О признании утратившими силу некоторых решений Павлодарского областного маслихата
Решение Павлодарского областного маслихата от 11 июля 2024 года № 135/14. Зарегистрировано в Департаменте юстиции Павлодарской области 15 июля 2024 года № 7572-14
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", Павлодарский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения маслихата согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель Павлодарского областного маслихата И. Теренченко
Приложение к
решению Павлодарского
областного маслихата
от 11 июля 2024 года
№ 135/14
Перечень признанных утратившими силу некоторых решений маслихата
1. Решение Павлодарского областного маслихата "Об утверждении Правил благоустройства территорий городов и населенных пунктов Павлодарской области" от 14 марта 2018 года № 220/21 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5927).
2. Решение Павлодарского областного маслихата "О внесении изменений и дополнения в решение Павлодарского областного маслихата от 14 марта 2018 года № 220/21 "Об утверждении Правил содержания и защиты зеленых насаждений Павлодарской области, Правил благоустройства территорий городов и населенных пунктов Павлодарской области" от 20 марта 2020 года № 447/38 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 6786).
3. Решение Павлодарского областного маслихата "О внесении изменений и дополнений в решение Павлодарского областного маслихата от 14 марта 2018 года № 220/21 "Об утверждении Правил содержания и защиты зеленых насаждений Павлодарской области, Правил благоустройства территорий городов и населенных пунктов Павлодарской области" от 30 октября 2020 года № 525/43 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 7020).

Павлодар облыстық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Павлодар облыстық мәслихатының 2024 жылғы 11 шілдедегі № 135/14 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2024 жылғы 15 шілдеде № 7572-14 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабына сәйкес, Павлодар облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес мәслихаттың кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Павлодар облыстық мәслихатының төрағасы И. Теренченко
Павлодар облыстық
мәслихатының 2024 жылғы
11 шілдедегі № 135/14
шешіміне қосымша
Мәслихаттың күші жойылды деп танылған кейбір шешімдерінің тізбесі
1. Павлодар облыстық мәслихатының "Павлодар облысының қалалары мен елді мекендерінің аумақтарын абаттандырудың қағидаларын бекіту туралы" 2018 жылғы 14 наурыздағы № 220/21 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5927 болып тіркелген).
2. Павлодар облыстық мәслихатының "Павлодар облыстық мәслихатының 2018 жылғы 14 наурыздағы № 220/21 "Павлодар облысының жасыл екпелерін күтіп-ұстау және қорғау қағидаларын, Павлодар облысының қалалары мен елді мекендерінің аумақтарын абаттандырудың қағидаларын бекіту туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы" 2020 жылғы 20 наурыздағы № 447/38 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6786 болып тіркелген).
3. Павлодар облыстық мәслихатының "Павлодар облыстық мәслихатының 2018 жылғы 14 наурыздағы № 220/21 "Павлодар облысының жасыл екпелерін күтіп-ұстау және қорғау қағидаларын, Павлодар облысының қалалары мен елді мекендерінің аумақтарын абаттандырудың қағидаларын бекіту туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" 2020 жылғы 30 қазандағы № 525/43 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7020 болып тіркелген).