О внесении изменения в решение маслихата от 20 апреля 2022 года № 172 "О ставках платы за пользование водными ресурсами из поверхностных источников"
Решение маслихата Костанайской области от 12 июля 2024 года № 150. Зарегистрировано в Департаменте юстиции Костанайской области 23 июля 2024 года № 10241-10
Костанайский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Костанайского областного маслихата "О ставках платы за пользование водными ресурсами из поверхностных источников" от 20 апреля 2022 года № 172 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 27716) следующее изменение:
приложение к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель Костанайского областного маслихата С. Ещанов
Приложение
к решению маслихата
от 12 июля 2024 года
№ 150
Приложение
к решению маслихата
Костанайской области

"Жер үсті көздеріндегі су ресурстарын пайдаланғаны үшін төлемақы мөлшерлемелері туралы" мәслихаттың 2022 жылғы 20 сәуірдегі № 172 шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Қостанай облысы мәслихатының 2024 жылғы 12 шілдедегі № 150 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2024 жылғы 23 шілдеде № 10241-10 болып тіркелді
Қостанай облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қостанай облыстық мәслихатының "Жер үсті көздеріндегі су ресурстарын пайдаланғаны үшін төлемақы мөлшерлемелері туралы" 2022 жылғы 20 сәуірдегі № 172 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 27716 болып тіркелген) шешіміне келесі өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген шешімнің қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жариялаған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қостанай облыстық мәслихатының төрағасы С. Ещанов
Мәслихаттың
2024 жылғы 12 шілдедегі
№ 150 шешіміне
қосымша
Қостанай
облысы мәслихатының