Об утверждении перечней рыбохозяйственных водоемов местного значения и рыбохозяйственных водоемов и (или) участков местного значения в разрезе водоемов и (или) участков для ведения промыслового рыболовства, любительского (спортивного) рыболовства, озерно-товарного рыбоводного хозяйства, садкового рыбоводного хозяйства
Постановление акимата области Ұлытау от 22 января 2024 года № 04/01. Зарегистрировано в Департаменте юстиции области Ұлытау 23 января 2024 года № 89-20. Утратило силу постановлением акимата области Ұлытау от 17 июля 2024 года № 44/01

Жергілікті маңызы бар балық шаруашылығы су айдындарының және кәсіпшілік балық аулауды, әуесқойлық (спорттық) балық аулауды, көлде тауарлы балық өсіру шаруашылығын, тор қоршамада балық өсіру шаруашылығын жүргізуге арналған су айдындары және (немесе) учаскелер бойынша жергілікті маңызы бар балық шаруашылығы су айдындарының және (немесе) учаскелерінің тізбелерін бекіту туралы
Ұлытау облысы әкімдігінің 2024 жылғы 22 қаңтардағы № 04/01 қаулысы. Ұлытау облысының Әділет департаментінде 2024 жылғы 23 қаңтарда № 89-20 болып тіркелді. Күші жойылды - Ұлытау облысының әкімдігінің 2024 жылғы 17 шілдедегі № 44/01 қаулысымен

Сноска. Утратило силу постановлением акимата области Ұлытау от 17.07.2024 № 44/01 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 8-1) пункта 1 статьи 27 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктами 3), 3-1) пункта 2 статьи 10 Закона Республики Казахстан "Об охране, воспроизводстве и использовании животного мира", акимат области Ұлытау ПОСТАНОВЛЯЕТ:

Ескерту. Күші жойылды - Ұлытау облысының әкімдігінің 17.07.2024 № 44/01 қаулысымен (оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабы 1-тармағының 8-1) тармақшасына, "Жануарлар дүниесін қорғау, өсімін молайту және пайдалану туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 10-бабы 2-тармағының 3), 3-1) тармақшаларына сәйкес, Ұлытау облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

1. Утвердить перечень рыбохозяйственных водоемов местного значения согласно приложению 1 к настоящему постановлению.
2. Утвердить перечень рыбохозяйственных водоемов и (или) участков местного значения в разрезе водоемов и (или) участков для ведения промыслового рыболовства, любительского (спортивного) рыболовства, озерно-товарного рыбоводного хозяйства, садкового рыбоводного хозяйства согласно приложению 2 к настоящему постановлению.

1. Осы қаулының 1-қосымшасына сәйкес жергілікті маңызы бар балық шаруашылығы су айдындарының тізбесі бекітілсін.
2. Осы қаулының 2-қосымшасына сәйкес кәсіпшілік балық аулауды, әуесқойлық (спорттық) балық аулауды, көлде тауарлы балық өсіру шаруашылығын, тор қоршамада балық өсіру шаруашылығын жүргізуге арналған су айдындары және (немесе) учаскелер бойынша жергілікті маңызы бар балық шаруашылығы су айдындарының және (немесе) учаскелерінің тізбесі бекітілсін.

3. Государственному учреждению "Управление природных ресурсов и регулирования природопользования области Ұлытау" в установленном законодательством порядке принять необходимые меры, вытекающие из настоящего постановления.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима области.
5. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Б. Әбдіғалиұлы
Приложение 1
к постановлению
Акимата области Ұлытау

3. "Ұлытау облысының табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіпте осы қаулыдан туындайтын қажетті шараларды қабылдасын.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
5. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Әкім Б. Әбдіғалиұлы
Ұлытау облысы әкімдігінің

Кенгирское водохранилище (участки 1,2,3)
любительское (спортивное) рыболовство / промысловое рыболовство

Кеңгір су қоймасы (1,2,3 учаскелері)
әуесқойлық (спорттық) балық аулау / кәсіпшілік балық аулау