О внесении изменения в постановление акимата области Жетісу от 20 марта 2024 года № 87 "Об установлении водоохранных зон, полос водных объектов и режима их хозяйственного использования области Жетісу"
Постановление акимата области Жетісу от 9 мая 2024 года № 139. Зарегистрировано Департаментом юстиции области Жетісу 13 мая 2024 года № 209-19
Акимат области Жетісу ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата области Жетісу от 20 марта 2024 года № 87 "Об установлении водоохранных зон, полос водных объектов и режима их хозяйственного использования области Жетісу" (зарегистрирован в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №194757) следующее изменение:
приложение 1 указанного постановления изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению.

Жетісу облысы әкімдігінің 2024 жылғы 20 наурыздағы "Жетісу облысының су объектілерінің су қорғау аймақтарын, белдеулерін және оларды шаруашылықта пайдалану режимін белгілеу туралы" № 87 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Жетісу облысы әкімдігінің 2024 жылғы 9 мамырдағы № 139 қаулысы. Жетісу облысы Әділет департаментінде 2024 жылы 13 мамырда № 209-19 болып тіркелді
Жетісу облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Жетісу облысы әкімдігінің 2024 жылғы 20 наурыздағы "Жетісу облысының су объектілерінің су қорғау аймақтарын, белдеулерін және оларды шаруашылықта пайдалану режимін белгілеу туралы" № 87 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №194757 тіркелген) қаулысына келесі өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулының 1 - қосымшасы осы қаулының қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.