О внесении изменений в решение Жарминского районного маслихата от 28 апреля 2023 года № 2/16-VIII "Об определении размера и перечня категорий получателей жилищных сертификатов по Жарминскому району"
Решение Жарминского районного маслихата области Абай от 25 апреля 2024 года № 13/243-VIII. Зарегистрировано Департаментом юстиции области Абай 3 мая 2024 года № 276-18.
Жарминский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жарминского районного маслихата "Об определении размера и перечня категорий получателей жилищных сертификатов по Жарминскому району" от 28 апреля 2023 года № 2/16-VIII (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 78-18) следующие изменения:
в заголовок указанного решения вносится изменение на казахском языке, текст на русском языке не меняется;
в приложении 1 к указанному решению слова "1 500 000 (одного миллиона пятисот тысяч) тенге" заменить на "1 600 000 (одного миллиона шестисот тысяч) тенге";
в приложении 2 к указанному решению строку порядковый номер 3 исключить.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель маслихата
М. Оспанбаев

Жарма аудандық мәслихатының 2023 жылғы 28 сәуірдегі № 2/16-VIII "Жарма ауданы бойынша тұрғын үй сертификаттарының мөлшерімен және оларды алушылар санаттарының тізбесін айқындау туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Абай облысы Жарма аудандық мәслихатының 2024 жылғы 25 сәуірдегі № 13/243-VIII шешімі. Абай облысының Әділет департаментінде 2024 жылғы 3 мамырда № 276-18 болып тіркелді
Жарма аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Жарма аудандық мәслихатының "Жарма ауданы бойынша тұрғын үй сертификаттарының мөлшерімен алушылар санатының тізбесін айқындау туралы" 2023 жылғы 28 сәуірдегі № 2/16-VIII шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 78-18 болып тіркелген) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімінің тақырыбы жаңа редакцияда жазылсын:
"Жарма ауданы бойынша тұрғын үй сертификаттарының мөлшері мен оларды алушылар санатының тізбесін айқындау туралы";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасында "1 500 000 (бір миллион бес жүз мың) теңгеден" деген сөздер "1 600 000 (бір миллион алты жүз мың) теңгеден" деп өзгертілсін;
көрсетілген шешімнің 2-қосымшасында реттік нөмері 3 жолы алынып тасталсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Мәслихат төрағасы
М. Оспанбаев