О внесении изменения в решение Урджарского районного маслихата от 26 апреля 2023 года № 2-32/VIII "Об определении размера и перечня категорий получателей жилищных сертификатов по Урджарскому району"
Решение Урджарского районного маслихата области Абай от 10 июля 2024 года № 15-295/VIII. Зарегистрировано Департаментом юстиции области Абай 17 июля 2024 года № 302-18
Урджарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Урджарского районного маслихата "Об определении размера и перечня категорий получателей жилищных сертификатов по Урджарскому району" от 26 апреля 2023 года № 2-32/VIII (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 57-18) следующее изменение:
приложение 2 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель Урджарского районного маслихата
А. Омаров
Приложение к решению
Урджарского районного
маслихата

Үржар аудандық мәслихатының 2023 жылғы 26 сәуірдегі № 2-32/VIII "Үржар ауданы бойынша тұрғын үй сертификаттарының мөлшері мен оларды алушылар санаттарының тізбесін айқындау туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Абай облысы Үржар аудандық мәслихатының 2024 жылғы 10 шілдедегі № 15-295/VIII шешімі. Абай облысының Әділет департаментінде 2024 жылғы 17 шілдеде № 302-18 болып тіркелді
Үржар аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Үржар аудандық мәслихатының "Үржар ауданы бойынша тұрғын үй сертификаттарының мөлшері мен оларды алушылар санаттарының тізбесін айқындау туралы" 2023 жылғы 26 сәуірдегі № 2-32/VIII (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 57-18 болып тіркелген) шешіміне мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 2-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Үржар аудандық мәслихатының төрағасы
А. Омаров
Үржар аудандық мәслихатының

от 10 июля 2024 года
№ 15-295/VIII
Приложение 2 к решению
Урджарского районного
маслихата
от 26 апреля 2023 года
№ 2-32/VIII
Перечень категорий получателей жилищных сертификатов
Наименование
1
Ветераны Великой Отечественной войны
2
Ветераны, приравненные по льготам к ветеранам Великой Отечественной войны
3
Ветераны боевых действий на территории других государств
4
Лица с инвалидностью первой и второй групп
5
Семьи, имеющие или воспитывающие детей с инвалидностью
6
Лица, страдающие тяжелыми формами некоторых хронических заболеваний, перечисленных в списке заболеваний, утверждаемом уполномоченным органом в области здравоохранения
7
Пенсионеры по возрасту
8
Дети-сироты и дети, оставшиеся без попечения родителей, не достигшие двадцати девяти лет, потерявшие родителей до совершеннолетия. При призыве таких лиц на воинскую службу возраст продлевается на срок прохождения срочной воинской службы
9
Кандасы
10
Лица, лишившиеся жилища в результате экологических бедствий, чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера
11
Многодетные матери, награжденные подвесками "Алтын алқа", "Күміс алқа" или получившие ранее звание "Мать-героиня", а также награжденные орденами "Материнская слава" I и II степени, многодетные семьи
12
Семьи лиц, погибших (умерших) при исполнении государственных или общественных обязанностей, воинской службы, при подготовке или осуществлении полета в космическое пространство, при спасании человеческой жизни, при охране правопорядка
13
Неполные семьи

2024 жылғы 10 шілдедегі
№ 15-295/VIII шешіміне
қосымша
Үржар аудандық мәслихатының
2023 жылғы 26 сәуірдегі
№ 2-32/VIII шешіміне
2 қосымша
Тұрғын үй сертификаттарын алушылар санаттарының тізбесі
№
Атауы
1
Ұлы Отан соғысының ардагерлері
2
Жеңілдіктер бойынша Ұлы Отан соғысының ардагерлеріне теңестірілген ардагерлер
3
Басқа мемлекеттердің аумағындағы ұрыс қимылдарының ардагерлері
4
Бірінші және екінші топтардағы мүгедектігі бар адамдар
5
Мүгедектігі бар балалары бар немесе оларды тәрбиелеп отырған отбасылар
6
Денсаулық сақтау саласындағы уәкілетті орган бекiтетiн аурулар тiзiмiнде аталған кейбiр созылмалы аурулардың ауыр түрлерiмен ауыратын адамдар
7
Жасына қарай зейнет демалысына шыққан зейнеткерлер
8
Кәмелетке толғанға дейiн ата-аналарынан айырылған жиырма тоғыз жасқа толмаған жетім балалар мен ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балалар. Мұндай адамдардың жасы әскери қызметке шақырылған кезде мерзiмдi әскери қызметтен өту мерзiмiне ұзартылады
9
Қандастар
10
Экологиялық зiлзалалар, табиғи және техногендi сипаттағы төтенше жағдайлар салдарынан тұрғын үйiнен айырылған адамдар
11
"Алтын алқа", "Күміс алқа" алқаларымен наградталған немесе бұрын "Батыр ана" атағын алған, сондай-ақ I және II дәрежелі "Ана даңқы" ордендерімен наградталған көпбалалы аналар, көпбалалы отбасылар
12
Мемлекеттiк немесе қоғамдық мiндеттерiн, әскери қызметiн орындау кезiнде, ғарыш кеңістігіне ұшуды дайындау немесе жүзеге асыру кезінде, адам өмiрiн құтқару кезiнде, құқық тәртiбiн қорғау кезiнде қаза тапқан (қайтыс болған) адамдардың отбасылары
13
Толық емес отбасылар