Об утверждении объемов субсидирования повышения продуктивности и качества продукции аквакультуры (рыбоводства), а также развития племенного рыбоводства на 2024 год
Постановление акимата Мангистауской области от 20 мая 2024 года № 78. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 21 мая 2024 года № 4711-12
В соответствии с приказом Министра экологии, геологии и природных ресурсов Республики Казахстан от 24 мая 2022 года № 180 "Об утверждении Правил субсидирования повышения продуктивности и качества продукции аквакультуры (рыбоводства), а также развития племенного рыбоводства" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 28188), акимат Мангистауской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:

2024 жылға арналған акваөсіру (балық өсіру шаруашылығы) өнімінің өнімділігі мен сапасын арттыруды, сондай-ақ асыл тұқымды балық өсіруді дамытуды субсидиялау көлемдерін бекіту туралы
Маңғыстау облысы әкімдігінің 2024 жылғы 20 мамырдағы № 78 қаулысы. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2024 жылғы 21 мамырда № 4711-12 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының Экология, геология және табиғи ресурстар министрінің 2022 жылғы 24 мамырдағы № 180 "Акваөсіру (балық өсіру шаруашылығы) өнімінің өнімділігі мен сапасын арттыруды, сондай-ақ асыл тұқымды балық өсіруді дамытуды субсидиялау қағидаларын бекіту туралы" бұйрығына (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 28188 болып тіркелген) сәйкес, Маңғыстау облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

1. Утвердить объемы субсидирования повышения продуктивности и качества продукции аквакультуры (рыбоводства), а также развития племенного рыбоводства на 2024 год согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Мангистауской области.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности акима Мангистауской области К. Кульджанов
"СОГЛАСОВАНО"
Министерство сельского хозяйства
Республики Казахстан
Приложение к постановлению
акимата Мангистауской области
от 20 мая 2024 года № 78
Объемы субсидирования повышения продуктивности и качества продукции аквакультуры (рыбоводства), а также развития племенного рыбоводства на 2024 год
Виды субсидирования
Единица измерения
Субсидируемый объем
Сумма субсидий, (тысяч тенге)
1
Субсидии на возмещение расходов за приобретение рыбных кормов
1.1
осетровых видов рыб и их гибридов
килограмм

1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес 2024 жылға арналған акваөсіру (балық өсіру шаруашылығы) өнімінің өнімділігі мен сапасын арттыруды, сондай-ақ асыл тұқымды балық өсіруді дамытуды субсидиялау көлемдері бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Маңғыстау облысы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Маңғыстау облысы әкімінің міндетін атқарушы К. Кульджанов
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасы
Ауыл шаруашылығы министрлігі
Маңғыстау облысы әкімдігінің
2024 жылғы 20 мамырдағы
№ 78 қаулысына қосымша
2024 жылға арналған акваөсіру (балық өсіру шаруашылығы) өнімінің өнімділігі мен сапасын арттыруды, сондай-ақ асыл тұқымды балық өсіруді дамытуды субсидиялау көлемдері
Субсидиялау түрлері
Өлшем бірлігі
Субсидияланатын көлем
Субсидиялар сомасы, (мың теңге)
1
Балық азықтарын сатып алу үшін шығыстарын өтеуге субсидиялар
1.1
бекіре тұқымдас балықтар мен олардың будандары
килограмм