Об утверждении перечней рыбохозяйственных водоемов местного значения и рыбохозяйственных водоемов и (или) участков местного значения в разрезе водоемов и (или) участков для ведения промыслового рыболовства, любительского (спортивного) рыболовства, озерно-товарного рыбоводного хозяйства, садкового рыбоводного хозяйства
Постановление акимата области Ұлытау от 22 января 2024 года № 04/01. Зарегистрировано в Департаменте юстиции области Ұлытау 23 января 2024 года № 89-20

Жергілікті маңызы бар балық шаруашылығы су айдындарының және кәсіпшілік балық аулауды, әуесқойлық (спорттық) балық аулауды, көлде тауарлы балық өсіру шаруашылығын, тор қоршамада балық өсіру шаруашылығын жүргізуге арналған су айдындары және (немесе) учаскелер бойынша жергілікті маңызы бар балық шаруашылығы су айдындарының және (немесе) учаскелерінің тізбелерін бекіту туралы
Ұлытау облысы әкімдігінің 2024 жылғы 22 қаңтардағы № 04/01 қаулысы. Ұлытау облысының Әділет департаментінде 2024 жылғы 23 қаңтарда № 89-20 болып тіркелді

В соответствии с подпунктом 8-1) пункта 1 статьи 27 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктами 3), 3-1) пункта 2 статьи 10 Закона Республики Казахстан "Об охране, воспроизводстве и использовании животного мира", акимат области Ұлытау ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить перечень рыбохозяйственных водоемов местного значения согласно приложению 1 к настоящему постановлению.

"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабы 1-тармағының 8-1) тармақшасына, "Жануарлар дүниесін қорғау, өсімін молайту және пайдалану туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 10-бабы 2-тармағының 3), 3-1) тармақшаларына сәйкес, Ұлытау облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының 1-қосымшасына сәйкес жергілікті маңызы бар балық шаруашылығы су айдындарының тізбесі бекітілсін.

2. Утвердить перечень рыбохозяйственных водоемов и (или) участков местного значения в разрезе водоемов и (или) участков для ведения промыслового рыболовства, любительского (спортивного) рыболовства, озерно-товарного рыбоводного хозяйства, садкового рыбоводного хозяйства согласно приложению 2 к настоящему постановлению.
3. Государственному учреждению "Управление природных ресурсов и регулирования природопользования области Ұлытау" в установленном законодательством порядке принять необходимые меры, вытекающие из настоящего постановления.

2. Осы қаулының 2-қосымшасына сәйкес кәсіпшілік балық аулауды, әуесқойлық (спорттық) балық аулауды, көлде тауарлы балық өсіру шаруашылығын, тор қоршамада балық өсіру шаруашылығын жүргізуге арналған су айдындары және (немесе) учаскелер бойынша жергілікті маңызы бар балық шаруашылығы су айдындарының және (немесе) учаскелерінің тізбесі бекітілсін.
3. "Ұлытау облысының табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіпте осы қаулыдан туындайтын қажетті шараларды қабылдасын.

4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима области.
5. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Б. Әбдіғалиұлы
Приложение 1
к постановлению
Акимата области Ұлытау
от 22 января 2024 года
№ 04/01
Перечень рыбохозяйственных водоемов местного значения
Наименование рыбохозяйственных водоемов
Площадь, гектар
Протяженность, километр
Жанааркинский район
1
Актастинское водохранилище

4. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
5. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Әкім Б. Әбдіғалиұлы
Ұлытау облысы әкімдігінің
2024 жылғы 22 қаңтардағы
№ 04/01
Қаулысына 1 қосымша
Жергілікті маңызы бар балық шаруашылығы су айдындарының тізбесі
Балық шаруашылығы су айдындарының атауы
Алаңы, гектар
Ұзындығы, шақырым
Жаңаарқа ауданы
1
Ақтасты су қоймасы

Кенгирское водохранилище (участки 1,2,3)
любительское (спортивное) рыболовство / промысловое рыболовство

Кеңгір су қоймасы (1,2,3 учаскелері)
әуесқойлық (спорттық) балық аулау / кәсіпшілік балық аулау