О внесении изменений в решение маслихата города Тараза №59-6 от 24 июня 2020 года "Об определении специализированных мест для проведения собраний, митингов, демонстраций, шествий, пикетирований и правил их использования в городе Таразе"
Решение Таразского городского маслихата Жамбылской области от 26 января 2024 года № 12-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области от 31 января 2024 года № 5147
Таразский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Таразского городского маслихата" от 24 июня 2020 года №59-6 "Об определении специализированных мест для проведения собраний, митингов, демонстраций, шествий, пикетирований и правил их использования в городе Таразе" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №4652) следующее изменение:
В приложении №3 указанного решения цифру "150" заменить цифрой "800".
2. Государственному учреждению "Аппарат Таразского городского маслихата" в установленном законодательством Республики Казакстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Республиканском государственном учреждении "Департамент юстиции Жамбылской области Министерства юстиции Республики Казахстан";
2) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе Таразского городского маслихата после его официального опубликования.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель Таразского
городского маслихата К. Олжабай

"Тараз қаласында жиналыстар, митингілер, демонстрациялар, шерулер мен пикеттерді өткізуге арналған арнайы орындарды белгілеу және оларды пайдалану тәртібі туралы" Тараз қалалық мәслихатының 2020 жылғы 24 маусымдағы №59-6 шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Жамбыл облысы Тараз қалалық мәслихатының 2024 жылғы 26 қаңтардағы № 12-2 шешімі. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2024 жылғы 31 қаңтарда № 5147 болып тіркелді
Тараз қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Тараз қаласында жиналыстар, митингілер, демонстрациялар, шерулер мен пикеттерді өткізуге арналған арнайы орындарды белгілеу және оларды пайдалану тәртібі туралы" Тараз қалалық мәслихатының 2020 жылғы 24 маусымдағы №59-6 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №4652 болып тіркелген) шешіміне мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген шешімнің №3 қосымшасындағы "150" деген саны "800" деген санымен ауыстырылсын.
2. "Тараз қалалық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы шешімнің "Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі Жамбыл облысының Әділет департаменті" Республикалық мемлекеттік мекемесінде мемлекеттік тіркелуін;
2) ресми жарияланғаннан кейін осы шешімді Тараз қалалық мәслихатының интернет-ресурсына орналастыруын қамтамсыз етсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және оның алғаш ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Тараз қалалық
мәслихатының төрағасы К. Олжабай