О признании утратившими силу некоторых постановлений акимата Ескельдинского района
Постановление акимата Ескельдинского района области Жетісу от 23 апреля 2024 года № 142. Зарегистрировано Департаментом юстиции области Жетісу 24 апреля 2024 года № 204-19
В соответствии с пунктом 8 статьи 37 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", акимат Ескельдинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу некоторые постановления акимата Ескельдинского района согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления оставляю за собой.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Ескельдинского района Е. Ахметов
Приложение к постановлению от 23 апреля 2024 года № 142
Перечень некоторых постановлений акимата Ескельдинского района признанных утратившими силу
1. Постановление акимата Ескельдинского района Алматинской области от 02 марта 2012 года № 57 "Об организации социальных рабочих мест" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 64303);
2. Постановление акимата Ескельдинского района Алматинской области от 02 марта 2012 года № 58 "Об организации молодежной практики" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 64304);
3. Постановление акимата Ескельдинского района Алматинской области от 28 января 2013 года № 17 "О внесении изменений в постановление акимата района от 4 июля 2012 года №210 "Об установлении квоты рабочих мест для лиц, освобожденных из мест лишения свободы и для несовершеннолетних выпускников интернатных организаций по Ескельдинскому району" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 71201);
4. Постановление акимата Ескельдинского района Алматинской области от 23 июля 2015 года № 258 "Об установлении квоты рабочих мест для лиц, состоящих на учете службы пробации уголовно-исполнительной инспекции, а также лиц, освобожденных из мест лишения свободы и для несовершеннолетних выпускников интернатных организаций" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 92939).

Ескелді ауданы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Жетісу облысы Ескелді ауданы әкімдігінің 2024 жылғы 23 сәуірдегі № 142 қаулысы. Жетісу облысы Әділет департаментінде 2024 жылы 24 сәуірде № 204-19 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасында жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 37-бабының 8-тармағына және Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабына сәйкес, Ескелді ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес Ескелді ауданы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ескелді ауданының әкімі Е. Ахметов
2024 жылғы 23 сәуірдегі № 142 қаулысына қосымша
Ескелді ауданы әкімдігінің күші жойылды деп танылған кейбір қаулыларының тізбесі
1. Алматы облысы Ескелді ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 02 наурыздағы № 57 "Әлеуметтік жұмыс орындарын ұйымдастыру туралы" қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 64303 болып тіркелген);
2. Алматы облысы Ескелді ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 02 наурыздағы № 58 "Жастар практикасын ұйымдастыру туралы" қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 64304 болып тіркелген);
3. Алматы облысы Ескелді ауданы әкімдігінің 2013 жылғы 28 қаңтардағы № 17 "Ескелді ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 4 шілдедегі № 210 "Ескелді ауданы бойынша бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдар үшін және интернаттық ұйымдарды бітіруші кәмелетке толмағандар үшін жұмыс орындарының квотасын белгілеу туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы" қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 71201 болып тіркелген);
4. Алматы облысы Ескелді ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 23 шілдедегі № 258 "Қылмыстық-атқару инспекциясы пробация қызметінің есебінде тұрған адамдар үшін, сондай-ақ бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдар және интернаттық ұйымдарды бітіруші кәмелетке толмағандар үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 92939 болып тіркелген).