О признании утратившим силу постановления акимата Жанааркинского района от 16 марта 2021 года № 25/01 "Об утверждении Правил применения поощрений государственных служащих аппарата акима Жанааркинского района
Постановление акимата Жанааркинского района области Ұлытау от 12 декабря 2024 года № 122/02. Зарегистрировано в Департаменте юстиции области Ұлытау 13 декабря 2024 года № 161-20
В соответствии с Законом Республики Казахстан "О правовых актах", акимат Жанааркинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата Жанааркинского района "Об утверждении Правил применения поощрений государственных служащих аппарата акима Жанааркинского района" от 16 марта 2021 года № 25/01 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6259).
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким К. Кожукаев

Жаңаарқа ауданының әкімдігінің 2021 жылғы 16 наурыздағы № 25/01 "Жаңаарқа ауданы әкімі аппаратының мемлекеттік қызметшілеріне көтермелеулерді қолдану қағидаларын бекіту туралы" қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Ұлытау облысы Жаңаарқа ауданының әкімдігінің 2024 жылғы 12 желтоқсандағы № 122/02 қаулысы. Ұлытау облысының Әділет департаментінде 2024 жылғы 13 желтоқсанда № 161-20 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңына сәйкес, Жаңаарқа ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Жаңаарқа ауданының әкімдігінің "Жаңаарқа ауданы әкімі аппаратының мемлекеттік қызметшілеріне көтермелеулерді қолдану қағидаларын бекіту туралы" 2021 жылғы 16 наурыздағы № 25/01 қаулысының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6259 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Әкім К. Кожукаев