О признании утратившим силу постановления акимата Мунайлинского района от 31 октября 2022 года № 265-қ "Об установлении норматива отчисления части чистого дохода коммунальных государственных предприятий, за исключением организаций среднего образования в организационно-правовой форме государственных предприятий на праве хозяйственного ведения по Мунайлинскому району"
Постановление акимата Мунайлинского района Мангистауской области от 10 октября 2024 года № 237-қ. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 14 октября 2024 года № 4735-12
В соответствии со статьей 27 Закона "О правовых актах", акимат Мунайлинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата Мунайлинского района от 31 октября 2022 года №265-қ "Об установлении норматива отчисления части чистого дохода коммунальных государственных предприятий, за исключением организаций среднего образования в организационно-правовой форме государственных предприятий на праве хозяйственного ведения по Мунайлинскому району" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 30422).
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Мунайлинского района Е. Кумискалиев

Мұнайлы ауданы әкімдігінің 2022 жылғы 31 қазандағы № 265-қ "Мұнайлы ауданы бойынша шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік кәсіпорындардың ұйымдық-құқықтық нысанындағы орта білім беру ұйымдарын қоспағанда, коммуналдық мемлекеттік кәсіпорындардың таза кірісінің бір бөлігін аудару нормативін белгілеу туралы" қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Маңғыстау облысы Мұнайлы ауданы әкімдігінің 2024 жылғы 8 қазандағы № 237-қ қаулысы. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2024 жылғы 14 қазанда № 4735-12 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабына сәйкес, Мұнайлы ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Мұнайлы ауданы бойынша шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік кәсіпорындардың ұйымдық-құқықтық нысанындағы орта білім беру ұйымдарын қоспағанда, коммуналдық мемлекеттік кәсіпорындардың таза кірісінің бір бөлігін аудару нормативін белгілеу туралы" Мұнайлы ауданы әкімдігінің 2022 жылғы 31 қазандағы №265-қ қаулысының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 30422 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Мұнайлы ауданының әкімі Е. Кумискалиев