О признании утратившим силу постановления акимата Нуринского района Карагандинской области от 25 января 2019 года № 03/02 "Об определении видов и порядка поощрений, а также размера денежного вознаграждения граждан, участвующих в обеспечении общественного порядка"
Постановление акимата Нуринского района Карагандинской области от 13 июня 2024 года № 22/01. Зарегистрировано в Департаменте юстиции Карагандинской области 18 июня 2024 года № 6608-09
В соответствии с законами Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", "О правовых актах" и постановлением Правительства Республики Казахстан от 7 февраля 2019 года № 37 "О признании утратившими силу некоторых решений Правительства Республики Казахстан", акимат Нуринского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата Нуринского района Карагандинской области от 25 января 2019 года № 03/02 "Об определении видов и порядка поощрений, а также размера денежного вознаграждения граждан, участвующих в обеспечении общественного порядка" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5172).
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Нуринского района Б. Муканов

Қарағанды облысы Нұра ауданының әкімдігінің 2019 жылғы 25 қаңтардағы № 03/02 "Қоғамдық тәртiптi қамтамасыз етуге қатысатын азаматтарды көтермелеудiң түрлерi мен тәртiбiн, сондай-ақ оларға ақшалай сыйақының мөлшерiн айқындау туралы" қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Қарағанды облысы Нұра ауданының әкімдігінің 2024 жылғы 13 маусымдағы № 22/01 қаулысы. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2024 жылғы 18 маусымда № 6608-09 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы", "Құқықтық актілер туралы" заңдарына және Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2019 жылғы 7 ақпандағы № 37 "Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы" қаулысына сәйкес, Нұра ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қарағанды облысы Нұра ауданының әкімдігінің 2019 жылғы 25 қаңтардағы № 03/02 "Қоғамдық тәртiптi қамтамасыз етуге қатысатын азаматтарды көтермелеудiң түрлерi мен тәртiбiн, сондай-ақ оларға ақшалай сыйақының мөлшерiн айқындау туралы" қаулысының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5172 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Нұра ауданының әкімі Б. Муканов