Об утверждении ставок туристского взноса для иностранцев по городу Актау на 2024 год
Решение Актауского городского маслихата Мангистауской области от 23 марта 2024 года № 11/65. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 3 апреля 2024 года № 4686-12
В соответствии с пунктом 2-10 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", приказом Министра культуры и спорта Республики Казахстан от 14 июля 2023 года № 181 "Об утверждении Правил уплаты туристского взноса для иностранцев" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 33110), Актауский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить ставки туристского взноса для иностранцев по городу Актау на 2024 год в размере 0 (ноль) процентов от стоимости пребывания в местах размещения туристов.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель Актауского городского маслихата С. Закенов

2024 жылға Ақтау қаласы бойынша шетелдіктер үшін туристік жарнаның мөлшерлемелерін бекіту туралы
Маңғыстау облысы Ақтау қалалық мәслихатының 2024 жылғы 23 наурыздағы № 11/65 шешімі. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2024 жылғы 3 сәуірде № 4686-12 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 2-10 тармағына, "Шетелдіктер үшін туристік жарнаны төлеу қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрінің 2023 жылғы 14 шілдедегі № 181 бұйрығына сәйкес (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 33110 болып тіркелген), Ақтау қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2024 жылға Ақтау қаласы бойынша шетелдіктер үшін туристік жарнаның мөлшерлемелері туристерді орналастыру орындарында болу құнынан 0 (нөл) пайыз мөлшерінде бекітілсін.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ақтау қалалық мәслихатының төрағасы С. Закенов