Об утверждении перечня рыбохозяйственных водоемов и участков местного значения
Постановление акимата области Ұлытау от 17 июля 2024 года № 44/01. Зарегистрировано в Департаменте юстиции области Ұлытау 22 июля 2024 года № 137-20
В соответствии с подпунктом 8-1) пункта 1 статьи 27 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 3-1) пункта 2 статьи 10 Закона Республики Казахстан "Об охране, воспроизводстве и использовании животного мира", акимат области Ұлытау ПОСТАНОВЛЯЕТ:

Жергілікті маңызы бар балық шаруашылығы су айдындарының және учаскелерінің тізбесін бекіту туралы
Ұлытау облысының әкімдігінің 2024 жылғы 17 шілдедегі № 44/01 қаулысы. Ұлытау облысының Әділет департаментінде 2024 жылғы 22 шілдеде № 137-20 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабы 1-тармағының 8-1) тармақшасына, "Жануарлар дүниесін қорғау, өсімін молайту және пайдалану туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 10-бабы 2-тармағының 3-1) тармақшасына сәйкес, Ұлытау облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

1. Утвердить перечень рыбохозяйственных водоемов и участков местного значения согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Признать утратившим силу постановление акимата области Ұлытау "Об утверждении перечней рыбохозяйственных водоемов местного значения и рыбохозяйственных водоемов и (или) участков местного значения в разрезе водоемов и (или) участков для ведения промыслового рыболовства, любительского (спортивного) рыболовства, озерно-товарного рыбоводного хозяйства, садкового рыбоводного хозяйства" от 22 января 2024 года № 04/01 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 89-20).

1. Жергілікті маңызы бар балық шаруашылығы су айдындарының және учаскелерінің тізбесі осы қаулының қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. Ұлытау облысы әкімдігінің "Жергілікті маңызы бар балық шаруашылығы су айдындарының және кәсіпшілік балық аулауды, әуесқойлық (спорттық) балық аулауды, көлде тауарлы балық өсіру шаруашылығын, тор қоршамада балық өсіру шаруашылығын жүргізуге арналған су айдындары және (немесе) учаскелер бойынша жергілікті маңызы бар балық шаруашылығы су айдындарының және (немесе) учаскелерінің тізбелерін бекіту туралы" 2024 жылғы 22 қаңтардағы № 04/01 қаулысының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 89-20 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.

3. Государственному учреждению "Управление природных ресурсов и регулирования природопользования области Ұлытау" в установленном законодательством порядке принять необходимые меры, вытекающие из настоящего постановления.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима области.
5. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Б. Әбдіғалиұлы
Приложение
к постановлению
Акимата области Ұлытау

3. "Ұлытау облысының табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіпте осы қаулыдан туындайтын қажетті шараларды қабылдасын.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
5. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Әкім Б. Әбдіғалиұлы
Ұлытау облысы
әкімдігінің