О признании утратившими силу некоторых решений Костанайского областного маслихата
Решение маслихата Костанайской области от 9 августа 2024 года № 156. Зарегистрировано в Департаменте юстиции Костанайской области 14 августа 2024 года № 10256-10
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" Костанайский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу следующие решения Костанайского областного маслихата:
решение Костанайского областного маслихата "Об утверждении Правил содержания животных на территории населенных пунктов Костанайской области" от 31 июля 2015 года № 420 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5870);
решение Костанайского областного маслихата "О внесении изменения в решение маслихата от 31 июля 2015 года № 420 "Об утверждении Правил содержания животных на территории населенных пунктов Костанайской области" от 27 июня 2016 года № 41 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 6553).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Временно осуществляющий полномочия председателя Костанайского областного маслихата М. Жутаев

Қостанай облыстық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Қостанай облысы мәслихатының 2024 жылғы 9 тамыздағы № 156 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2024 жылғы 14 тамызда № 10256-10 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес Қостанай облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қостанай облыстық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын:
Қостанай облысы мәслихатының "Қостанай облысының елді мекендері аумағында жануарларды асырау қағидасын бекіту туралы" 2015 жылғы 31 шілдедегі № 420 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5870 болып тіркелген) шешімі;
Қостанай облысы мәслихатының "Мәслихатының 2015 жылғы 31 шілдедегі № 420 "Қостанай облысының елді мекендері аумағында жануарларды асырау қағидасын бекіту туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы" 2016 жылғы 27 маусымдағы № 41 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6553 болып тіркелген) шешімі.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізілсін.
Қостанай облыстық мәслихаты төрағасының өкілеттігін уақытша жүзеге асырушы М. Жутаев