағы
№ 36/188-VIII шешіміне
қосымша
Семей қаласы мәслихатының күші жойылған кейбір шешімдерінің тізбесі
1) Шығыс Қазақстан облысы Семей қаласы мәслихатының "Семей қаласының ауылдық елді мекендерінде тұратын және жұмыс істейтін мемлекеттік денсаулық сақтау, әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет, спорт және ветеринария ұйымдарының мамандарына бюджет қаражаты есебінен коммуналдық көрсетілетін қызметтерге ақы төлеу және отын сатып алу бойынша әлеуметтік қолдау көрсету Тәртібі мен мөлшерін бекіту туралы" 2021 жылғы 29 қазандағы № 17/112-VII шешімі. (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 25226 тіркелген).
2) Абай облысы Семей қаласы мәслихатының "Семей қаласы мәслихатының 2021 жылғы 29 қазандағы № 17/112-VII "Семей қаласының ауылдық елді мекендерінде тұратын және жұмыс істейтін мемлекеттік денсаулық сақтау, әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет, спорт және ветеринария ұйымдарының мамандарына бюджет қаражаты есебінен коммуналдық көрсетілетін қызметтерге ақы төлеу және отын сатып алу бойынша әлеуметтік қолдау көрсету Қағидасы мен мөлшерін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2022 жылғы 9 қыркүйектегі № 31/225-VII шешімі. (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №29819 тіркелген).
3) Абай облысы Семей қаласы мәслихатының "Семей қаласы мәслихатының 2021 жылғы 29 қазандағы № 17/112-VII "Семей қаласының ауылдық елді мекендерінде тұратын және жұмыс істейтін мемлекеттік денсаулық сақтау, әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет, спорт және ветеринария ұйымдарының мамандарына бюджет қаражаты есебінен коммуналдық көрсетілетін қызметтерге ақы төлеу және отын сатып алу бойынша әлеуметтік қолдау көрсету Қағидасы мен мөлшерін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2023 жылғы 22 қыркүйектегі № 11/64-VIII шешімі. (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 127-18 тіркелген).